Obklady

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 50
Technistone, a.s.

Technistone, a.s.

Vyrábame konglomerovaný kameň vo viac ako 30 odtieňoch. Použitie: kuchynské dosky, kúpeľňové a nábytkové dosky, obklady, dlažby, parapety, schodiská a iné. Materiál Technistone má vynikajúce úžitné vlastnosti: vysoká pevnosť, nenasiakavosť, jednoduchá údržba.
Ukáž na mape   internet: www.technistone.com  
naše produkty: Konglomerovaný kameň, Kuchynské dosky, Pracovné dosky
Poslať správu Technistone, a.s.
IMIT spol. s r.o.

IMIT spol. s r.o.

Sme rýdzo českou firmou podnikajúcou v odbore obkladov viac ako 17. rokov. Našim zákazníkom ponúkame obklady a obkladové zostavy s Liaporom. V našom portfóliu nájdete širokú škálu obkladov pre interiér i exteriér.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenné obklady, Obkladový kameň
Poslať správu IMIT spol. s r.o.
KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.

KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.

Naša spoločnosť svojím zákazníkom ponúka výrobky z pieskovca, ktorý je v Európe úplne jedinečný. Červenoružová kresba mramorového typu na žltobielom podklade vytvára príjemný a teplý dojem. Ponúkame unikátny materiál a profesionálne opracovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenná dlažba, Kamenné obklady, Obklady červený pieskovec, Pieskovcová dlažba, Prírodný dekoratívny kameň
Poslať správu KAMENOLOM JAVORKA, s.r.o.
WILD STONE

WILD STONE

Špecializujeme sa na výrobu a predaj ľahčeného obkladového kameňa, portlandských dlažieb a fásádnych doplnkov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu naších výrobkov. Modernizujeme a skvalitňujeme výrobu vo všetkých smeroch. Pravidelne rozširujeme portfólio výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenné obklady, Portlandské dlažby, Prírodný kameň, Tehlová dlažba
Poslať správu WILD STONE
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážame a predávame obklady, dlažby, listely, mozaiky pre: kúpeľne, kuchyne, bazény, terasy, schody, obchodné priestory. Rozvoz po celej Českej republike. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obkladmi zo Španielska.
Ukáž na mape  
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do kúpeľne, Vonkajšia dlažba
Poslať správu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

Kamenárstvo Daha Nehvizdy sa špecializuje na kamenárske práce a výrobu z prírodného kameňa. V našej realizácii nájdete okrem iného pomníkové diely, hroby, obklady a dlažby. Parapety, schody, kuchynské dosky a krby. Zabezpečujeme montáže, dopravu i zákazky na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenárske práce, Kamenné dlažby, Kamenné obklady, Kuchynské pracovné dosky, Náhrobné kamene, Obklady fasád
Poslať správu DAHA NEHVIZDY, s.r.o.
Koupelny OMNIPULS

Koupelny OMNIPULS

Veľkoobchodný aj maloobchodný predaj ponúkajúci keramické obklady do kúpeľne, dlažby, vodovodné batérie, listely, sprchové kúty a vaňové zásteny, akrylátové aj plechové vane, kúpeľňový nábytok, doplnky, predložky, sanitárnu keramiku i stavebnú chémiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obklady do kúpeľne
Poslať správu Koupelny OMNIPULS
Keramika Knap, s.r.o.

Keramika Knap, s.r.o.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj obkladov a dlažby a zároveň akéhokoľvek sortimentu tovaru, ktorý je potrebný pre zariadenie kúpeľní, stavebná chémia HENKEL, KREISEL. Ďalej predaj náradia pre murárov a obkladačov, návrhy kúpeľní, realizácia obkladov a dlažby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľne obklady, Stavebná keramika
Poslať správu Keramika Knap, s.r.o.
Stavební keramika spol. s r.o.

Stavební keramika spol. s r.o.

Ponúkame komplet sortiment stavebnej keramiky. Máme k dispozícii veľké skladové priestory. Keramika od A-Z. Takmer všetko, čo v našej vzorkovej predajni zo stavebnej keramiky nájdete, si tak môžete hneď aj odviesť. Teraz na ukážku cez 54 kompletne zariadených kúpeľní.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dlažby, Obklady do kúpeľne, Sanitárna keramika, Sprchové kúty
Poslať správu Stavební keramika spol. s r.o.
Pechar & syn - Velkoobchod parkety

Pechar & syn - Velkoobchod parkety

Špecializujeme sa na import a veľkoobchodný predaj masívnych podlahovín z tropických a tradičných drevín, vonkajšieho deckingu Bangkirai a fasádnych obkladových paluboviek z dreviny Céder. Priama spolupráca s výrobnými závodmi v Indonézii, Číne, Turecku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Masívne parkety
Poslať správu Pechar & syn - Velkoobchod parkety
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.