Predaj športové potreby

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 1106
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Vykonávame preventívne kontroly objektov, revízie požiarnych hydrantov vrátane zabezpečenia predpísaných kontrol ďalších požiarne bezpečnostných zariadení. Predaj hasiacích prístrojov, požiarnych hydrantov a ďalšieho vybavenia pre profesionálnych i dobrovoľných hasičov.
Ukáž na mape   internet: www.benda-pozarnisluzby.cz  
naše produkty: Požiarna výzbroj, Požiarny šport
Poslať správu Jan Benda - Požární služby
XRIDE - skateshop a snowboard shop

XRIDE - skateshop a snowboard shop

Prevádzkujeme skateshop a snowboard shop. Predávame - snowboardy, snowboard komplety, snowboard bundy, snowboard nohavice. Značky Horsefeathers, Meatfly, Burton, Niedecker, Option, Nfa, Vehicle, Osiris, Ipath, DC shoes, DVS, Lakai, Vision, Sapient, Mill.
Ukáž na mape  
naše produkty: Horsefeathers bundy, Horsefeathers shop, Meatfly bundy, Ruksaky Dakine, Šiltovky, Skate oblečenie, Skate topánky, Skateshop Meatfly, Snowboard shop, Snowboardové bundy, Snowboardové komplety, Snowboardové oblečenie
Poslať správu XRIDE - skateshop a snowboard shop
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Špecialista na posilovacie stroje! Vybavenie posilovní pre domáce posilovne, hotelové a verejné posilovne - všetko pre posilovanie, zvyšovanie kondície a zdravý životný štýl. Rotopedy, bežecké a crossové trenažéry, posilovacie lavice a veže, činky, doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Domáce trenažéry, Posilovacie stroje Impulsefitness, Posilovacie stroje Tuff Stuff, Vybavenie posilňovní
Poslať správu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
AFARS, s.r.o.

AFARS, s.r.o.

Výroba odevov pre poľovníctvo, lov a voľný čas. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj - zbrane, strelivo, optika, nože, vzduchovky, lovecké odevy, lovecké topánky. Šijeme uniformy, poľovnícke spoločenské obleky, oblečenie do prírody a na cestovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lesnícke odevy, Lovecké potreby
Poslať správu AFARS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu Zdeněk Hrubý - HC Compact
NIR, spol. s r.o.

NIR, spol. s r.o.

Predávame gulečníkové stoly, stolný futbal, šípky a všetky príslušenstva. Gulečníky LONGONI, BRUNSWICK, WIK, PROSTAR. Servis gulečníkových tág. Gulečníky - servis a poťahovanie. Ponúkame všetko pre gulečník, futbal, šípky. Zásielková služba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gulečník, Gulečníkové stoly, Stolný futbal
Poslať správu NIR, spol. s r.o.
HAPPY SPORT

HAPPY SPORT

Špecializované predajne nového i použitého vybavenia pre zimné športy. Ponúkame zjazdové lyže, snowboardy, lyžiarské i snowboardové topánky, viazanie, palice, lyžiarské i snowboardové oblečenie. Doplnky: rukavice, okuliare. Požičovne a servis lyží a snowboardov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa lyží a snowboardov, Zjazdové lyže
Poslať správu HAPPY SPORT
MILOSLAV JANSA - LIGO

MILOSLAV JANSA - LIGO

Spoločnosť LIGO vyrába široké spektrum výrobkov z gumy. V súčasnosti dodáva sortiment výrobkov nielen na Český trh, ale i do rôznych krajín Európy. Spoločnosť sa zaoberá taktiež malosériovou a zákazkovou výrobou. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gumené bandáže, Kotúče k olympijským činkám, Lisovanie gumy, Olympijské činky
Poslať správu MILOSLAV JANSA - LIGO
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlhoročnou tradíciou zaoberajúcou sa výrobou bežeckých lyží, špeciálnych back country lyží, ale tiež zjazdových lyží od začiatočníkov až po závodníkov a snowboardy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Výroba lyží
Poslať správu SPORTEN, a.s.

Martin Tvrzník

Predaj športové potreby
Ukáž na mape  
Poslať správu Martin Tvrzník
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.