Obytné kontajnery

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 36
Modul Container s.r.o.

Modul Container s.r.o.

Vyrábame mobilné kontajnery, ktoré je možné využiť tak samostatne, ako aj po vynechaní vnútorných stien variabilne skladať do zostáv. Naše portfólio tvoria obytné a sanitárne kontajnery, skladové a technologické kontajnery, kombi kontajnery, špeciálne kontajnery, rámy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.modulcontainer.cz  
naše produkty: Mobilné obytné kontajnery, Modulové kontajnery
Poslať správu Modul Container s.r.o.
SILECON, a.s.

SILECON, a.s.

Obytné kontajnery - montované kancelárske a skladové objekty zostavené z kontajnerových modulov. Mobilné obytné kontajnery, sanitárne, skladové, ABROLL, technologické a fekálne kontajnery, podesty, schodištia a prístrešky, oceľové nádoby, stavebné oceľové konštrukcie.
Ukáž na mape   internet: www.montovane-kontejnery-bunky.cz  
naše produkty: Obytné kontajnery
Poslať správu SILECON, a.s.
PEGAS CONTAINER s.r.o.

PEGAS CONTAINER s.r.o.

Výrobný program spoločnosti PEGAS CONTAINER s.r.o.: obytné a sanitárne kontajnery, špeciálne kontajnery, kontajnery vyrobené na zákazku, kontajnerové zostavy ( vrátane montáže ), skladové kontajnery. Ďalej ponúkame statické a tepelné výpočty k našim výrobkom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kontajner, Kontajnerové zostavy, Obytné kontajnery, Prenájom kontajnerov, Sanitárne kontajnery, Skladové kontajnery, Špeciálne kontajnery, Výroba kontajnerov
Poslať správu PEGAS CONTAINER s.r.o.
CONTIMADE s.r.o.

CONTIMADE s.r.o.

Výroba a predaj obytných a sanitárnych kontajnerov ContiMade pre samostatné použitie alebo výstavbu objektov širokého použitia. Z kontajnerov staviame ubytovne, kancelárie, výrobné priestory, predajne, sklady, školy, banky, pošty, nemocničné zariadenia a ďalšie stavby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelárske kontajnery, Kontajner, Kontajnerové zostavy, Moduly, Obytné kontajnery, Sanitárne kontajnery, Výroba kontajnerov
Poslať správu CONTIMADE s.r.o.
KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Vyrábame obytné, sanitárne a skladové kontajnery. Vyrábame kontajnery v troch kategóriách: štandardný kontajner C3, ekonomický kontajner E3, stavebné priestorové moduly. Rámy všetkých typov sú štandardne vyrábane zo žiarovo zinkovaného plechu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ekonomický kontajner, Obytný kontajner, Sanitárne kontajnery
Poslať správu KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.
INTECON, spol. s r.o.

INTECON, spol. s r.o.

Vyrábame obytné kontajnery a kontajnerové zostavy. Riešime dlhodobé i krátkodobé potreby zákazníkov. Zaisťujeme dopravu na miesto určenia a v prípade zostáv z kontajnerov prevedieme kompletnú montáž vrátane položenia na Vami zhotovenú základovú dosku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kontajnerové zostavy, Obytné kontajnery
Poslať správu INTECON, spol. s r.o.
ALGECO s.r.o.

ALGECO s.r.o.

Dodávame alebo prenajímame modulárne kontajnerové systémy. Kontajnery a kontajnerové systémy Algeco sa vyznačujú dokonalým vybavením a kvalitou. Flexibilita systému Algeco umožňuje akékoľvek riešenie pre pracovné a ubytovacie priestory, školy, banky a tak podobne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelárske kontajnery, Obytné kontajnery, Prenájom kontajnerov, Sanitárne kontajnery, Skladový kontajner
Poslať správu ALGECO s.r.o.
CONT s.r.o.

CONT s.r.o.

Predaj stavebných buniek a kontajnerov. Predaj, prenájom a repas stavebných kontejnerov. Ponúkame obytné kontajnery, sanitárne kontajnery, skladové kontajnery, technologické kontajnery. Stavebné bunky a kontajnery obytné, sanitárne, skladové a technologické.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obytné kontajnery
Poslať správu CONT s.r.o.
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Našou špecializáciou sú modulárne stavby. Projektujeme a vyrábame napríklad školy, škôlky, nemocnice a kliniky, administratívne budovy, ďalej obytné, sanitárne, špeciálne a technologické kontajnery a moduly. Ponúkame atypické riešenia do celého sveta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Modulárne stavby, Obytné moduly, Technologické moduly
Poslať správu UNICO MODULAR a.s.

PROSTR trading, s.r.o.

Obytné kontajnery
Ukáž na mape  
Poslať správu PROSTR trading, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.