Plastové výlisky

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 21
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

Špecialista na zákazkovú výrobu v oblasti vstrekovania plastov, lisovania plechov, práškového lakovania, potlače výrobkov a ich finálne kompletovanie. Ponúkame spoľahlivosť dodávok, kvalitu a zdravý pomer cena – výkon.
Ukáž na mape   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Dištančné podperné stojky, Kovové výlisky, Lakovanie práškovými farbami, Lisovanie plechov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Práškové lakovanie, Revízne dvierka, Stojky pre duté a zdvojené podlahy, Tampónová tlač, Tvarovacie valce do profilovacích liniek, Tvarovanie plastov, Vstrekovanie plastov
Poslať správu VJB PARTNER, spol. s r.o.
Havel - plasty, s.r.o.

Havel - plasty, s.r.o.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1996. Hlavným predmetom našej činnosti je vstrekovanie termoplastov a s tým súvisiace montážne a kompletačné práce.
Ukáž na mape   internet: www.havel-plast.cz  
naše produkty: Lisovňa plastov, Plastové výlisky
Poslať správu Havel - plasty, s.r.o.
MOPLAST s.r.o

MOPLAST s.r.o

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výroba profilov z termoplastov. Napríklad profil, rúrky, tyče, obklady, tesnenia, stavebný profil, nábytkový profil, technický profil, zakázkový profil, plastový profil, profil z plastu a špeciálny profil.
Ukáž na mape   internet: www.moplast.cz  
naše produkty: Plastové profily
Poslať správu MOPLAST s.r.o
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Výroba: vstrekovacie formy pre termoplasty, postupové, strižné a ohýbacie nástroje, montážne prípravky, technické plastové výlisky. Komplexná ponuka služieb: konštrukcia, výroba foriem alebo nástrojov, doladenie, sériová výroba výliskov, údržba a montáž.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lisovanie plastov, Lisovňa plastov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Vstrekovacie formy, Vstrekovanie plastov, Výroba z plastov
Poslať správu KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
HOLPLAST s.r.o.

HOLPLAST s.r.o.

Na český a európsky trh dodávame viac ako dvadsať rokov plastové výrobky a elektroinštalačný materiál. Vyrábame komponenty pre automobilový priemysel, drobné plastové výrobky, prístrojové svorkovnice, zátky k akumulátorovým batériám a ručné montáže.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové výlisky, Prístrojové svorkovnice, Ručné montáže, Zátky na autobatérie
Poslať správu HOLPLAST s.r.o.
MIFER, s.r.o.

MIFER, s.r.o.

Vyrábame plastové výlisky vákuovým tvarovaním, na 12 lisoch pre vákuové tvarovanie, s maximálnou tvarovacou plochou 2 x 2 metry s výškou ťahu do 730 mm. Výroba dielov líniovým ohýbaním do maximálnej dĺžky ohybu 3 metre. Lepenie a ultrazvukové zvarovanie plastov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reklamné predmety, Výlisky z plastov, Výroba autodoplnkov
Poslať správu MIFER, s.r.o.
J.P. PLAST, s. r.o.

J.P. PLAST, s. r.o.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových obalov a technických dielov využitím technológie vyfukovania. Výroba obalov od 0,5 l do 60 l ( fľaše, kanystre, sudy, konvice ). Ďalej diely vysávačov, záhradnú techniku, detské autosedačky, dopravné značky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Technické výlisky, Vyfukované plastové obaly
Poslať správu J.P. PLAST, s. r.o.
AXOM KLADNO s.r.o.

AXOM KLADNO s.r.o.

Autorizovaný distribútor plexiskla Perspex na českom trhu. Ďalej ponúkame natur 3-D plexisklové panely, polykarbonát plný a dutinkový, PETG, A-PET, ľahčené a tvrdené PVC, HPS, polypropylén, polyetylén, hliníkové sendvičové dosky Dibond a ďalšie plastové materiály.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové sendvičové dosky, Plastové dosky, Plexisklo, Polykarbonát, Sendviče s penovým polyuretánom
Poslať správu AXOM KLADNO s.r.o.
KOVOPLAST, výrobní družstvo

KOVOPLAST, výrobní družstvo

Poskytujeme komplexné služby v oblasti vstrekovania plastov a lisovania kovov. Podľa požiadaviek zákazníka zhotovíme plastové alebo kovové výlisky. Našou výhodou je vlastná nástrojáreň, ktorá zabezpečuje výrobu nových a údržbu existujúcich nástrojov a foriem.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovové výlisky, Lisovacie nástroje, Plastové výlisky, Technické výlisky
Poslať správu KOVOPLAST, výrobní družstvo
ALEMA Lanškroun a.s.

ALEMA Lanškroun a.s.

Firemnou stratégiou je zaisťovanie komplexných služieb pre zákazníkov, ktoré spočívajú vo vlastnej konštrukcii vstrekovacích foriem a strižných nástrojov, ich výrobe, ovzorkovaní, lisovaní plastových i kovových dielov a tiež v montáži vyrobených dielov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové výlisky
Poslať správu ALEMA Lanškroun a.s.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.