Obliečky

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 43
2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G je česká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou prikrývok a zahlávkov plnených dutým vláknom alebo prírodnou výplňou ( perie, ovčia vlna, ťavia srsť, bambus ) klasických i atypických rozmerov. Zdravotných zahlávkov, podložiek a výplní pre nábytkársky priemysel.
Ukáž na mape   internet: www.2g.eu  
naše produkty: Anatomické vankúše, Luxusné obliečky Swarovski, Páperové prikrývky z prírodných materiálov, Prešívané prikrývky, Prikrývky z dutého vlákna, Spacie vaky
Poslať správu 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře
DANTE.CZ, s.r.o.

DANTE.CZ, s.r.o.

Patríme medzi výrobcov záclon a bytového textilu s vlastnou predajňou v Centre Ostravy. Vyrábame a dodávame: žakárové záclony, voály, dekoračné látky, obrusy, obliečky a ďalší bytový textil.
Ukáž na mape   internet: www.zaclony.cz  
Poslať správu DANTE.CZ, s.r.o.
PAPILLONS a.s.

PAPILLONS a.s.

PAPILLONS je súčasťou skupiny VEBA, najväčšieho výrobcu damašku - bavlnených žakárových tkanín v Českej republike. Ponúkame damaškové posteľné prádlo, obrusy, froté uteráky a osušky pre domácnosť, hotelový textil "PROFESSIONAL" a reklamný textil.
Ukáž na mape  
naše produkty: Froté uteráky, Hotelový textil, Kúpeľňové predložky, Plážové osušky, Posteľné obliečky, Ubrusy
Poslať správu PAPILLONS a.s.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanín: bavlna, ľan, polyester a konfekcia. Textilné haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstrešné a iné fólie, syntetické usne a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utierky. Vysokopevnostné viazacie PET pásky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hebké povlečenie, Kašírované fólie, Koženky, Montované textilné haly, Paropriepustné podstrešné fólie, Povlečenie z mikrovlákna, Protipovodňové hradenia, Športové montované haly, Ťažké ľanové tkaniny, Textilné garáže, Textilné klimamembrány, Tkaniny pre pracovné ošatenie
Poslať správu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
Jiří Bambásek - PROFESO

Jiří Bambásek - PROFESO

Naša firma dodáva prostredníctvom svojho veľkoobchodu a maloobchodu kompletný sortiment výrobkov pre Váš zdravý a kľudný spánok ako napríklad zdravotné matrace, lamelové rošty, postele, prikrývky, PUR penu - molitan a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Postele z masívu, Zdravotné matrace
Poslať správu Jiří Bambásek - PROFESO

Christy.cz

Obliečky
Ukáž na mape  
Poslať správu Christy.cz

Petr Lasota

Obliečky
Ukáž na mape  
Poslať správu Petr Lasota
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.