Recyklácia

Je tu 3 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 274
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Našou špecializáciou je výroba strojov a zariadení určených pre ekologickú likvidáciu odpadov. Drviče, mlyny a pásové separátory je možné využiť i v iných technológiách vyžadujúcich rozdrobenie materiálu, separáciu magnetických kovov a drvenie.
Ukáž na mape   internet: www.unikasset.cz  
naše produkty: Drviče odpadu, Parné turbíny, Pásový separátor
Poslať správu UNIKASSET, spol.s r.o.
ADC služby, s.r.o.

ADC služby, s.r.o.

Služby v ekológii - spracovanie odpadov i nebezpečných, nakladanie s odpadmi, likvidácia nebezpečného odpadu ( priemyslový, zdravotnícky, plasty, triedený, netriedený, znečistený, chemický ), recyklácia riedidiel a rospúšťadiel.
Ukáž na mape   internet: www.adc-sluzby.cz  
naše produkty: Likvidácia nebezpečného odpadu, Predaj recyklovaného acetónu, Recyklacia-regeneracia riedidiel, Výkup a likvidácia olejov
Poslať správu ADC služby, s.r.o.
REFLEX Zlín, spol. s r.o.

REFLEX Zlín, spol. s r.o.

V roku 1990 bola založená akciová spoločnosť Reflex, ktorá zahájila výrobu kontajnerov na triedený odpad. V roku 1993 vznikla firma REFLEX Zlín, spol. s r. o. ktorá sa zamerala na výrobu sklolaminátových kontajnerov na zber triedeného odpadu a vodných atrakcií.
Ukáž na mape   internet: www.reflex-zlin.cz  
naše produkty: Podzemné kontajnery
Poslať správu REFLEX Zlín, spol. s r.o.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment lisovacej techniky na likvidáciu odpadov. Paketovacie lisy 3-50 ton, kontajnerové lisy. Ďalej dodávame shozy na odpad alebo prádlo, viazacie pásky a motouz. Poradenstvo zdarma.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balíkovacie lisy, Kontajnerové lisy, Lisovacie kontajnery, Odpadové hospodárstvo, Paketovacie lisy, Viazacia páska, Zhozy na prádlo
Poslať správu LUX - PTZ s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Predmetom podnikania našej firmy je: recyklácia, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi vrátane tých nebezpečných, pozemné stavby, inžinierské a ekologické stavby, demolície, zámočníctvo, kovoobrábačstvo, banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pozemné stavby, Recyklácia kameniva, Recyklácia odpadu
Poslať správu ŽSD a.s.
Bluetech s.r.o.

Bluetech s.r.o.

Pásové dopravníky pre všetky obory - šírka 300 - 1400 mm. Reťazové dopravníky s gumovým alebo lamelovým pásom - šírky 650 - 2000 mm. Technológie pre pozberovú úpravu a skladovanie zemiakov , obilia a zeleniny. Technológie triedenia druhotných surovín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pásové dopravníky, Poľnohospodárska technika, Zariadenie na recykláciu odpadov
Poslať správu Bluetech s.r.o.
RES-UH s.r.o.

RES-UH s.r.o.

Regenerácia organických rozpúšťadiel, odstranenie nebezpečných odpadov, poradenstvo pri spracovaní prevádzkových radov technologických zariadení a procesov, metodika pri nakladaní s odpadmi pôvodca, zastupovanie firmy pri styku s orgánmi štátnej správy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Regenerácia rozpúšťadiel odmasťovadiel
Poslať správu RES-UH s.r.o.
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drvičov odpadu - plasty, pneumatiky, drevo, papier, zmesné odpady a iné. Výroba dopravníkov - pásové a reťazové dopravníky, válčekové trate, triediče a separátory, kompletné technológie na spracovanie odpadov - recyklačné linky, triedičky odpadov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Alternatívne palivo, Recyklačné linky, Spracovanie elektroodpadu
Poslať správu ODES, s.r.o
SSI Schäfer s.r.o.

SSI Schäfer s.r.o.

Dodávateľ riešení a výrobca komponentov pre vysoko kvalitné výrobné systémy v oblastiach: vybavenie skladov a závodov, kancelárske zariadenia, spracovanie odpadu a recyklácia, poskytovanie plánovania, logistiky a služieb s tým spojených, triediace a dopravníkové systémy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Paletový kovový regál, Plastová prepravka, Policový kovový regál
Poslať správu SSI Schäfer s.r.o.
Depos Horní Suchá, a.s.

Depos Horní Suchá, a.s.

Nakladanie s odpadmi, váženie tovaru prepravovaného nákladnými vozidlami a kamiónmi, výroba a predaj elektrickej energie. Prevádzka skládky odpadu, zvoz komunálneho odpadu, triedeného odpadu, zvoz a kompostovanie biologicky rozložiteľného odpadu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nakladanie s odpadmi
Poslať správu Depos Horní Suchá, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.