Obrábacie stroje

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 196
ZENIT, spol. s r.o.

ZENIT, spol. s r.o.

Zenit ponúka služby v oblasti zastúpenia zahraničných firiem. Dodáva predovšetkým materiály polykarbonát značiek Makrolon, Palram, Politec a Rodeca, plexisklo (akrylát, PMMA) Plexiglas, CNC stroje Sodick. Ďalej sa zaoberá servisom vrtuľníkov W3A-Sokol.
Ukáž na mape   internet: www.zenitsk.sk  
naše produkty: CNC stroje, Dutinkový polykarbonát, Komôrkový polykarbonát, Makrolon, Obrábacie stroje, Pásové strešné svetlíky, Plexisklo, Plexisklo dosky, Plexisklo predaj, Polykarbonát, Polykarbonátové dosky, Protihlukové steny, Trapézový polykarbonát, Záhradné skleníky, Zastrešenie pergoly
Poslať správu ZENIT, spol. s r.o.
PRESSL spol. s r.o.

PRESSL spol. s r.o.

Modernizácia a generálne opravy ťažkých kovoobrábacích strojov - horizontálne vyvrtávačky, sústruhy, karusely. Aplikácia riadiacích systémov a pohonov Siemens, Heidenhain, Mefi. Záručný a pozáručný servis modernizovaných strojov, dodávky náhradných dielov.
Ukáž na mape   internet: www.pressl.cz  
naše produkty: Horizontálna vyvrtávačka, Karusel, Modernizácia obrábacích strojov, Obrábacie stroje, Servis obrábacích strojov, Sústruh
Poslať správu PRESSL spol. s r.o.
PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.

PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.

Vyrábame pásové píly na kov. Pásové píly na drevo. Brúsky a ostriace stroje na pílové listy. Pílové pásy na obrábanie dreva. Pílové pásy na kov. Valčekové dopravníky. Ohýbačky. Zariadenie pre rozvod zubov. Chladiaca emulzia.
Ukáž na mape   internet: www.pilous.cz  
naše produkty: Pásové píly
Poslať správu PILOUS-pásové pily, spol. s r.o.
JESAN KOVO s.r.o.

JESAN KOVO s.r.o.

Vyrábame tvarovacie stroje - ohýbačky plechu, zakružovačky plechu, zakružovačky profilov, lemovačky plechu, drážkovačky plechu, nožnice na plech, ohýbačky rúrok, dielenské lisy, zveráky, verikálne pásové píly na drevo a kov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nožnice na plech, Ohýbačky plechu, Ohýbačky rúrok, Zakružovačky plechov, Zakružovačky profilov
Poslať správu JESAN KOVO s.r.o.
ZV - Nástroje s.r.o.

ZV - Nástroje s.r.o.

Výroba meradiel, foriem, nástrojov na plošné a objemové tvárnenie, špeciálneho rezného náradia, upínačov a pomôcok, presných strojných súčastí podľa požiadaviek zákazníka. K dispozícii vlastná konštrukčná kancelária a špecializované meracie stredisko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obrábacie nástroje, Presné strojné súčasti, Upínanie obrobkov
Poslať správu ZV - Nástroje s.r.o.
GEARSPECT GROUP a.s.

GEARSPECT GROUP a.s.

Vyrábame obrábacie stroje na ozubenie vrátane odvaľovacích CNC brúsok, frézok a obrážačiek na cylindrické a kužeľové ozubenie. Ďalej vyrábame meracie prístroje pre komplexné meranie odchýlok čelného a kužeľového ozubenia. Ponúkame kooperáciu tvarového obrábania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracie prístroje na ozubenie, Obrábacie stroje na ozubenie
Poslať správu GEARSPECT GROUP a.s.
TOS VARNSDORF a.s.

TOS VARNSDORF a.s.

Výroba a predaj vodorovných obrábacích centier, vodorovných frézovacích a vyvrtávacích strojov, vodorovných vyvrtávačiek, dodávky nástrojov a NC technológie, záručný a pozáručný servis, diaľková diagnostika, generálne opravy strojov z výrobného programu firmy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Horizontálne vyvrtávačky stolové, Hydrostatické vyvrtávačky doskové, Krytované obrábacie centra, Obrábacie centrá, Vodorovné frézovacie a vyvrtávacie stroje, Vodorovné frézovacie a vyvrtávacie stroje doskové
Poslať správu TOS VARNSDORF a.s.
INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.

INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.

Kovoobrábanie, kovovýroba, CNC výroba, servis a opravy strojov, zváranie konštrukcií, sťahovanie strojov, montáž strojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovoobrábanie, Kovovýroba, Servis strojov
Poslať správu INDUSTRIAL PRODUCTION s.r.o.
BEST ALIANCE s.r.o.

BEST ALIANCE s.r.o.

BEST ALIANCE s.r.o. bola založená v roku 1997. Dodávame strojárenské produkty najmä do krajín strednej a západnej Európy. Od júla 2006 máme zavedený systém managementu akosti v súlade s normou ČSN EN ISO 9001:2001.
Ukáž na mape  
naše produkty: Medzinárodná autodoprava, Pneumatické kladivá, Strojárenské výrobné kooperácie
Poslať správu BEST ALIANCE s.r.o.
Martin Sojka M + S

Martin Sojka M + S

Obrábacie stroje, kovoobrábacie stroje, sústruhy, frézky, vŕtačky. Nákup a predaj použitých, repasovaných kovoobrábacích a tvarovacích strojov. Kovoobrábacie a tvarovacie stroje pre výrobu odkúpime i predáme. Modernizácia, opravy, servis obrábacích strojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obrábacie stroje
Poslať správu Martin Sojka M + S
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.