Príslušenstvá pre automobily

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 237
MITERAL

MITERAL

Komplexné vybavenie autoservisov : zdviháky, analyzátory, merače dymu, diagnostika, geometria kolies, klimatizácia, olejové hospodárstvo, karosárne, pneuservisy - vyvažovačky, sťahováky, zváračky, nabíjačky, štartovacie vozíky. Zastúpenie značiek BLACKHAWK, DECA.
Ukáž na mape   internet: www.miteral.cz  
naše produkty: Vybavenie autoservisov
Poslať správu MITERAL
RONELT

RONELT

Výroba výfukov a potrubí nákladných vozidiel a stacionárnych agregátov. CNC a NC ohýbanie potrubí a profilov oceľových, nerezových a iných materiálov. Do priemeru 130 mm. NC zakružovanie plechov do hrúbky 6 mm.
Ukáž na mape   internet: www.ronelt.cz  
naše produkty: Ohýbanie profilov, Ohýbanie rúrok, Výfuky
Poslať správu RONELT
EPOS spol. s r.o.

EPOS spol. s r.o.

Spracovateľ thermopapiera do rolí, formulárov a lístkov pre záznamové a registračné prístroje certifikovaný ISO 9001:2001. Výrobca roliek do digitálnych tachografov, bankomatov, parkovacích automatov, lístky, vstupenky.
Ukáž na mape   internet: www.eposprint.cz  
naše produkty: Rolky pre digitálne tachografy
Poslať správu EPOS spol. s r.o.
MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s.

MOTOR JIKOV Group a.s. je materskou spoločnosťou skupiny štyroch podnikov prevažne strojárenského a zlievárenského charakteru. Jednotlivé spoločnosti sa významne podieľajú na prílive zahraničných investícií do regiónu, veľká časť produkcie smeruje na export.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bubnové sekačky, CNC obrábanie, CNG - plniace zariadenie, Jednoúčelové stroje, Liatina, Mulčovacie sekačky, Odliatky, Odliatky zo šedej liatiny, Sekačky Mountfield, Sekačky na trávu, Tavenie, Tlakové liace formy, Tvárna liatina, Záhradné sekačky, Zliatiny hliníka, Zliatiny zinku, Zlievárne
Poslať správu MOTOR JIKOV Group a.s.
TOP CENTRUM

TOP CENTRUM

Predmetom našej činnosti bol na začiatku predaj náradia a nástrojov mimoriadnej kvality pre profesie voda – vykurovanie – plyn. Na základe požiadaviek trhu, rozšírila firma sortiment ponúkaných produktov a služieb. Vykonávame montáž vstavieb do vozidiel, záručný a pozáručný servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kufre na náradie, Náradie pre remeselníkov / kúrenárov, Ručné elektrické náradie, Stavebná mechanizácia, Teleskopické rebríky, Vstavby do vozidiel
Poslať správu TOP CENTRUM
FOSAN s.r.o.

FOSAN s.r.o.

Výroba a prestavby vozidiel : sanitné a iné účelové autonástavby napríklad pohrebné, hasičské a požiarne vozidlá, nástavby na pojazdné dielne, skriňové prepravníky, pojazdné laboratóriá, karavány, valníky, mikrobusy. Všetky auto nástavby spĺňajú prísne normy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Auto nástavby, Prestavby vozidiel, Sanitky, Výroba sanitných vozidiel
Poslať správu FOSAN s.r.o.
Autoplachty Nekvasil

Autoplachty Nekvasil

Už od roku 1990 sa firma AUTOPLACHTY NEKVASIL zaoberá výrobou na profesionálnej úrovni. Vyrábame autoplachty pre vojenských veteránov, ďalej ponúkame plachty, sedačky a ďalšie plátené doplnky pre vojenské vozidlá z obdobia II. svetovej vojny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autoplachty pre vojenských veteránov, Predaj autoplachiet, Výroba autoplachiet
Poslať správu Autoplachty Nekvasil
ZPV Rožnov, s.r.o.

ZPV Rožnov, s.r.o.

Významný európsky výrobca kompletného sortimentu autokobercov a lisovaných výrobkov z technickej gumy. Prevedením svojich výrobkov, kvalitou a vývojom nových typov autokobercov sa spoločnosť zaradila medzi významných dodávateľov európskych automobilových koncernov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autokoberce, Gumové autokoberce
Poslať správu ZPV Rožnov, s.r.o.
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s., je súčasťou švajčiarskeho priemyselného koncernu Rieter, ktorého história siaha až od roku 1795. Dnes má koncern 15 000 zamestnancov na 70 miestach celého sveta. Aktivity koncernu sa delia do dvoch oblastí: Textile systems a Automotive systems.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektroskrine, Interiérové diely do osobných a nákladných automobilov, Káblové zväzky, Montáž guličkových ložísk a podzostáv, Montážne práce, Opracovanie kubických dielcov, Opracovanie rotačných dielcov, Preťahovacie stroje, Textilné dopriadacie stroje, Tvárniace nástroje, Výroba dielov pre textilné stroje, Výroba nástrojov, Výroba plechových dielcov a skupín, Výroba remeňov z materiálu Habasit, Vývoj nástrojov a dielov, Vývojové práce
Poslať správu Rieter CZ a.s.
TENZOVÁHY, s.r.o.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Vyrábame cestné váhy, bezobslužné váhy pre váženie za jazdy, mostové váhy, mobilné váhy pre políciu a kontrolné váženie, váhy pre skúšobne a STK, váhy pre hraničné prechody, váženie za nízkych - LSWIM i vysokých rýchlostí - HSWIM, váhy pre nakladače.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cestné váhy, Mobilné váhy, Prenosné váhy, Váženie na strojoch a vozidlách, Váženie vozidiel
Poslať správu TENZOVÁHY, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.