Obchodné váhy

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 15 celkom 5
LESAK s.r.o.

LESAK s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka komplexné služby so zameraním na predaj, výrobu, servis váh, vážiacich a pokladňových systémov. Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu váh automobilových, podlahových, mostíkových a mnoho ďalších pre rôzne prevádzky a podľa požiadaviek zákazníka.
Ukáž na mape   internet: www.profivahy.cz  
naše produkty: Obchodné váhy
Poslať správu LESAK s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Ponuka vybavenia obchodov, gastro zariadení, nárezových strojov, váh a pokladní. Predaj chladiacej a mraziacej techniky, umývačiek a nerezového nábytku. Významný dodávateľ nárezových a mäsospracujúcich strojov a chladiace technológie. Zabezpečenie kompletného servisu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baličky potravín, Chladiaca technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchynské vybavenie, Kuchynský riad, Kutre na mäso, MANCONI, Mraziaci technika, Vitríny, Nárezové stroje, Nárezový stroj, Pekárske pece, SAM KUCHLER
Poslať správu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
Mettler - Toledo, s.r.o.

Mettler - Toledo, s.r.o.

Predaj a servis elektronických váh, váhových systémov a laboratórnych prístrojov pre laboratóriá, výrobu a obchod. Akreditovaná kalibrácia. Kvalifikácia prístrojov - zaistenie zhody so systémami riadenia kvality ISO, GLP, GMP.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laboratórne prístroje, Laboratórne váhy, Priemyselné váhy, Váhy do obchodu
Poslať správu Mettler - Toledo, s.r.o.
KADLEC, spol. s r.o.

KADLEC, spol. s r.o.

Výroba, predaj a servis váh. Váhy - priemyslové, mäsiarske nerezové, žeriavové, automobilové, plošinové, mostíkové, počítacie, mobilné paletové, vážiace nástavby vozov, laboratórne, dávkovacie a nádržové váhy. Prenájom váh a závaží. Kalibrácie a ciachovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laboratórne váhy, Obchodné váhy, Priemyselné váhy pre BIG BAG, Váhy
Poslať správu KADLEC, spol. s r.o.
NOVUM, spol. s r.o.

NOVUM, spol. s r.o.

Predávame a servisujeme obchodné váhy DIGI, registračné pokladne CHD, pokladničné boxy SCS, čítačky čiarových kódov Metrologic, počítačky bankoviek ACCUBANKER, automaty na vracanie fľiaš BEVESYS, pokladničné systémy pre obchody a reštaurácie, ručné baličky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pokladničné boxy, Registračné pokladne, Snímače čiarových kódov, Spotrebný materiál do obchodov, Váhy do obchodu
Poslať správu NOVUM, spol. s r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.