Remeslá

Je tu 26 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem firmy 7180 celkom 4060
Zahradní nábytek Liška

Zahradní nábytek Liška

Naša firma je výrobcom záhradného dreveného nábytku už od roku 1997, preto máme bohaté skúsenosti s výrobou. V našej ponuke nájdete nielen kusový sortiment záhradného nábytku, ale aj celé zostavy, doplnky pre záhradný nábytok a balkónový nábytok.

naše produkty: Drevené záhradné zostavy, Drevený nábytok na záhradu, Kovový záhradný nábytok, Predaj záhradného nábytku, Záhradný nábytok z masívu
Poslať správu Zahradní nábytek Liška
HOUFEK a.s.

HOUFEK a.s.

Výroba a predaj drevoobrábacích strojov. Našim sortimentom sú širokopásové brúsky, pásové brúsky, profilové a oscilačné brúsky, kartáčovacie stroje, hrúbkovacie frézy, dlabačky a CNC obrábacie centrá.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC drevoobrábacie centrá, Širokopásové brúsky
Poslať správu HOUFEK a.s.
Ing. Štefan Madaj

Ing. Štefan Madaj

Vyrábame a dodávame smrekové a borovicové škárovky zo škandinávskej suroviny. Ponúkame škandinávske smrekové a borovicové rezivo, lepené dosky, lamely, drevené brikety, masívne a veľkoplošné dosky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Škárovka
Poslať správu Ing. Štefan Madaj
VOK Trade s.r.o.

VOK Trade s.r.o.

Firma VoK Trade vyrába drevené eurookná, dvere, schody. Stavebné a zakázkové truhlárstvo. Stavebnotruhlárska výroba - drevené okná, eurookná, interiérové dvere, dvere vchodové, drevené schody, zakázková výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené eurookná, Drevené interiérové dvere, Drevené schody
Poslať správu VOK Trade s.r.o.
Köhler & Kulda

Köhler & Kulda

Vyrábame drevené schody a masívne schodiská, zabezpečujeme truhlárske zakázkové práce. Dodávame na trh drevené obložky, poschodia na spanie, zásuvné dvere, masívne postele s dreveným roštom, vchodové dvere, podkrovné drevené schody, mlynárske schody.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené schody, Kuchyne na zákazku, Masívne schodiská, Zákazkové stolárstvo
Poslať správu Köhler & Kulda
RAMIA TOOLS s.r.o.

RAMIA TOOLS s.r.o.

Firma RAMIA TOOLS s.r.o. sa od svojho vzniku zamerala na výrobu a predaj truhlárskych hoblíc a pracovných stolov z kvalitného bukového materiálu s využitím moderných technológií v prvotriednej kvalite spracovania. 90% našej produkcie je určenej na export.
Ukáž na mape  
naše produkty: Truhlárska hoblica
Poslať správu RAMIA TOOLS s.r.o.
dib s.r.o.

dib s.r.o.

Hlavnou náplňou je výroba nábytkových hrán. Vyrábame dýhové hrany, vrstvené dýhové hrany, dýhy pre obaľovanie profilov a soft-forming, fineline hrany, lakované hrany, dýhované dosky, kovanie pre posuvné interiérové dvere a skrine. Ponúkame lepidlá RAKOLL.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dýhové hrany
Poslať správu dib s.r.o.
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.