Papier a obaly

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 51
FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.

Firma FEIFER patrí k popredným európskym výrobcom páskovacej a fóliovej baliacej techniky. Poskytujeme komplexné služby v oblasti balenia tovaru. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník, o čom sa mohlo presvedčiť cez 10 000 našich zákazníkov v tridsiatich krajinách sveta.
Ukáž na mape   internet: www.feifer.cz  
naše produkty: Baliace stroje, Páskovacie stroje, Prenájom baliacej techniky
Poslať správu FEIFER - kovovýroba, spol. s r.o.
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom papierenskej hygieny. Jedná sa najmä o toaletný papier a priemyselné papierové uteráky. Dodávame ZZ uteráky, papierové plachty pre nemocnice, papierové vreckovky a papierové obrúsky. Vyrábame papierové sáčky a baliaci papier.
Ukáž na mape  
naše produkty: Papierové sáčky, Rezanie papiera
Poslať správu Petr Pultar - NIKI
Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Podorlická kartonážní spol. s r.o.

Výroba obalov a kartonáže pre balenie Vašich výrobkov. Ponúkame Vám kompletný servis v oblasti výroby skupinových, prepravných a spotrebiteľských obalov. Vyrábame krabice, obaly, prepravné boxy, klopovky, krabice, oktabíny, fixácie, mriežky, potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kartónové klopové krabice, Krabice z vlnitej lepenky, Ochranné rohy, Papierové krabice, Prepravné papierové boxy, Tvarové výseky, Výroba obalov
Poslať správu Podorlická kartonážní spol. s r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu NIXE s.r.o.
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Výroba papierových vakov. Papierové vaky otvorené, lepené a ventilové bez potlače i s potlačou. Voskované a tukovzdorné papiere pre balenie potravín, strojných výrobkov, spotrebného tovaru. Pergamenová náhrada, hodvábny papier, bielený i nebielený kraft.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baliaci papier, Papierové vaky, Voskovaný papier
Poslať správu PRONTRA, s.r.o.
K V D spol. s r.o.

K V D spol. s r.o.

Výroba - kartónové obaly z vlnitých lepeniek, kartónové krabice tvarový výsek, potlač, prikrývky a zahlávky z ovčej vlny a dutého vlákna. Stolárska výroba. Mobilné domčeky na zakázku. Tradícia, kvalita.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené mobilné domčeky, Kartónové krabice, Kartónové obaly, Prikrývky z ovčej vlny, Zahlávky z dutého vlákna
Poslať správu K V D spol. s r.o.
Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom jemných plechových obalov pre potravinárske náplne, poskytujeme rozsiahly servis vrátane školení u zákazníka. Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o. je členom holdingovej firmy Ardagh Group - najvýznačnejšieho svetového výrobcu jemných plechových obalov .
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovové obaly
Poslať správu Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
MEDIAPACK, spol. s r.o.

MEDIAPACK, spol. s r.o.

Vyrábame kartónové CD a DVD obaly, CD a DVD tlačoviny. Špecializujeme sa na digipack, digisleeve, šuber, kartónové krabičky, pošetky, booklety, inlay. Termoražba, 5-ti farebná tlač B2, strojné lepenie, výseky do B1, laminácie, kašírovanie, falcovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Výroba obalov CD a DVD
Poslať správu MEDIAPACK, spol. s r.o.
OBAL PRINT, s.r.o.

OBAL PRINT, s.r.o.

Vyrábame krabice, obaly, plagáty, pútače, POS a POP materiály z lepenky, mikrovlny, kriedového papiera. Veľkoformátová ofsetová tlač - päťfarebný, kašírovanie a výsek 100 x 140 cm. UV lakovanie 120 x 160 cm, rôzne druhy lepenia, kompletácia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krabice z lepenky
Poslať správu OBAL PRINT, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.