Remeslá

Je tu 26 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 5160 celkom 4060
KORTAN - stavební zámečnictví

KORTAN - stavební zámečnictví

Vykonávame kompletnú finalizáciu vstupných priestorov, rekonštrukcie vchodov a spoločných priestorov bytových domov, atypické zámočnícke konštrukcie, výroba a montáž lexanových zástreškov, poštové schránky, zábradlí a ostatných kovových konštrukcií vo všetkých variantách povrchových úprav.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poštová schránka do stĺpika, Poštové schránky, Poštové schránky pre rodinné domy, Schránky pre bytové domy, Zostavy poštových schránok
Poslať správu KORTAN - stavební zámečnictví
PETROF, spol. s r.o.

PETROF, spol. s r.o.

Petrof, ktorého najväčší odberatelia sú Rusko, Japonsko, Čína, Austrália a Nemecko, patria medzi najväčších európskych výrobcov pianín a klavírov. Počas 147 rokov existencie firmy bolo vyrobených cez 600 000 pián, ktoré boli predané do viac ako 60 krajín sveta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Piána Petrof
Poslať správu PETROF, spol. s r.o.
DLplast, s.r.o.

DLplast, s.r.o.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom plastových priemyselných hadíc. Veľká časť produkcie je exportovaná do krajín EÚ. Naša firma má zavedený systém riadenia akosti podľa ISO 9001:2008 a je certifikovaná nemeckou skúšobňou TUV CERT Mníchov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové hadice, Výroba hadíc, Záhradné hadice
Poslať správu DLplast, s.r.o.
ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK PRODEJ spol. s r.o.

ROJEK Výroba a predaj - drevoobrábacie stroje. EURO SÉRIA 9 : pre menšie truhlárstvo a malovýrobu ( kombinované stroje - píly, frézky ), INDUSTRY SÉRIA 9 : profesionálne stroje pre nábytkársku veľkovýrobu ( formátovacie píly, hobľovky, frézky, štvorstranné frézky ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevoobrábacie stroje, Formátovacia píla, Frézky na drevo, Kombinované drevoobrábacie stroje, Kotly na drevo, Splyňovacie kotly
Poslať správu ROJEK PRODEJ spol. s r.o.
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá vyrába montované haly, výrobné haly, skladovacie haly, hangáry, jazdiarne, veľkoplošné stany, pártystany, prístrešky. Prevádzame projekty, výrobu, montáže, rekonštrukcie, stavby na kľúč a financovanie hál, hangárov a pártystanov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Montované haly, Oceľové haly, Skladovacie haly, Športové haly
Poslať správu HWT s.r.o.
LandART atelier s.r.o.

LandART atelier s.r.o.

Projekcia a realizácia záhrad a verejnej zelene. Komplexná a odborná starostlivosť o záhradu, zeleň a kvetiny v interiéri. Návrhy a realizácie záhrad, automatické závlahy, dendrologické prieskumy, údržba zelene, záhrad a parkov, záhradná architektúra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Návrhy a realizácie záhrad
Poslať správu LandART atelier s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje servis v oblasti prvotného spracovania dýh. Hlavným výrobným programom sú dýhové zosadenky. Ďalším výrobkom, ktorý produkujeme, sú matričné dýhové role pre výrobu hrán. Ponúkame predaj širokého sortimentu dýh vrátane exotických.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čalúnené sedacie súpravy, Drevotrieskové dosky, Dýhové zosadenky, Dýhy, Spracovanie dýh
Poslať správu Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
OPOP spol. s r. o.

OPOP spol. s r. o.

Naša firma vyrába kúrenársku techniku s viac ako 50- ročnou tradíciou. Vyrábame kotly na tuhé palivá do 50 kW, splyňovacie kotly, kúpeľné kachle, krbové kachle, kotly na pelety, lokálne vykurovanie, kooperácie – oceľové kryty výrobkov, povrchovo upravené.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kotle na pelety, Kotly na drevo
Poslať správu OPOP spol. s r. o.
KOVOS Vracov, spol. s r.o.

KOVOS Vracov, spol. s r.o.

Krby na mieru sú vyrábané podľa požiadaviek zákazníka. Vyrábame a dodávame oceľové dvojplášťové krby s unikátnym riešením ohrevu vzduchu. Krbové vložky sú zhotovené z oceľového plechu hrúbky 4mm. Vnútorná strana je vyložená liatinovými doskami hrúbky 14mm.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krbové vložky na mieru, Krby na mieru
Poslať správu KOVOS Vracov, spol. s r.o.
Kovovýroba Smejkal

Kovovýroba Smejkal

Naša firma sa už od roku 1992 zaoberá ohýbaním a tvarovaním rúrok a profilov za studena. Rúrky, guľatiny a profily vrátane tenkostenných ohýbame za pomoci guličkových tŕňov a vyhladzovačov a sme schopní docieliť vysokej kvality ohybu s minimálnou deformáciou.
Ukáž na mape  
Poslať správu Kovovýroba Smejkal
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.