Potraviny a nápoje

Je tu 26 sekcií v ktorej sú 20 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 3150 celkom 91
APB EUROPE Trade s.r.o.

APB EUROPE Trade s.r.o.

Ponúkame titanový riad BAF s garanciou najvyššej kvality. Výnimočné úžitkové vlastnosti a spôsob jednania oceňujú naši odberatelia aj zákazníci. Našou ďalšou špecialitou sú Štramberské uši - jedná sa o špeciálny pekárenský výrobok z medového cesta a korenia.
naše produkty: Titanový riad
Poslať správu APB EUROPE Trade s.r.o.
SAIK s.r.o.

SAIK s.r.o.

Naša spoločnosť SAIK s.r.o. bola založená v roku 2000. Od tejto doby úspešne obchodujeme s poľnohospodárskymi komoditami na tuzemskom i zahraničnom trhu. Hlavným predmetom našej činnosti sú dodávky olejnatých semien, obilovín a strukovín.
naše produkty: Horčičné semienko, Jáhly, Kmín, Ľanové semienko, Modrý mak
Poslať správu SAIK s.r.o.
Phyto CZ, s.r.o.

Phyto CZ, s.r.o.

Európsky dovozca potravinového doplnku PhytoChi®. Doplnok stravy vyrábaný v USA Dr. Albertom Y. Leungem. V USA veľmi obľúbený prípravok PhytoChi® je jeden z najlepších výrobkov svojho druhu a je určený k dennému užívaniu. Jedná sa o čiste prírodný produkt z bylín.
naše produkty: Doplnok stravy, Zdravá výživa
Poslať správu Phyto CZ, s.r.o.
BELT PLAST, s.r.o.

BELT PLAST, s.r.o.

Obrábame technické plasty na CNC strojoch, zákazková a sériová výroba, dodávame polotovary z technických plastov, kompozitné podlahové rošty Intergrate, riešime transport a skladovanie sypkých materiálov, vstavby Crystalen.
naše produkty: Plastové nádoby, Podlahové rošty, Presypy, Zásobníky sypkých hmôt
Poslať správu BELT PLAST, s.r.o.
Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu dehydratovaných produktov, koreniacích zmesí, cesnakovej pasty, škrobov, kombi zmesí, sušenej zeleniny a sušených húb. Všetky naše produkty sú vyrábané podľa vlastných receptúr a podľa priania zákazníka.
naše produkty: Barbecue korenie, Bylinkové maslo, Koreniace zmesi, Prísady do potravín
Poslať správu Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.
ALMED SERVIS, s.r.o.

ALMED SERVIS, s.r.o.

Naša firma Almed servis s.r.o. ponúka svojím zákazníkom hotové a chladené jedlá. Hotové i chladené jedlá sú prevažne jedlá klasickej českej kuchyne, ale aj kuchyne medzinárodnej. Ďalej ponúkame raňajky, desiaty, večere ( teplé aj studené ) a diéty D0 - D9.
naše produkty: Chladené jedlá, Hotové jedlá
Poslať správu ALMED SERVIS, s.r.o.
Minimlékárny Mláka

Minimlékárny Mláka

Naša spoločnosť sa zaoberá rastlinnou a živočíšnou výrobou s následným spracovaním mlieka. Vyrábame živočíšne jogurty, tvarohové nátierky, termizované dezerty, žervé, rôzne druhy syrov, jogurtové mlieka, zákysy, ochutené tvarohy a ďalšie.
naše produkty: Dohrievanie syr, Nakladaný syr, Plnotučný tvaroh
Poslať správu Minimlékárny Mláka
Nature Notea, s.r.o.

Nature Notea, s.r.o.

Naším hlavným produktom výroby je pečený čaj. Ďalšími produktmi sú napríklad sirupy, orechy v agátovom mede, pečenády, ľadové ovocie, cukríky Frubo a džúsy. Vývoj našej spoločnosti a našich výrobkov je dynamický s ohľadom na zákazníka a dopyt.
naše produkty: Cukríky Frubo, Ladovej ovocie, Pečený čaj
Poslať správu Nature Notea, s.r.o.
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Stroje, zariadenia, nábytok, riad pre gastrónomiu, náradie, potreby a ďalšie pre kuchárov, mäsiarov, cukrárov, čašníkov. Zariadenia výdajní stravy. HACCP program.
naše produkty: Riad pre gastronómiu
Poslať správu Universal Gastro s. r. o.
IDEMA FOODS spol. s r.o.

IDEMA FOODS spol. s r.o.

Firma vyrába a distribuuje bravčové a morčacie šunky, šunkové výrobky špeciálneho charakteru, kvalitou a dobou trvanlivosti na úrovni krajín ES. Špecialitou firmy je dusený bravčový jazyk v aspiku. O výrobky našej firmy majú záujem i tí najväčší predajci.
naše produkty: Dusená bravčová šunka
Poslať správu IDEMA FOODS spol. s r.o.
TIPA a.s. divize Tipafrost

TIPA a.s. divize Tipafrost

Výroba zmrzliny - rôzne druhy : nanuky, kornúty, Ruská zmrzlina, torty, vaničky, rolády, zmrzlina v gastro balení pre cukrárne a reštaurácie. Zmrzlinu vyrábame pod vlastnou značkou Troy, ale tiež do privátnych značiek podľa priania zákazníka.
naše produkty: Zmrzlina
Poslať správu TIPA a.s. divize Tipafrost
ADRIANA - výrobce těstovin s.r.o.

ADRIANA - výrobce těstovin s.r.o.

Sme najväčší a najmodernejší výrobca bezvaječných cestovín v Českej republike. V súčasnej dobe vyrábame a dodávame 36 druhov bezvaječných cestovín v dvoch základných rádoch : Bezvaječné cestoviny Adriana Exclusive a bezvaječné cestoviny Adriana Standard.
naše produkty: Bezvaječné cestoviny
Poslať správu ADRIANA - výrobce těstovin s.r.o.
ORRERO a.s.

ORRERO a.s.

Výroba syrov typu parmezán – grana. Gran Moravia, prírodný dlhozrejúci extra tvrdý syr nielen na špagety. Sortiment Gran Moravia: strúhaný, krájaný, porcovaný, kostičky, bochníky. Vlastná predajňa.
naše produkty: Syr typu parmezán – grana
Poslať správu ORRERO a.s.
Aromatis, s.r.o.

Aromatis, s.r.o.

Spoločnosť Aromatis sa špecializuje na predaj BIO sušenej syrovátky. V našej ponuke je zastúpená zčasti odsolená sušená syrovátka, BIO sušená syrovátka a sušená syrovátka obohatená o bielkovinu.
naše produkty: BIO sušená syrovátka
Poslať správu Aromatis, s.r.o.
PAJERO s.r.o.

PAJERO s.r.o.

PAJERO s.r.o.je výrobcom mrazených polotovarov. Mrazené polotovary sú vyrábané ručne, majú tak nezameniteľnú chuť a vzhľad. Medzi odberateľov patria mraziarne v Českej a Slovenskej republike, McDonald, FAMILY FROST. Pravidelne kontrolujeme kvalitu každej dodávky.
naše produkty: Mrazené polotovary
Poslať správu PAJERO s.r.o.
Svět dýmek.cz

Svět dýmek.cz

SVET DYMEK.cz priamo dováža a distribuuje kvalitné orientálne vodné fajky a kompletné príslušenstvo. Svoje vodné fajky distribuujeme do všetkých krajín Európskej únie. Veľkoobchod, maloobchod. Atraktívne veľkoobchodné podmienky pre obchodných partnerov.
naše produkty: Vodné fajky
Poslať správu Svět dýmek.cz
ZOUN s.r.o.

ZOUN s.r.o.

Vyrábame jedálne a nápojové lístky, jedálničky, menu dosky, pivné a gastronomické papierové rozetky, prestieranie - pre pivovarnícke spoločnosti, nápojové spoločnosti, kávové spoločnosti, gastro veľkoobchody, hotelové reťazce, hotely, reštaurácie a bary.
naše produkty: Papierové rozetky, Výroba jedálnych lístkov
Poslať správu ZOUN s.r.o.
LABETA, a.s.

LABETA, a.s.

Vyrábame suché zmesi pre prípravu múčnikov, chlebové zmesi, prípravky na pečenie, náplne, polievky a vývary, zmesi pre prípravu pokrmov na bázi sušených zemiakov, bezlepkové a dia výrobky, konzervačné a želírovacie prípravky.
naše produkty: Bezlepkový chlieb svetlý
Poslať správu LABETA, a.s.
ASP CZECH s.r.o.

ASP CZECH s.r.o.

Sme výrobca a distribútor, ponúkame výrobky zdravej výživy a doplnky stravy určené k prevencii a úspešnému prekonaniu civilizačných chorôb, ďalej predávame sušené rastlinné nápoje. Produkty ASP sú schválené Ministerstvom zdravotníctva Českej republiky.
naše produkty: Sušené rastlinné nápoje
Poslať správu ASP CZECH s.r.o.
Pavel Trampota - PT-servis

Pavel Trampota - PT-servis

Sme firma, ktorá sa zaoberá distribúciou športovej a doplnkovej výživy. Patríme medzi najväčšie veľkoobchody a internetové obchody. Predávame značky Cytosport, Aminostar, Twinlab, Ryor, Barny s, Bio pharma, Bio Tech, Next, Promax, AMP, Wallmark a ďalšie značky.
naše produkty: Športová výživa
Poslať správu Pavel Trampota - PT-servis
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.