Osobná starostlivosť

Je tu 18 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 491
Lékařský dům Praha 7, a.s.

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Plastická chirurgia, ortopédia, neurológia, rehabilitácia a cievna chirurgia, dermatológia, gynekológia, všeobecné lekárstvo a liečba bolesti. Plastické operácie tváre, viečok, nosa, brucha, pasu a bokov, liposukcia. Zväčšovanie, zmenšovanie a modelácia pŕs.
Ukáž na mape  
naše produkty: Estetická plastická chirurgia, Liposukcia, Plastické operácie, Plastika pŕs
Poslať správu Lékařský dům Praha 7, a.s.
Plastická chirurgie estetická, MUDr. Tomáš Kydlíček

Plastická chirurgie estetická, MUDr. Tomáš Kydlíček

Plastická estetická chirurgia : estetické operácie očných viečok, ušníc, nosa, vypnutie čela, tváre a krku ( face lifting, lifting čela ), modelačné a zmenšovacie pŕs, zväčšovanie pŕs implantáty, liposukcia, operácia brušnej steny, valov paží a stehien.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastické operácie, Plastika pŕs, Prsné implantáty, Zväčšenie pŕs
Poslať správu Plastická chirurgie estetická, MUDr. Tomáš Kydlíček
BOEMI

BOEMI

Rýdzo česká firma s desaťročnou tradíciou ponúka ucelené rady prírodnej darčekovej kozmetiky a ručne vyrábaných glycerínových mydiel, ktoré uvádza na trh pod originálnou značkou BOEMI. Ďalej sa zaoberá výrobou reklamných mydiel a darčekových kozmetických kaziet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Glycerínové mydlá, Krištáľová mydla, Prírodná kozmetika
Poslať správu BOEMI
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Radi by sme Vám predstavili naše štúdio a ukázali Vám, ako sa vaše sny stanú skutočnosťou. Naše štúdio pôsobí na českom trhu už 10. rok a stále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať naše služby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kaderníctvo Praha, Predlžovanie vlasov, Výkup vlasov
Poslať správu STUDIO SONJA s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka zdravotné matrace Amethyst Bio-Mat, ktoré predstavujú modernú liečebnú technológiu a Alkal-Life čo je technologicky pokročilá čistiaca a ionizačná jednotka pre úpravu vody.
Ukáž na mape   internet: richwayeu.com  
naše produkty: Hypoalergénny matrac, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapia infračerveným svetlom, Termo pás
Poslať správu ALFIDA s.r.o.
IREL, spol. s r.o.

IREL, spol. s r.o.

Spoločnosť IREL, s r.o. patrí medzi najväčších pestovateľov a spracovateľov Pestreca mariánskeho v Európe. Ponúka potravinové doplnky a kŕmne doplnky z Pestreca mariánskeho. Je spracovateľom extraktov a vyrába humánnu a veterinárnu kozmetiku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kŕmne doplnky, Ostropestřcový olej, Potravinové doplnky, Sprchový gél CAPILLAN
Poslať správu IREL, spol. s r.o.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva spracováva kvalitné liečivé včelie produkty do kozmetiky a potravinových doplnkov. V súčasnosti má najväčší sortiment. Ponúka propolisové kvapky, zubné pasty, masti, gély, krémy, pleťové mlieka, šampóny, vlasové vody, mydlá, medy, medovinu a medové vína.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiaca kozmetika, Krém s včelím jedom, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová masť, Sviečky z včelieho vosku
Poslať správu Léčivé včelí produkty Pleva
LaserPlastic

LaserPlastic

Ponúkame plastické operácie očí, ušných boltcov, rozšírenie úzkej pery, zväčšení pŕs, modelácia prsníkov, facelift, liposukcia tumescentná, tumescentná vibračná a laserová, laserová dermatológia, laserové depilácie, rejuvenácia a aplikácia botulotoxínu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laserová liposukcia, Laserová depilácia
Poslať správu LaserPlastic
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima sa zaoberá výrobou sklenených dekoračných výrobkov a taktiež zušľachťovaním sklárskych polotovarov. Podľa Vašej objednavky je možné na sklenené výrobky pieskovať firemné logá, maľovať vianočné dekorácie, je možné zadať zdobenie zlatom a rytie na nápojové sklo.
Ukáž na mape  
naše produkty: České sklo, Darčeky zo skla, Sklenené figúrky, Sklenené flakóny na parfum, Sklenené gule na záhradu, Sklenené plakety, Sklenené šachy, Sklenené suveníry, Sklenené vianočné ozdoby, Sklenené výrobky, Smaltované poháre, Vianočné sklenené špice, Výročné poháre
Poslať správu Clarisima, s.r.o.
Jenny Lane s.r.o.

Jenny Lane s.r.o.

Výrobca a dodávateľ dekoratívnej kozmetiky Jenny Lane a aromaterapeutickej kozmetiky Karel Hadek. Výroba a vývoj hmôt dekoratívnej, telovej a aromaterapeutickej kozmetiky, kompletácia výrobkov a univerzálny obchodný servis pre zahraničné kozmetické firmy.
Ukáž na mape  
Poslať správu Jenny Lane s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.