R

RETIGO s.r.o.

RETIGO s.r.o.

Spoločnosť Retigo pôsobí na gastronomickom trhu od roku 1993. Hlavnou činnosťou je výroba a predaj parných konvektomatov a predaj holdomatov a šokových schladzovačov. Retigo sa účastní na prestížnych veletrhoch ako v Českej republike tak v zahraničí.
naše produkty: Gastro vybavenie, Gastronomické vybavenie, Holdomaty, Konvektomaty, Šokery
Poslať správu
ROGUM s.r.o.

ROGUM s.r.o.

Zaoberáme sa vývojom a výrobou gumového a silikónového tesnenia, technickou gumou a ostatných gumárenských ( gumokovových ) výrobkov. V neposlednom rade zákazkovo vyrábame i gumové autokoberce. Náš sortiment činí okolo 800 druhov výrobkov.
naše produkty: Gumové výrobky
Poslať správu
RIM CZ a.s.

RIM CZ a.s.

Výroba a predaj kancelárskych stoličiek a kresiel sa zdokonaľuje a našim obchodným partnerom ponúkame širokú škálu sedacieho nábytku, ktorá spočíva v ponuke stoličiek hotelového a konferenčného typu - kancelárske stoličky, barové stoličky, sedacie a klubové zostavy.
naše produkty: Kancelárske stoličky
Poslať správu
ROSTRA s.r.o.

ROSTRA s.r.o.

Hlavným predmetom činnosti je konštrukcia a výroba nástrojov pre lisovanie plechových dielov, konštrukcia a výroba prípravkov, náradia, jednoúčelových strojov a ich častí, konštrukcia a výroba vstrekovacích foriem na plasty, hliník a jeho zliatiny.
naše produkty: CNC frézovanie, Nástroje pre lisovanie plechových dielov, Plechové výlisky, Sústružené diely
Poslať správu
Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Sme najväčším producentom sladkovodných rýb v Českej republike i v EÚ. Ročná produkcia cca 3200 ton rýb. Z toho je 95% kapor a 5 % ďalšie druhy rýb - lieň, candát, šťuka, amur a iné. Takmer 80% produkcie je exportované do Nemecka, Rakúska, Francúzska a ďalších krajín EÚ.
naše produkty: Treboňský kapor
Poslať správu
Rolf

Rolf

Vyrábame nerezové a oceľové ohrievače vody, akumulačné nádrže 10 - 10 000 litrov, krbové teplovodné výmenníky, bezpečnostné zmiešavacie uzly, bazénové ohrievače. Všetko vysokej kvality a dlhej životnosti.
naše produkty: Akumulačné nerezové nádrže, Akumulačné oceľové nádrže, Nerezové ohrievače vody, Teplovodné výmenníky spalín, Víceobjemové nádrže
Poslať správu
ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK Výroba a predaj - drevoobrábacie stroje. EURO SÉRIA 9 : pre menšie truhlárstvo a malovýrobu ( kombinované stroje - píly, frézky ), INDUSTRY SÉRIA 9 : profesionálne stroje pre nábytkársku veľkovýrobu ( formátovacie píly, hobľovky, frézky, štvorstranné frézky ).
naše produkty: Drevoobrábacie stroje, Formátovacia píla, Frézky na drevo, Kombinované drevoobrábacie stroje, Kotly na drevo, Splyňovacie kotly
Poslať správu
REGMET s.r.o.

REGMET s.r.o.

Sme popredným českým výrobcom zariadenia v oblastiach MaR, TZB, klimatizácia, vykurovanie a chladenie. Našou špecializáciou je meracia technika predovšetkým v segmente meranie teploty. Sortiment tvoria najmä snímače teploty, prevodníky a elektronické termostaty.
naše produkty: Nástenné ovládače, Snímače na meranie CO2, Snímače teploty
Poslať správu
RONELT

RONELT

Výroba výfukov a potrubí nákladných vozidiel a stacionárnych agregátov. CNC a NC ohýbanie potrubí a profilov oceľových, nerezových a iných materiálov. Do priemeru 130 mm. NC zakružovanie plechov do hrúbky 6 mm.
naše produkty: Ohýbanie profilov, Ohýbanie rúrok, Výfuky
Poslať správu
R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

R.S. AQUATECH CZ s.r.o.

Vyrábame a predávame drevené obaly a paletové nástavce. Elektronická úprava vody - montáž a predaj prístrojov.
naše produkty: Fyzikálna elektronická úprava vody, Paletové nástavce, Rework 100% kontrola výrobkov
Poslať správu
Ratus

Ratus

Prevádzame všetky inštalatérske a kúrenárske práce v obore voda, kúrenie a plyn. Ďalej prevádzame revízie plynu, inštalácie plynových spotrebičov, strojové a tlakové čistenie kanalizácie.
naše produkty: Čistenie a opravy kanalizácie Praha a Středočeský kraji, Inštalatérske práce Praha a středočeský kraj, Kúrenárske práce, Opravy kúrenie, Plynárske a kúrenárske práce Praha a Stredočeský kraj, Revízia plynu, Revízie plynu Praha a Stredočeský kraj, Údržba bytového fondu
Poslať správu
REGUTEC, s.r.o.

REGUTEC, s.r.o.

Vyrábame gumové výrobky, športové povrchy, dopadové zóny pre detské ihriská, protišmykové podlahy do konských stajní. Ďalej vyrábame podlahové krytiny na terasy, u bazénov, pre golf, do fitness centier, výrobných hál, antivibračné dosky a protihlukové steny u diaľnic.
naše produkty: Dosky na detská ihriská, Odhlučnenie železničnej trate, Podlahy do konských stajní, Protihlukové steny
Poslať správu
Ray Service, a.s.

Ray Service, a.s.

Ponúkame kompletné riešenie v oblasti výroby káblových zväzkov a dodávok káblových komponentov. Ako naše výrobky, tak jednotlivé komponenty nachádzajú svoje uplatnenie v širokom spektre aplikácií. Od vojenskej a leteckej techniky až po priemyslové aplikácie.
naše produkty: Káblové zväzky
Poslať správu
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s., je súčasťou švajčiarskeho priemyselného koncernu Rieter, ktorého história siaha až od roku 1795. Dnes má koncern 15 000 zamestnancov na 70 miestach celého sveta. Aktivity koncernu sa delia do dvoch oblastí: Textile systems a Automotive systems.
naše produkty: Elektroskrine, Interiérové diely do osobných a nákladných automobilov, Káblové zväzky, Montáž guličkových ložísk a podzostáv, Montážne práce, Opracovanie kubických dielcov, Opracovanie rotačných dielcov, Preťahovacie stroje, Textilné dopriadacie stroje, Tvárniace nástroje, Výroba dielov pre textilné stroje, Výroba nástrojov, Výroba plechových dielcov a skupín, Výroba remeňov z materiálu Habasit, Vývoj nástrojov a dielov, Vývojové práce
Poslať správu
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO sťahovanie tažkých bremien - čokoľvek - kamkoľvek. Sťahovanie dielenských a strojných zariadení, strojov, bez obmedzenia hmotnosti, byty, firmy, sklady, úrady, knihovne, skladovanie nábytku-sklady, likvidácie nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničie.
naše produkty: Kamiónová doprava, Maľovanie izieb, Nákladná cestná doprava, Prenájom žeriavov, Preprava nadmerných nákladov, Sťahovanie, Sťahovanie firiem, Sťahovanie strojov, Sťahovanie ťažkých bremien, Žeriavnícke práce
Poslať správu
Reklamní předměty ERSTERO

Reklamní předměty ERSTERO

Predaj a výroba reklamných darčekov a propagačných predmetov s rôznou reklamnou úpravou vhodné na prezentáciu firmy, úradu alebo kancelárie. Návrh a výroba kožených aktoviek, kufríkov tašiek, peňaženiek a darčekov z kože, PVC, kovu, dreva, skla a iných materiálov. Nano protisklzová podložka - NanoPodložka GECKO PENTAGRAM.
naše produkty: Luxusné reklamné predmety, Reklamné tričká s potlačou
Poslať správu
REGULUS spol. s r.o.

REGULUS spol. s r.o.

Vyrábame solárne kolektory, solárne systémy, tepelné čerpadlá, akumulačné nádrže, termostaty, oddymenie plynových kotlov, termostatické ventily, regulátory ťahu pre kotly na tuhé palivá, čerpadlové skupiny pre vykurovacie systémy, elektrické vykurovacie telesá.
naše produkty: Akumulačné nádrže, Regulátory ťahu pre kotly na tuhé palivá, Slnečné kolektory, Termostatické ventily
Poslať správu
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrába výčapnú techniku a gastrotechniku v celom sortimente so špecializáciou predovšetkým na chladiace a mraziace stoly, ktoré svojou konštrukciou a kvalitou získali zákazníkov u nás i v zahraničí. Zaisťujeme projekciu a poradenskú činnosť.
naše produkty: Gastro zariadenia, Nerezový nábytok, Vybavenie pre fast food
Poslať správu
RES-UH s.r.o.

RES-UH s.r.o.

Regenerácia organických rozpúšťadiel, odstranenie nebezpečných odpadov, poradenstvo pri spracovaní prevádzkových radov technologických zariadení a procesov, metodika pri nakladaní s odpadmi pôvodca, zastupovanie firmy pri styku s orgánmi štátnej správy.
naše produkty: Regenerácia rozpúšťadiel odmasťovadiel
Poslať správu
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Dodávame strešné okná ROTO, tieniace doplnky a príslušenstvo ROTO, solárne systémy ROTO, fotovoltaika ROTO a povalové schody, strešné okná kývne, strešné okná výsuvné kývne a strešné okná výklopné. Predaj, poradenstvo, služby.
naše produkty: Podkrovné schody, Solárne systémy, Strešné okná
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.