Propagačné darčeky

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 32
Clarisima, s.r.o.

Clarisima, s.r.o.

Firma Clarisima sa zaoberá výrobou sklenených dekoračných výrobkov a taktiež zušľachťovaním sklárskych polotovarov. Podľa Vašej objednavky je možné na sklenené výrobky pieskovať firemné logá, maľovať vianočné dekorácie, je možné zadať zdobenie zlatom a rytie na nápojové sklo.
Ukáž na mape  
naše produkty: České sklo, Darčeky zo skla, Sklenené figúrky, Sklenené flakóny na parfum, Sklenené gule na záhradu, Sklenené plakety, Sklenené šachy, Sklenené suveníry, Sklenené vianočné ozdoby, Sklenené výrobky, Smaltované poháre, Vianočné sklenené špice, Výročné poháre
Poslať správu Clarisima, s.r.o.
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozca a distribútor širokej ponuky písacích potrieb a darčekových predmetov. Reklamné ceruzky, guličkové perá, atramentové, keramické perá, darčekové sady a ďalšie. Dodávame reklamným agentúram a veľkoobchodom s množstevnými zľavami. Reklamné predmety - potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ceruzky s potlačou, Plastové prepisovačky, Potlač pier, Reklamné ceruzky, Reklamné perá, Reklamné predmety
Poslať správu ADORE s.r.o.
Reklamní předměty ERSTERO

Reklamní předměty ERSTERO

Predaj a výroba reklamných darčekov a propagačných predmetov s rôznou reklamnou úpravou vhodné na prezentáciu firmy, úradu alebo kancelárie. Návrh a výroba kožených aktoviek, kufríkov tašiek, peňaženiek a darčekov z kože, PVC, kovu, dreva, skla a iných materiálov. Nano protisklzová podložka - NanoPodložka GECKO PENTAGRAM.
Ukáž na mape  
naše produkty: Luxusné reklamné predmety, Reklamné tričká s potlačou
Poslať správu Reklamní předměty ERSTERO
Fresh print s.r.o.

Fresh print s.r.o.

Vyrábame reklamné aromatické visačky na zakázku s možnosťou plnofarebnej potlače v kvalite foto s rôznymi tvarmi a vôňami. Ďalej vyrábame puzzle, voňavé priania ako PF-ky, čo je kombinácia klasického priania spojené s darčekom v podobe voňavej visačky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aromatické visačky, Voňavé novoročenky
Poslať správu Fresh print s.r.o.
Ing. Zdeněk Blažek

Ing. Zdeněk Blažek

Firma Ing. Zdeněk Blažek je popredným výrobcom reklamných čiapok v Českej republike. Predmet podnikania je textilná výroba a to baseballové čapice ( šitovky ), klobúky, ostatné pokrývky hlavy, polokošele, uteráky. Strojové vyšívanie - výšivky, nášivky, sieťotlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šiltovky
Poslať správu Ing. Zdeněk Blažek
GEKKO PROMOTION s.r.o.

GEKKO PROMOTION s.r.o.

Výrobca a distribútor reklamných textílií. Zastúpenie značiek B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan. Na všetok reklamný textil aplikujeme sieťotlač, výšivku vo vlastných dielňach.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reklamné tričká
Poslať správu GEKKO PROMOTION s.r.o.
Glasstech, s.r.o.

Glasstech, s.r.o.

Vyrábame sklenené poháre, trofeje, darčeky, reklamné sklenené predmety a ďalšie výrobky zo skla. Požadovaný dizajn vykonávame 2D alebo 3D laserovaním do skla. Vyrábame nielen korporátne darčeky, ale aj darčeky pre rodinné príležitosti (3D fotografie do skla).
Ukáž na mape  
naše produkty: Feng Shui kryštál, Sklenené darčeky, Sklenené poháre
Poslať správu Glasstech, s.r.o.
BijouxPack

BijouxPack

Sme rodinná firma so 17-ročnou tradíciou. Našou špecializáciou je výroba a potlač papierových obalov, adjustačných kariet s eurozámkami ( cez 200 druhov ). Ďalej vyrábame visačky, tlačené i samolepiace hologramy, plnofarebné obaly s lamináciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Papierové darčekové krabičky, Papierové obaly, Potlač papierových obalov
Poslať správu BijouxPack
MONT GROUP s.r.o.

MONT GROUP s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou lepenkových osviežovačov vzduchu s reklamnou potlačou. Vyrábame osviežovače vzduchu a pohlcovače pachov značky Black Elegance. Tlačíme reklamné pivné tácky a potlačíme 3D reklamné a propagačné predmety.
Ukáž na mape  
naše produkty: Potlač reklamných predmetov, Reklamné aromatické visačky, Reklamné predmety
Poslať správu MONT GROUP s.r.o.

INTERNETHity.cz

Propagačné darčeky
Ukáž na mape  
Poslať správu INTERNETHity.cz
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.