Potraviny a nápoje

Je tu 26 sekcií v ktorej sú 20 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 91
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr je súčasťou komplexu Pivovarský dvor Plzeň, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí pamiatkovej rezervácie Selská náves v Plzni -Černicích. Komplex zahŕňa okrem hotela pivnicu s minipivovarom, reštauráciu, konferenčný sál, bar s bowlingom a originálne Prvé pivné kúpele s wellness centrom v Plzni.
naše produkty: Pivovar Purkmistr, Pivovarský hotel
Poslať správu Hotel Purkmistr ****
MIXA VENDING s.r.o.

MIXA VENDING s.r.o.

Automaty - predaj, prenájom, prevádzka a servis. Predávame nápojové automaty, predajné a cigaretové automaty, kávovary, sódobary, aquabary a automaty na predaj fresh juice z čerstvo vytlačených pomarančov. Prírodná balená voda. Zmesi pre nápojové automaty, káva.
naše produkty: Káva pre nápojové automaty, Kávovary Jura, Nápojové automaty, Sódobary
Poslať správu MIXA VENDING s.r.o.
Fruko-Schulz s.r.o.

Fruko-Schulz s.r.o.

Vyrábame liehoviny a ovocné sirupy. Našou jednotkou je Tuzemák s plachetnicou a veľmi obľúbená exkluzívna vodka Pushkin. Hlavným exportným artiklom je tradičný český Absinth. Našou špecialitou je Black vodka Pushkin. Tretinu produkcie tvoria sirupy.
naše produkty: Tradičný český Absinth
Poslať správu Fruko-Schulz s.r.o.
FRUJO, a. s.

FRUJO, a. s.

Frujo a.s. je výrobcom polotovarov v rôzných oblastiach potravinárskeho priemyslu. Firma pozitívne ovplyvňuje a obohacuje tuzemský i zahraničný trh stále novými produktami. Úspech firmy je založený na vývojovom potenciále, moderných technológiách a know-how.
naše produkty: Mliečne výrobky, Nealkoholické nápoje, Ovocné komponenty, Pekárske výrobky, Zmrzliny
Poslať správu FRUJO, a. s.
CATUS spol. s r.o.

CATUS spol. s r.o.

Vyrábame instantné zmesi na prípravu teplých a studených nápojov, instantných dezertov, vitamínových preparátov a špeciálnych nutrične modifikovaných výrobkov. Instatné zmesi vyrábame taktiež na zákazku. Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001:2000.
naše produkty: Nápoje
Poslať správu CATUS spol. s r.o.
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik, ktorý vyrába trvanlivé pečivo a produkty zdravej výživy. Našou špecialitou je výroba celozrnných cereálnych sušeniek, bezlepkových sušeniek a nízkoenergetických sušeniek s vysokým podielom vlákniny podľa vlastných receptúr.
naše produkty: Celozrnné cereálne sušienky
Poslať správu OPAC s.r.o.
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Vyrábame a predávame suché i polosuché vína, špeciálne vína a sekty. Ponúkame vinársky turistický program a ochutnávky vín v Moravskej pivnici, Maľovanem pivnici, Louckom kláštore, prehliadky vinice Šobes, staré vinice Havraníky a vinársky vláčik.
naše produkty: Biele vína, Degustácia vína, Prívlastkové vína, Vinárska turistika, Vinárstvo, Víno, Výroba vína
Poslať správu ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobná firma zameraná na vývoj, výrobu a predaj gastro zariadenia - nerezový nábytok: pracovné stoly, umývacie stoly, umývacie drezy, regály, digestory, police, závesné skrinky, skrine, vozíky, výlevky, podstavce a príborníky.
naše produkty: Gastro nábytok, Nerez výroba, Nerezový nábytok
Poslať správu NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
Pangea Tea s.r.o.

Pangea Tea s.r.o.

Výrobca a veľkoobchodný predajca čajov a čajových doplnkov. Výrobca čajovej kozmetiky Tea cosmetics. V ponuke nájdete čajové kolekcie ručne viazaných čajov Blooming Tea, sypané čaje, čajové dózy, sitká, bylinkové čaje, ovocné čaje, čaj Pu-Erh a mnoho ďalších.
naše produkty: Čajový kalendár, Kvitnúce čaje
Poslať správu Pangea Tea s.r.o.
TEJAS, s.r.o.

TEJAS, s.r.o.

Výroba a predaj jednorázových alkohol testerov pre meranie alkoholu v dychu. Výroba ďalších detekčných prostriedkov. Výroba a plnenie technického skla a ampulí chemickými látkami. Výroba bižutérnych polotovarov a ich zušľachtenie.
naše produkty: Alkohol tester, Detekčné trubičky, Testery na alkohol
Poslať správu TEJAS, s.r.o.
B - KONTAKT, komanditní společnost

B - KONTAKT, komanditní společnost

Vyrábame pivovary a minipivovary na kľúč s plným servisom a dodávkou. Zabezpečíme know-how pre výrobu českého piva, suroviny napríklad slad a chmeľ. Zrealizovali sme už 40 minipivovarov v Českej republike i v zahraničí. Ponúkame taktiež služby českého sládka.
naše produkty: Minipivovar, Minipivovary, Reštauračné pivovary, Zariadenia minipivovarov
Poslať správu B - KONTAKT, komanditní společnost
JiPO - CZ s.r.o.

JiPO - CZ s.r.o.

Sme výrobci českej špeciality, klasických kúpeľných oplátkov. Dnes spoločnosť rozváža svoje výrobky po celej Českej republike a zvlášť do miest navštevovaných našimi i zahraničnými turistami, pretože oplatky sa stali tradičným darčekom pre rodinu i priateľov.
naše produkty: Tradičné kúpeľné oplátky
Poslať správu JiPO - CZ s.r.o.
VÁHALA a spol. s r.o.

VÁHALA a spol. s r.o.

Firma Váhala a spol. sa zameriava na výrobu a predaj mäsových špecialít, akými sú: formované šunky, paštéty podľa pôvodných receptúr, údené mäsá, pečené výrobky, aspikové výrobky. Takmer všetky výrobky firmy Váhala a spol. sú vyrábané ako bezlepkové.
naše produkty: Tradičné klobása Váhala, Váhalova slanina, Výberová šunka
Poslať správu VÁHALA a spol. s r.o.
MOPOS

MOPOS

Firma Moravské potravinárske strojárne, a.s. Olomouc ( MOPOS ) je významným českým výrobcom a dodávateľom potravinárskych technológií. Zaoberáme sa predovšetkým výrobou strojov a zariadením pre pekárne ( pekárske stroje ), pivovary a sladovne ( sladovnícke stroje ).
naše produkty: Pekárske stroje, Sladovnícke stroje
Poslať správu MOPOS
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Spoločnosť TANY, spol. s r.o. je moderná spoločnosť, ktorá v Nýrsku v roku 1992 obnovila taviarenskú výrobu. Výroba tavených syrov s dobre roztierateľnou konzistenciou je jediným výrobným programom spoločnosti.
naše produkty: Tavené syry
Poslať správu TANY, spol. s r.o.
GurmEko, s.r.o.

GurmEko, s.r.o.

Výrobca a dodávateľ v sortimente: korenie, koreniace zmesi, potravinové prípravky, konvenience, marinády, cesnakové pasty, sušené a konzervované huby, tekuté korenie a FONDy.
naše produkty: Korenie
Poslať správu GurmEko, s.r.o.
Milan Kwaczek

Milan Kwaczek

Naša likérka sa zaoberá nielen výrobou liehovín a likérov ale tiež ich predajom. Jedná sa o produkty vyrobené z prvotriednych surovín, spracované podľa tradičných receptúr a dodávané v rôznych objemoch. Tiež sa zaoberáme výrobou reštauračných minipivovarov.
naše produkty: Likéry, Minipivovary
Poslať správu Milan Kwaczek
VANAPO CZ s.r.o.

VANAPO CZ s.r.o.

Sme výhradný distribútor výrobkov likérky Vanapo s.r.o. pre celú Českú republiku, v ponuke je hruškovica, slivovica, marhuľovica, jahodovica, likér karpatský čaj, 80% rum, mochito, ďalej ponúkame fernet, vodka, absinth, gin, napoleon.
naše produkty: Likér, Slivovica, Vodka
Poslať správu VANAPO CZ s.r.o.
Commercium s.r.o.

Commercium s.r.o.

Sme výhradný distribútor produktov Generation UCAN pre Českú a Slovenskú republiku. Produkty Generation UCAN obsahujú revolučný zdroj energie - SuperStarch. Generation UCAN - dnes výživa, zajtra víťaz.
naše produkty: Sacharidové energetické nápoje, Športová výživa, Športové nápoje
Poslať správu Commercium s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.