Pozemné práce

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 285
DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábame v širokej ponuke ploty, pletivá, stĺpiky, bránky a brány. Naše oplotenie nachádza uplatnenie u rodinných domov, priemyselných objektov, športových areálov, pre poľnohospodárske či lesné použitie, bezpečnostné oplotenie, stĺpiky, brány, ploty a pletivá.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné oplotenie, Montáž plotov, Mrežové oplotenie, Oplotenie športovísk, Pletivo na plot, Ploty na kľúč, Posuvné brány, Samonosné brány, Stavba plotov, Stĺpiky na plot, Zvárané panely
Poslať správu DIRICKX BOHEMIA spol. s r.o.
MORKUS Morava s.r.o.

MORKUS Morava s.r.o.

Dodávame technológie pre skladovanie v poľnohospodárstve, ekológii a priemyslu. Skladovacím objektom sú veľkokapacitné obilné silá, nádrže a zásobníky zo smaltovaných alebo pozinkovaných plechov vrátane plnenia, vyberania a ďalších technologických ciest.

naše produkty: Demolície - likvidácie, Obilná silá, Smaltovaná silá, Smaltované nádrže, Zásobník sypkých hmôt
Poslať správu MORKUS Morava s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Predmetom podnikania našej firmy je: recyklácia, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi vrátane tých nebezpečných, pozemné stavby, inžinierské a ekologické stavby, demolície, zámočníctvo, kovoobrábačstvo, banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pozemné stavby, Recyklácia kameniva, Recyklácia odpadu
Poslať správu ŽSD a.s.
Moravský zeměvrtný závod

Moravský zeměvrtný závod

Výrobca lepených filtrov do vrtov a studní. Geologické práce. Vykonávame hĺbenie vrtov a studní. Odvodnenie stavieb, hydrogeologický prieskum. Ponúkame ekologické služby ako napríklad sanačné práce, zabezpečenie skládok, likvidáciu ekologických havárií a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hlboké vrty, Lepené filtre, Studne, Vŕtanie studní
Poslať správu Moravský zeměvrtný závod
B M H spol. s r.o.

B M H spol. s r.o.

Obnovujeme trubné siete bezvýkopovou technológiou Insak - vložkovanie. Prevádzame monitorovanie potrubia TV kamerou. Práce kanalizačným robotom. Revízia kanalizácie kamerovým systémom. Opravy a výstavba voda - kanalizácia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezvýkopové opravy potrubí
Poslať správu B M H spol. s r.o.
VPK Suchý s.r.o.

VPK Suchý s.r.o.

Firma VPK SUCHÝ pôsobí na trhu v obore výstavby inžinierskych sietí a komunikácií od roku 1992. Spočiatku sme sa zaoberali predovšetkým montážou vyhradených plynových zariadení, potom sme činnosť rozšírili o oblasť prevádzania stavieb, ich zmien a odstraňovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Výstavba inžinierských sietí a komunikácií
Poslať správu VPK Suchý s.r.o.
HBH Projekt spol. s r.o.

HBH Projekt spol. s r.o.

Projektová kancelária pre dopravné a inžinierske stavby. Projekty ciest, diaľníc a mestských komunikácií. Projekty inžinierských a mostných stavieb. Inžinierská, konzultačná činnosť. Dopravné prieskumy a dopravné inžinierstvo. Preložky inžinierských sietí.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dopravné stavby
Poslať správu HBH Projekt spol. s r.o.
TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Naša spoločnosť funguje od roku 1993. Od svojho vzniku po súčasnosť pôsobíme v stavebnej oblasti a to ako dodávateľ stavebných prác a služieb spojených s technickou správou a údržbou objektov významných obchodných reťazcov a realitných kancelárií.
Ukáž na mape  
naše produkty: Jadrové vŕtanie, Rezanie železobetónu, Rozpočtovanie stavieb, Stenová píla, Práca strojom Caterpillar 246C
Poslať správu TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným

Úpravy, zlepšenia a stabilizácia zeminy vápnom alebo pojivami, recyklácia konštrukčných vrstiev vozoviek za studena. Podkladové vrstvy, konštrukcia vozovky pozemné komunikácie, spevnené a nespevnené krajnice alebo dopravné a iné stavby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Recyklácia vozoviek, Stabilizácia zeminy
Poslať správu ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným
Argoservis

Argoservis

Prenájom a montáž mobilných hál a párty stanov vrátane vybavenia, taktiež vykonávame zemné práce. Ďalej disponujeme autožeriavom s nosnosťou 10 ton pre montáž stanov či hál v náročnejšom teréne ako sú polia alebo lúky. Ponuka skladových priestorov pri Mělníku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Párty stany, Prenájom skladov, Zemné práce
Poslať správu Argoservis
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.