Plavidlá a lode

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 42
GRM Systems s.r.o.

GRM Systems s.r.o.

Výroba špičkových epoxidových živíc a tužidiel, dodávateľ kompozitných materiálov a pomocných materiálov pre ich spracovanie. Vývoj epoxidových systémov na mieru potrebám zákazníka.
Ukáž na mape   internet: www.grm-systems.cz  
naše produkty: Systémy epoxidových živíc a tvrdidiel
Poslať správu GRM Systems s.r.o.
EKORY Jihlava, spol. s r.o.

EKORY Jihlava, spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou z plastu pre rybárstvo, stavebníctvo a poľnohospodárstvo. Pre rybárov vyrábame bedne na prepravu rýb, kruhové odchovné nádrže, odguľovacie a odchovné žľaby, Rückel-Vackovy aparáty na odchov ikier, pracovné lode, lode na vyvážanie kŕmenia a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kruhové odchovné nádrže pre rybárov, Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP ), Polypropylénové ( PP ) pracovné lode, Pracovné lode pre rybárov, Prepravné bedne na prepravu rýb z polypropylénu ( PP ), Septiky, Vodomerné šachty
Poslať správu EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Půjčovna lodí a raftů ONTARIO

Půjčovna lodí a raftů ONTARIO

Vodácka požičovňa lodí a raftov na riekach Vltava, Lužnica, Otava, Sázava a iných. Požičovňa vodáckeho vybavenia za priaznivé ceny. Komplexné služby spojené s vodáckou turistikou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa lodí, Požičovňa lodí Lužnica, Požičovňa lodí Vltava, Požičovňa raftov, Požičovne lodí
Poslať správu Půjčovna lodí a raftů ONTARIO
PRAGUE BOATS s.r.o.

PRAGUE BOATS s.r.o.

Naša spoločnosť vlastní a prevádzkuje výletné lode a parníky v Prahe. Celoročná prevádzka, pravidelné vyhliadkové plavby Prahou, obedy i večere, pre skupiny i jednotlivcov. Spoločenské akcie na kľúč, firemné večierky, oslavy, svadby, party, konferencie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Parníky Praha, Plavby po Vltave, Večera na lodi, Vyhliadkové plavby Vltava
Poslať správu PRAGUE BOATS s.r.o.
PowerBoat.cz

PowerBoat.cz

Predávame a dovážame lode. Náhradné diely na motory Mercury, Mercruiser. Lodný servis. Uskladnenie, zazimovanie, odzimovanie lode. Lodný bazár, leasing, VMP. Ponúkame transport lodí, vodné skútre. Mercury, Quicksilver, Bayliner, Crowline, Arvor.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lodný servis, Predaj lodí
Poslať správu PowerBoat.cz
MARINE s.r.o.

MARINE s.r.o.

Firma Marine s.r.o. funguje na českom trhu od roku 1991. Zabezpečuje výrobu, predaj i servis hliníkových člnov Marine a doplnkov. V súčasnej dobe dílerská sieť člnov Marine obsahuje 28 krajín, prevažne v EÚ a ostatných štátoch Európy, ďalej taktiež v Afrike a Grónsku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové člny
Poslať správu MARINE s.r.o.
COMLET, s. r. o.

COMLET, s. r. o.

Sme úzko špecializovaní na výrobu pevnostných kompozitov pre letecký a lodný sektor. Používané technológie: kontaktná laminácia, RTM. Z lodného príslušenstva sme zameraní na vysoko kvalitné kormidlá pre katamarány a triedu 420 (tu aj plutvy).
Ukáž na mape  
naše produkty: Kompozitové kormidlá pre katamarány, Kompozitové podvozky, Výroba kompozitov
Poslať správu COMLET, s. r. o.
TPS centrum

TPS centrum

Predaj, servis, prenájom - lode, jachty, nafukovacie člny, motorové člny, ZODIAC, ADVENTURE, MARCO POLO. Lodné motory MERCURY, TOHATSU. Plachetnice ELAN, IMPRESSION. Charter. Poistenie PANTAENIUS. FRANCO PACE. Česká námorná rallye. Chorvátsko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prenájom luxusných plachetníc
Poslať správu TPS centrum
Dronte s.r.o.

Dronte s.r.o.

Požičovňa lodí v Prahe Dronte s.r.o. ponúka požičanie lodí predovšetkým na riekách Ohře, Sázave, Berounke a Hrone. Po dohode sme schopní lode doviesť kamkoľvek. Požičiavame: plastové kanoe, kajaky, rafty i ďalšie vybavenie. Ďalej ponúkame kajakársku a raftovú školu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa lodí Berounka, Požičovňa lodí Hron, Požičovňa lodí Ohře, Požičovňa lodí Sázava
Poslať správu Dronte s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.