Odliatok a výkovok

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 148
VÚHŽ a.s.

VÚHŽ a.s.

Naša zlieváreň vyrába odstredivo liate odliatky, napríklad: valce, krúžky, rúrky, armatúry. Naša válcovňa vyrába špeciálne, za tepla valcované oceľové profily. Divízia Strojáreň sa zaoberá výrobou zvarencov, strojov i dielov v oblasti všeobecného strojárenstva.
Ukáž na mape   internet: www.vuhz.cz  
naše produkty: Anodizácia AMS 2488, Elektromagnetické hladinomery, Jednoúčelové stroje, Materiálové testy, Nástrojáreň, Odstredivo liate odliatky, Povlakovanie nástrojov technológiou PVD, PACVD a CVD, Špeciálne profily
Poslať správu VÚHŽ a.s.
UNEX a.s.

UNEX a.s.

Špecializujeme sa na zariadenie pre povrchovú ťažbu hornín, zvárané oceľové konštrukcie a diely ako sú základové rámy, podvozky, výložníky či diely žeriavov. Samozrejmou súčasťou našej ponuky je zlievárenská a kovárenská produkcia.
Ukáž na mape   internet: www.unex.cz  
naše produkty: Výpalky, Výroba odliatkov, Zápustkové výkovky, Zvárané oceľové konštrukcie, Zvarence
Poslať správu UNEX a.s.
AXTONE s.r.o.

AXTONE s.r.o.

Komerčné kováreň s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby výkovkov, rozvalcovaných krúžkov a tepelného spracovania ocelí. Naše výrobky rotačného tvaru sú využívané predovšetkým v strojárenstve na výrobu puzdier, prírub, ozubených kolies, ložísk.
Ukáž na mape   internet: www.axtone.eu  
naše produkty: Prstencové trecie pružiny, Servis prstencových pružín, Tepelné spracovanie ocele, Valcované krúžky, Výkovky
Poslať správu AXTONE s.r.o.
INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

Firma INPO, spol. s r.o. má k dispozícii päť výrobných liniek, LZK2500 ton a tri linky s lismi LZK1600 ton, jednu linku pre normalizačné a izotermické žíhanie, tri sferoidizačné komorové pece a jednu vákuovú pec pre kalenie zápustiek.
Ukáž na mape   internet: www.inpo-cz.cz  
naše produkty: Výkovky, Zápustkové výkovky
Poslať správu INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková
S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern

Zlieváreň S+C ALFANAMETAL je 100% dcérskou spoločnosťou nemeckého holdingu SCHMIDT + CLEMENS GMBH + Co. KG. Zameriava sa na kusovú a malosériovú výrobu odliatkov zo špeciálnych materiálov, akými sú austenitické, duplexné a super-duplexné ocele či niklové báze.
Ukáž na mape   internet: www.schmidt-clemens.de  
naše produkty: Vysoko kvalitné odliatky z ušľachtilých ocelí
Poslať správu S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s. je materskou spoločnosťou skupiny štyroch podnikov prevažne strojárenského a zlievárenského charakteru. Jednotlivé spoločnosti sa významne podieľajú na prílive zahraničných investícií do regiónu, veľká časť produkcie smeruje na export.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bubnové sekačky, CNC obrábanie, CNG - plniace zariadenie, Jednoúčelové stroje, Liatina, Mulčovacie sekačky, Odliatky, Odliatky zo šedej liatiny, Sekačky Mountfield, Sekačky na trávu, Tavenie, Tlakové liace formy, Tvárna liatina, Záhradné sekačky, Zliatiny hliníka, Zliatiny zinku, Zlievárne
Poslať správu MOTOR JIKOV Group a.s.
Kdynium a.s.

Kdynium a.s.

Zlievareň na presné odliatky s pôsobnosťou už od roku 1954. Vyrábame odliatky hlavne pre automobilový priemysel, ale aj pre priemysel zbrojný, potravinársky, textilný a zdravotníctvo. Presné odliatky pre motocykle, armatúry, manipulačnú techniku, frézy, objímky a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Oceľové odliatky, Odliatky pre automobilový priemysel, Presné odliatky, Výroba odliatkov
Poslať správu Kdynium a.s.
FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

Naša zlieváreň šedej liatiny sa špecializuje na výrobu odliatkov zo šedej liatiny podľa EN GJL-150, EN GJL-200, EN GJL-250. Ročná produkcia zlievárne sa pohybuje okolo 16 000 ton šedej liatiny. Odliatky sa pohybujú väčšinou vo váhovej kategórii od 1-70 kg.
Ukáž na mape  
naše produkty: Odliatky zo šedej liatiny, Šedá liatina, Zlieváreň šedej liatiny
Poslať správu FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
TOKOZ a.s.

TOKOZ a.s.

Výroba značkových produktov - visacie zámky a špeciálne uzamykateľné mechanizmy, stavebné a nábytkové kovanie. Zakázková výroba komponentov a zostáv. Používané technológie - lisovanie plechov, tlakové liatie Zn a Al odliatkov, povrchové úpravy, výroba nástrojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné zámky
Poslať správu TOKOZ a.s.
FIRMCONSULT, spol. s r.o.

FIRMCONSULT, spol. s r.o.

Výrobné kooperácie v strojárenstve napr. odliatky, výkovky, zvarence, výlisky, plechové diely, obrobky, plastové diely, ozubené kolesá, silá, palety, tlakové nádoby, potrubia, oceľové konštrukcie, montáž, manipulačné systémy pre automobilový priemysel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Strojárenské výrobné kooperácie, Zvárance
Poslať správu FIRMCONSULT, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.