Potraviny a nápoje

Je tu 26 sekcií v ktorej sú 20 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 1130 celkom 91
MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.

MRAZIARNE PLZEŇ-DÝŠINA a.s. disponujú mraziarenským skladom v Českej republike s kapacitou 62000 m3, šiestimi zmrazovacími tunelmi, ale i chladiarenskými skladmi s kapacitou 1000 m3 a netemperovanými skladmi o ploche 800 m2.
naše produkty: Chladiarenské sklady, Hlubokomrazírenské tunely, Logistické služby, Mraziarenské sklady
Poslať správu MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
AUSTRALIAN REMEDY

AUSTRALIAN REMEDY

Firma je zameraná na dovoz a predaj vybraných vysoko kvalitných prírodných produktov z Austrálie. Firma Australian Remedy vlastní výhradné zastúpenie renomovaného austrálskeho výrobcu na dovoz pre všetky štáty EÚ. Všetky produkty sú 100% prírodné.
naše produkty: Bioaktívne koenzým Q10, Extrakt z čučoriedok, Ginkgo biloba, Olej zo žraločej pečene, Premium Echinacea, Super OPC Antioxidant, Tekutý vápnik
Poslať správu AUSTRALIAN REMEDY
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva spracováva kvalitné liečivé včelie produkty do kozmetiky a potravinových doplnkov. V súčasnosti má najväčší sortiment. Ponúka propolisové kvapky, zubné pasty, masti, gély, krémy, pleťové mlieka, šampóny, vlasové vody, mydlá, medy, medovinu a medové vína.
naše produkty: Čistiaca kozmetika, Krém s včelím jedom, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová masť, Sviečky z včelieho vosku
Poslať správu Léčivé včelí produkty Pleva
TECHMIX s.r.o.

TECHMIX s.r.o.

Navrhujeme, vyrábame a dodávame miešacie zariadenie, chemické reaktory, bioreaktory a aparáty s miešadlami pre chemický a potravinársky priemysel a pre radu ďalších oborov, ktoré vo svojej činnosti využívajú miešanie, homogenizáciu v kvapalnom prostredí.
naše produkty: Miešacie ústrojenstvo, Miešacie zariadenie, Miešadlá pre chemický a potravinársky priemysel
Poslať správu TECHMIX s.r.o.
ZAN-AROMI, spol. s r.o.

ZAN-AROMI, spol. s r.o.

Arómy, esencie, esenciálne oleje a tinktúry, ovocné koncentráty. Pre nápoje, cukrárstvo, gastronómiu, ochutenie domácich destilátov a likérov. Vinárske potreby a enologické prípravky na stabilizáciu, kvasinky, enzýmy, SO2. Import talianskych vín a muštov.
naše produkty: Arómy a esencie, Esenciálne oleje, Tinktúry, Vinárske potreby
Poslať správu ZAN-AROMI, spol. s r.o.
PEPITO s.r.o.

PEPITO s.r.o.

Zaoberáme sa tavením hovädzieho a bravčového tuku ( živočíšnych tukov ). Výsledné suroviny dodávame do celého sveta a po celej EÚ, kde ich firmy ďalej spracovávajú pri výrobe kozmetických ( výroba mydla ), farmaceutických, strojárskych a krmivárskych výrobkov.
naše produkty: Sušená mäsová múčka, Tavený živočíšny tuk, Tukové surovina, Výroba živočíšneho tuku
Poslať správu PEPITO s.r.o.
Miloš Křeček KK, s.r.o.

Miloš Křeček KK, s.r.o.

Naša firma vyrába mäso a masné výrobky. Ďalej dodávame kuracie mäso, údeniny a mrazené výrobky. Zásobujeme reštaurácie, hotely, botely, školy, škôlky, jedálne a ďalšie stravovacie zariadenia.
naše produkty: Bezlepkové údeniny, Chladená hydina, Mäsiarstvo, Mäso údeniny zásobovanie
Poslať správu Miloš Křeček KK, s.r.o.
IREL, spol. s r.o.

IREL, spol. s r.o.

Spoločnosť IREL, s r.o. patrí medzi najväčších pestovateľov a spracovateľov Pestreca mariánskeho v Európe. Ponúka potravinové doplnky a kŕmne doplnky z Pestreca mariánskeho. Je spracovateľom extraktov a vyrába humánnu a veterinárnu kozmetiku.
naše produkty: Kŕmne doplnky, Ostropestřcový olej, Potravinové doplnky, Sprchový gél CAPILLAN
Poslať správu IREL, spol. s r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naša spoločnosť A-Z Chladenie sa špecializuje na montáž, servis chladiacích a klimatizačných zariadení. Postupom času sme sa vypracovali medzi významné veľkoobchody s komponentami pre chladiacu a klimatizačnú techniku ( väčšinu náhradných dielov máme skladom ).
naše produkty: Chladiace boxy, Čističky vzduchu, Infračervené žiariče, Mobilná klimatizácia, Nástenné klimatizácie, Plynové pece, Priemyselné chladenie, Servis chladenia, Stropné ventilátory, Tepelné čerpadlá, Výčapné zariadenie, Vzduchotechnika
Poslať správu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrába výčapnú techniku a gastrotechniku v celom sortimente so špecializáciou predovšetkým na chladiace a mraziace stoly, ktoré svojou konštrukciou a kvalitou získali zákazníkov u nás i v zahraničí. Zaisťujeme projekciu a poradenskú činnosť.
naše produkty: Gastro zariadenia, Nerezový nábytok, Vybavenie pre fast food
Poslať správu RGT s.r.o.
Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.

Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.

Od roku 1518 vyrábame a predávame alkoholické nápoje/liehoviny v rozsahu : vodky, Absinth, ovocné destiláty, likéry ovocné a bylinné, emulzné liehoviny, horké špeciality, bylinné redestiláty.
naše produkty: Absinth, Likéry, Vodky
Poslať správu Palírna u Zeleného stromu - Starorežná Prostějov, a.s.
Akras Bohemia, spol. s r.o.

Akras Bohemia, spol. s r.o.

Patríme k popredným dodávateľom v obore. Vyrábame tekuté a práškové arómy, aromatické báze a emulzie, koncentráty, mikrozapuzdrené arómy, granuláty, wellness extrakty a iné dochucovacie prostriedky. Rýchle a efektívne riešenie aromatizácie potravín.
naše produkty: Arómy a aromatické látky, Extrakty ovocné koncentráty oleoresiny, Prísady do potravín
Poslať správu Akras Bohemia, spol. s r.o.
Pacovské strojírny a.s.

Pacovské strojírny a.s.

Ťažisko činnosti firmy spočíva vo výrobe zariadení z ušľachtilých nerezových materiálov a z medi. Ide najmä o výrobu širokej škály pivovarských zariadení, minipivovarov, liehovarských zariadení a pestovateľských pálenic, rôznych typov chladiacich zariadení.
naše produkty: Chladiace tanky na mlieko, Jednostupňové pestovateľské pálenice, Liehovary, Nádrže z nerezovej ocele, Pivovary, Zariadenia minipivovarov
Poslať správu Pacovské strojírny a.s.
Klášterní pivovar Strahov

Klášterní pivovar Strahov

Naša spoločnosť zabezpečuje reštauračný servis vrátane svadobných hostín a večierkov ( cukrovinky, výzdoba, catering, hudba, apod. ) Prehliadky mini pivovaru s ochutnávkou piva našej výroby. Tiež usporadúvame akcie "team-building", pivné súťaže a aktivity.
naše produkty: Kláštorný pivovar, Pivo Sv. Norbert, Pivovar Strahov
Poslať správu Klášterní pivovar Strahov
RYOR a.s.

RYOR a.s.

Spoločnosť RYOR je tradičným českým výrobcom kozmetických prípravkov. Vo svojom sortimente ponúka širokú škálu prípravkov určených pre krásu a zdravie pleti a pokožky celého tela. RYOR vyrába vysoko kvalitné a cenovo priaznivé kozmetické prípravky.
naše produkty: Aktívny výživný krém s ASC III, Pleťový peeling
Poslať správu RYOR a.s.
OXALIS, spol. s r.o.

OXALIS, spol. s r.o.

Sypané čaje, najväčší sortiment v ČR. Čaje čierne, zelené, rooibos, honeybush, mate, ovocné čaje, BIO čaje, yogi čaje, plantážna káva, aromatizovaná káva. Veľký výber čajového, kávového príslušenstva a dárčekové balíčky.
naše produkty: Sypaný čaj, Zrnková káva
Poslať správu OXALIS, spol. s r.o.
KOVODĚL Janča s.r.o.

KOVODĚL Janča s.r.o.

Sme tradičný český výrobca a v oblasti medikováčstva zaoberáme sa výrobou, predajom a servisom kotlov a pestovateľských pálenic. Dodávame kotly pre potravinárske účely a pre destilačné aparatúry, chladiče a veľkoobjemové pestovateľské pálenice.
naše produkty: Destilačné zariadenie, Kvasné nádoby, Medené kotly, Pálenice, Pestovateľská pálenica, Zabíjačkové kotly
Poslať správu KOVODĚL Janča s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu Zdeněk Hrubý - HC Compact
DELIKOMAT s.r.o.

DELIKOMAT s.r.o.

Ponúkame bezplatné umiestňovanie, prenájom, predaj a kompletný servis nápojových a predajných automatov. Automaty na kávu, koktejly, polievku, kusový tovar, ľadovú kávu. Sódobary, výdajníky vody, waterlogic. Predaj zmesí a kelímkov do nápojových automatov.
naše produkty: Nápojové automaty
Poslať správu DELIKOMAT s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.