Penzióny

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 2130 celkom 2311
Penzion Šalamoun

Penzion Šalamoun

Rodinný penzión Šalamoun sa nachádza v krásnej prírode Jevišovickej pahorkatiny v okrese Znojmo. Penzión Šalamoun ponúka ubytovaciu kapacitu 32 miest v 8 apartmánoch s kuchynkou a sociálnym zariadením.
Ukáž na mape  
Poslať správu Penzion Šalamoun
KARLŠTEJNSKO s.r.o.

KARLŠTEJNSKO s.r.o.

Hotel Karlštejn sa nachádza priamo na ceste smerom na hrad Karlštejn. Nový hotel, ktorý poskytuje kvalitné ubytovanie s výhľadom na hrad Karlštejn. Hotel vám ponúka 11 izieb štýlovo zariadených s výhľadom na hrad Karlštejn.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Karlštejn, Penzión Karlštejn
Poslať správu KARLŠTEJNSKO s.r.o.
Penzion TINA

Penzion TINA

Poskytujeme ubytovanie na Šumave v novom penzióne. Celková kapacita penziónu je 24 lôžok v 8 izbách. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, televízorom a balkónom. Možnosť využiť raňajky, záhradne posedenie, letnú zahrádku, grilovanie a vonkajší bazén.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Južných Čechách
Poslať správu Penzion TINA
Penzion Červený Mlýn

Penzion Červený Mlýn

Penzión Červený Mlyn, s reštauráciou a salónikom vhodným pre firemné a rodinné akcie, sa nachádza 24 km od Brna. Ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách, kapacita 44 lôžok. Súčasťou izieb je sociálne zariadenie, TV, telefón a pripojenie na internet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Južná Morava
Poslať správu Penzion Červený Mlýn
Penzion Rosnička

Penzion Rosnička

Ubytovňa a penzión Brno, dlhodobé i krátkodobé ubytovanie pre jednotlivcov i firmy. Ubytovňa s celým zázemím. Brnenské veľtrhy ( BVV ), veľká cena Brna, vhodné tiež pre športovné a školné sústredenie - telocvičňa, zimný štadión v blízkosti.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovňa Brno
Poslať správu Penzion Rosnička
Penzion Slunce

Penzion Slunce

Ponúkame lacné a príjemné ubytovanie v penzióne Slunce v Černej v Pošumaví. Izby sú účelne zariadené, s kúpeľňou a TV. Môžete využiť uzavreté parkovisko, záhradu s ohniskom, úschovňu bicyklov, lyží, reštauráciu s krbom. V okolí : cyklistika, bežky, lyžovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Penzión Lipno
Poslať správu Penzion Slunce
M Pension

M Pension

Penzión M vyššej úrovne ponúka ubytovanie v blízkosti centra Prahy. K dispozícii sú izby s balkónom, výťah, bar, salónik pre rôzne príležitosti. Posedenie na terase, zahrádke, garáže, chránené parkovacie miesta. V blízkosti Výstaviska Letňany a Holešovice.
Ukáž na mape  
Poslať správu M Pension
PENSION STARÁ ROUDNÁ

PENSION STARÁ ROUDNÁ

Penzión v Plzni a reštaurácia ( Stará Roudná ) je penzión hotelového typu ponúkajúci moderný komfort v príjemnej a kľudnej atmosfére. Penzión v Plzni má ideálnu polohu v obchodnom a kultúrnom centre len pár krokov od historického srdca Plzne. Parkovanie v mieste.
Ukáž na mape  
Poslať správu PENSION STARÁ ROUDNÁ
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.