Projekty zdravia

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 24
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pre ženy i mužov venované zdravotným problémom modernej doby: klimaktérium, gynekologické problémy, menštruačné problémy, reuma a zápaly, sexuálne problémy, ochorenie prostaty. Možnosť priamej kúpy jednotlivých produktov v elektronickom obchode.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červená ďatelina Plus Sója, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský prechod, Immun44, Na klimaktérium Sarapis Soja, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pre mužov
Poslať správu VEGALL Pharma s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka zdravotné matrace Amethyst Bio-Mat, ktoré predstavujú modernú liečebnú technológiu a Alkal-Life čo je technologicky pokročilá čistiaca a ionizačná jednotka pre úpravu vody.
Ukáž na mape   internet: richwayeu.com  
naše produkty: Hypoalergénny matrac, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapia infračerveným svetlom, Termo pás
Poslať správu ALFIDA s.r.o.
Biomag

Biomag

Vývoj a výroba patentovanej 3D pulzovej magnetoterapie Biomag. Liečebné a rehabilitačné prístroje pulzovej magnetoterapie Biomag sú veľkým prínosom ako v zdravotníctve, tak v domácej starostlivosti. Produkty magnetoterapie Biomag sa predávajú v 20 krajinách sveta.
Ukáž na mape   internet: www.biomag-magnetoterapia.sk  
naše produkty: Domáca magnetoterapia Biomag® LightFit, Magnetoterapeutický prístroj, Magnetoterapia, Magnetoterapia pre domáce použitie, Magnetoterapia pre domácu starostlivosť Biomag® Lumio, Magnetoterapia prístroje, Veterinárna magnetoterapia
Poslať správu Biomag
AUSTRALIAN REMEDY

AUSTRALIAN REMEDY

Firma je zameraná na dovoz a predaj vybraných vysoko kvalitných prírodných produktov z Austrálie. Firma Australian Remedy vlastní výhradné zastúpenie renomovaného austrálskeho výrobcu na dovoz pre všetky štáty EÚ. Všetky produkty sú 100% prírodné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bioaktívne koenzým Q10, Extrakt z čučoriedok, Ginkgo biloba, Olej zo žraločej pečene, Premium Echinacea, Super OPC Antioxidant, Tekutý vápnik
Poslať správu AUSTRALIAN REMEDY
Alžbětiny Lázně, a.s.

Alžbětiny Lázně, a.s.

Vitajte v Alžbetiných lázňach v Karlových Varoch, ponúkame: kúpeľný pobyt, kúpeľná liečba, rehabilitácie, relaxácie, wellness, beauty, kryoterapia, vodoliečba, masáže, príspevkové kúpele. Komplexnú starostlivosť pod jednou strechou zaisťujú špičkoví odborníci.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľná procedúra Kryoterapia, Kúpeľný pobyt Karlovy Vary, Relaxácia wellness beauty Karlovy Vary
Poslať správu Alžbětiny Lázně, a.s.
TEJAS, s.r.o.

TEJAS, s.r.o.

Výroba a predaj jednorázových alkohol testerov pre meranie alkoholu v dychu. Výroba ďalších detekčných prostriedkov. Výroba a plnenie technického skla a ampulí chemickými látkami. Výroba bižutérnych polotovarov a ich zušľachtenie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Alkohol tester, Detekčné trubičky, Testery na alkohol
Poslať správu TEJAS, s.r.o.
Allivictus s.r.o.

Allivictus s.r.o.

Ponúkame novú generáciu cesnakovej tinktúry − allivictus. Kladieme dôraz na stálu kvalitu celej produkcie. Investujeme do výskumu a vývoja. Limitovaná produkcia je daná obmedzeným množstvom suroviny. Allivictus je cesnaková tinktúra, klasifikovaná ako doplnok stravy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cesnaková tinktúra
Poslať správu Allivictus s.r.o.
JOINT PROJECT

JOINT PROJECT

Projekty zdravia
Ukáž na mape  
Poslať správu JOINT PROJECT

Komplexní zdraví

Projekty zdravia
Ukáž na mape  
Poslať správu Komplexní zdraví

Eduard Sova

Projekty zdravia
Ukáž na mape  
Poslať správu Eduard Sova
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.