Osobná starostlivosť

Je tu 18 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 491
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva spracováva kvalitné liečivé včelie produkty do kozmetiky a potravinových doplnkov. V súčasnosti má najväčší sortiment. Ponúka propolisové kvapky, zubné pasty, masti, gély, krémy, pleťové mlieka, šampóny, vlasové vody, mydlá, medy, medovinu a medové vína.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiaca kozmetika, Krém s včelím jedom, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová masť, Sviečky z včelieho vosku
Poslať správu Léčivé včelí produkty Pleva
LaserPlastic

LaserPlastic

Ponúkame plastické operácie očí, ušných boltcov, rozšírenie úzkej pery, zväčšení pŕs, modelácia prsníkov, facelift, liposukcia tumescentná, tumescentná vibračná a laserová, laserová dermatológia, laserové depilácie, rejuvenácia a aplikácia botulotoxínu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laserová liposukcia, Laserová depilácia
Poslať správu LaserPlastic
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima sa zaoberá výrobou sklenených dekoračných výrobkov a taktiež zušľachťovaním sklárskych polotovarov. Podľa Vašej objednavky je možné na sklenené výrobky pieskovať firemné logá, maľovať vianočné dekorácie, je možné zadať zdobenie zlatom a rytie na nápojové sklo.
Ukáž na mape  
naše produkty: České sklo, Darčeky zo skla, Sklenené figúrky, Sklenené flakóny na parfum, Sklenené gule na záhradu, Sklenené plakety, Sklenené šachy, Sklenené suveníry, Sklenené vianočné ozdoby, Sklenené výrobky, Smaltované poháre, Vianočné sklenené špice, Výročné poháre
Poslať správu Clarisima, s.r.o.
Jenny Lane s.r.o.

Jenny Lane s.r.o.

Výrobca a dodávateľ dekoratívnej kozmetiky Jenny Lane a aromaterapeutickej kozmetiky Karel Hadek. Výroba a vývoj hmôt dekoratívnej, telovej a aromaterapeutickej kozmetiky, kompletácia výrobkov a univerzálny obchodný servis pre zahraničné kozmetické firmy.
Ukáž na mape  
Poslať správu Jenny Lane s.r.o.
ESTHESIA s.r.o.

ESTHESIA s.r.o.

Zdravý úsmev každý deň. Komplexná stomatologická starostlivosť - záchovná stomatológia, dentálna hygiena, detská stomatológia, protetika, implantológia, parodontológia, ortodoncia, stomatochirurgia. Úzka špecializácia každého lekára na daný obor stomatológie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bielenie zubov, Dentálna hygiena, Zubná protetika, Zubný implantát
Poslať správu ESTHESIA s.r.o.
Pacific Direct, s.r.o.

Pacific Direct, s.r.o.

Výrobca a dodávateľ hotelovej kozmetiky, kúpeľňových a izbových doplnkov a cestovných sád. Značková aj logovaná kozmetika, výroba na objednávku, vývoj novej formulácie podľa prianí zákazníka. Celosvetové zastúpenie. Dodávame do viac ako 100 krajín sveta.
Ukáž na mape   internet: www.pacificdirect.cz  
naše produkty: Hotelová kozmetika, Hotelové doplnky, Výroba kozmetiky na objednávku
Poslať správu Pacific Direct, s.r.o.
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pre ženy i mužov venované zdravotným problémom modernej doby: klimaktérium, gynekologické problémy, menštruačné problémy, reuma a zápaly, sexuálne problémy, ochorenie prostaty. Možnosť priamej kúpy jednotlivých produktov v elektronickom obchode.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červená ďatelina Plus Sója, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský prechod, Immun44, Na klimaktérium Sarapis Soja, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pre mužov
Poslať správu VEGALL Pharma s.r.o.
AVEFLOR, a.s.

AVEFLOR, a.s.

Výroba a predaj zdravotníckych prostriedkov (Akutol spray, Cognoscin Spray), liečiv, vlasovej kozmetiky (bylinné línie s harmančekom a žihľavou, ovocná línia) a veterinárnych prípravkov (Arpalit, Kubatol, Kerolan). Výroba na objednávku pre zmluvných partnerov.
Ukáž na mape   internet: www.aveflor.cz  
naše produkty: Antiparazitiká pre psov, Bylinná vlasová kozmetika, AKUTOL spray 60 ml
Poslať správu AVEFLOR, a.s.
STUDIO SONJA s.r.o.

STUDIO SONJA s.r.o.

Radi by sme Vám predstavili naše štúdio a ukázali Vám, ako sa vaše sny stanú skutočnosťou. Naše štúdio pôsobí na českom trhu už 10. rok a stále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať naše služby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kaderníctvo Praha, Predlžovanie vlasov, Výkup vlasov
Poslať správu STUDIO SONJA s.r.o.
ZAN-AROMI, spol. s r.o.

ZAN-AROMI, spol. s r.o.

Arómy, esencie, esenciálne oleje a tinktúry, ovocné koncentráty. Pre nápoje, cukrárstvo, gastronómiu, ochutenie domácich destilátov a likérov. Vinárske potreby a enologické prípravky na stabilizáciu, kvasinky, enzýmy, SO2. Import talianskych vín a muštov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Arómy a esencie, Esenciálne oleje, Tinktúry, Vinárske potreby
Poslať správu ZAN-AROMI, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.