Potrubie

Je tu 9 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 54
ARMAT, spol. s.r.o.

ARMAT, spol. s.r.o.

Naša spoločnosť vyrába potrubné diely z nerez ocele a zabezpečuje dodávky hutného materiálu a nerezových armatúr. Ponúkame napríklad nerezové rúrky, profily, kolená, redukcie, skrutkovanie, Clamp spojenie, závitové fitingy, príruby, ventily, priezorníky.
Ukáž na mape   internet: www.armat.cz  
naše produkty: Aseptické spojenie, Nerez oceľ, Nerezové armatúry, Nerezové potrubné diely, Nerezové ventily, Závitové fitingy
Poslať správu ARMAT, spol. s.r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou, distribúciou a exportom plastov. Používame technológie vytlačovania a vstrekovania plastov. Vyrábame stavebné plastové profily pre zatepľovanie, sadrokartóny, omietkové; ochranné rúrky, mikrotrubičky, rúrky pre rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukáž na mape   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov, Ochranné rúrky, Plastové stavebné profily, Rúrky pre rozvody vzduchu
Poslať správu MATEICIUC a.s.
COREX Pardubice s.r.o.

COREX Pardubice s.r.o.

Veľkoobchod s priemyselnými armatúrami a potrubnými dielmi - ventily uzatváracie, regulačné, spätné, poistné, guľové kohúty, klapky uzatváracie a spätné, filtre, šoupátka, odvádzače kondenzátu, kompenzátory, príruby, varné kolená.
Ukáž na mape   internet: www.corex-pardubice.cz  
naše produkty: Priemyselné armatúry, Výroba priemyselných armatúr
Poslať správu COREX Pardubice s.r.o.
AR Brno, spol. s.r.o.

AR Brno, spol. s.r.o.

AR Brno, spol. s r. o. vyrába a dodáva potrubné diely na trh s týmto sortimentom nielen v Českej republike, ale i v zahraničí. Všetky potrubné diely vyrábame a dodávame podľa noriem ČSN, DIN, ANSI a iných špecifických požiadavkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Potrubné komponenty, Potrubné súčasti, Príruby, Výrobca prírub
Poslať správu AR Brno, spol. s.r.o.
ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.

ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.

Vyrábame a predávame priemyslové armatúry: uzatváracie ventily, regulačné ventily, poistné ventily, redukčné, spätné, odkaľovacie a odluhovacie ventily, spätné a uzatváracie klapky, uzatváracie uzávery, guľové kohúty, filtre, odvádzače kondenzátov a potrubné diely.
Ukáž na mape  
naše produkty: Potrubné diely, Priemyselné armatúry, Uzatváracie klapky, Uzatváracie ventily, Výroba armatúr
Poslať správu ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o.
STEELING, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Dodávame kompletný sortiment priemyselných armatúr a predaj širokej škály potrubných komponentov - tvaroviek, vyrobených z bežnej ocele triedy 11, uhlíkatej ocele triedy 12, legovanej ocele triedy 15 a ocele vysoko legovanej triedy 17 ( nerez ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Priemyselné armatúry, Príruby, Uloženie potrubia
Poslať správu STEELING, s.r.o.
ARaPO spol. s r.o.

ARaPO spol. s r.o.

Naša firma dodáva potrubné diely: príruby krkové, zaslepovacie, ploché, točité, privarovacie obruby, privarovacie krúžky, zátky potrubí, trubkové hrdlá, doskové dná, trubkové oblúky, T - kusy. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2001.
Ukáž na mape  
naše produkty: Príruby krkové, Spojovací materiál
Poslať správu ARaPO spol. s r.o.
KVINTAS s.r.o.

KVINTAS s.r.o.

Na trhu pôsobíme ako dodávateľ oceľových prírub všetkých akostí a rozmerov. Tieto príruby vyrábame vo vlastných priestoroch, na špeciálnych obrábacích poloautomatoch a viacvretenových vŕtačkách. Vďaka tomu dokážeme splniť náročné požiadavky zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pedaj prírub, Príruba, Príruby, Výroba prírub
Poslať správu KVINTAS s.r.o.
ARMAGAS s. r. o.

ARMAGAS s. r. o.

Výrabame a montujeme plynové armatúry, ventily, uzávery. Od roku 1991 sme na rôzne európske, ale i svetové trhy dodali, prvýkrát pod hlavičkou Třineckých železáren a.s. a od 1. 9. 1993 už ako súkromná firma ARMAGAS s.r.o., tisíce plynových armatúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plynové armatúry, Plynový filter KAP
Poslať správu ARMAGAS s. r. o.
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma bola založená v roku 1993 a v roku 2003 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa špecializovaným veľkoobchodom a maloobchodom v oboroch voda, vykurovanie a plynoinštalácia. Zdarma poskytujeme poradenstvo v obore.
Ukáž na mape  
naše produkty: Inštalačný systém PVC - CPVC, Krbové kachle, Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Poslať správu ŠKRAMPAL spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.