Oceľové trúbky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 31
ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.

Vyrábame a predávame pozdĺžne zvárané tenkostenné oceľové profily a rúrky a tenkostenné profily otvorené potiahnuté a valcované za studena. Výroba podľa európskych noriem. Vlastná žiarová pozinkovňa, lakovňa.
Ukáž na mape   internet: www.jakl.cz  
naše produkty: Oceľové rúrky zvárané, Otvorené oceľové profily, Rúrky oceľové zvárané presné, Uzavreté oceľové profily
Poslať správu ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naša hlavná činnosť je smerovaná na predaj hutného materiálu. V súčasnej dobe sa špecializujeme na pažnice Union a sortiment rúrok, hlavne na rúrky oceľové bezšvíkové hladké, závitové 11353, 11523, špirálovo zvárané, kotlové 12021 a 12022 a ďalšie rúrky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutný materiál, Kovové rúry, Oceľové profily, Oceľové rúrky bezšvíkové, Oceľové rúrky konštrukčné, Oceľové rúrky zvárané, Rúrky z ocele, Rúry
Poslať správu BMB OCEL s.r.o.
FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o.

FAVEX , s.r.o., sa špecializuje na rúrkový sortiment - oceľové zvárané rúrky, rúrky zo studených a morených pásov, zvárané presné ťahané rúrky, bezšvíkové valcované a ťahané rúrky, HPL rúrky. Ponúkame aj tyče ťahané za studena a nerezový hutný materiál.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezový hutný materiál, Presné delenie rúrok, Profily oceľové tenkostenné uzavreté, Rúrky oceľové bezšvíkové, Rúrky oceľové konštrukčné, Tyče oceľové ťahané i valcované, Uzavreté profily zvárané
Poslať správu FAVEX, s.r.o.
ŠINDLER´S. s.r.o.

ŠINDLER´S. s.r.o.

Ponúkame kompletný sortiment nerezovej ocele. Nerezové plechy, rúrky, armatúry, jekly, príruby, klapky, potravinárske šrubovanie, hadice a spojovací materiál. Nerezová oceľ pre potravinársky, hutnícky, chemický, pivovarnícky, liehovarnícky a mliekárenský priemysel.
Ukáž na mape  
naše produkty: České sklo, Fotoaparáty, Nerezová oceľ
Poslať správu ŠINDLER´S. s.r.o.
SIGNUM spol. s r.o.

SIGNUM spol. s r.o.

Naše hlavné aktivity predstavuje výroba oceľových konštrukcií, žiarové a žiarovo odstredivé zinkovanie a trojvrstvové povlakovanie oceľových rúrok polyetylénom. Sme významným českým podnikateľským subjektom s medzinárodnou pôsobnosťou už od roku 1991.
Ukáž na mape  
naše produkty: Oceľové konštrukcie, Trojvrstvové povlakovanie, Výroba oceľových konštrukcií, Žiarové zinkovanie
Poslať správu SIGNUM spol. s r.o.
PREMIE STEEL a.s.

PREMIE STEEL a.s.

Naša firma už od začiatku svojej existencie obchoduje so širokým sortimentom hutníckeho materiálu. Postupným rozvojom podnikateľských aktivít získala naša spoločnosť pevné miesto na trhu a pre lepšie uspokojenie potrieb zákazníkov začala rozširovať ponuku svojich služieb.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutnícky materiál
Poslať správu PREMIE STEEL a.s.
POLDI Hütte s.r.o.

POLDI Hütte s.r.o.

Spoločnosť POLDI Hütte bola založená už roku 1889. Sme tradičným výrobcom najmä vysoko legovaných nástrojových a antikoróznych ocelí. Spĺňame kritériá certifikátov Germanischer Lloyd, Lloyd’s Register, DET NORSKE VERITAS, ABS, TÜV NORD a ISO 9001:2008.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kované oceľové tyče, Oceľové ingoty, Tepelné spracovanie materiálu, Voľné výkovky, Výroba ocele
Poslať správu POLDI Hütte s.r.o.
ARCIMPEX s.r.o.

ARCIMPEX s.r.o.

Spoločnosť ARCIMPEX s.r.o. sa zaoberá predajom všetkého hutníckeho materiálu, zváracích prídavných materiálov, výkupom a úpravou kovového odpadu. Náš základný sortiment tvoria oceľové plechy, profily, nosiče, rúrky, zváracie elektródy a drôty.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutnícky materiál, Oceľové plechy
Poslať správu ARCIMPEX s.r.o.
KOFING, a.s.

KOFING, a.s.

Opravy, rekonštrukcie a realizácie investičných celkov a stavieb na klúč pre priemysel a občiansku vybavenosť. Montáže a dodávky technologických zariadení, výroba a montáž oceľových konštrukcií a potrubných systémov. Výpalky z plechu hrúbky 2 - 50 mm.
Ukáž na mape  
naše produkty: Oceľové konštrukcie
Poslať správu KOFING, a.s.

Stavokov spol. s r.o.

Oceľové trúbky
Ukáž na mape  
Poslať správu Stavokov spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.