Reštaurácie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 1538
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Reštauračný pivovar. Vlastná výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný svetlý a tmavý ležiak. 340 miest v atraktívnych rozsiahlych priestoroch. Prehliadka s odborným výkladom. Vynikajúca typicky česká a medzinárodná kuchyňa. Pivné večery so živou hudbou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česká reštaurácia v Prahe, Český pivovar v Prahe, Reštauračný pivovar v Prahe, Výroba piva
Poslať správu Novoměstský pivovar spol. s r.o.
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Ponúkame ubytovanie v centre Lednicko - valtického areálu. Architektonická pamiatka zapísaná v zozname UNESCO. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň, salóniky, terasy, kongresová sála, hudba, sauna, fitness, požičovňa bicyklov a športového náradia. Izba pre ZPS.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie Južná Morava, Hotel Hraničný zámoček, Ochutnávky vín južná Morava, Romantické pobyty Južná Morava, Svadobné hostiny Lednice, Ubytovanie Lednicko-valtický areál
Poslať správu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
Hotel Hoffmeister

Hotel Hoffmeister

Luxusný hotel Hoffmeister je tým miestom v Prahe, ktoré zvedaví objavujú, spokojní vyhľadávajú a kam sa nároční vracajú. Poskytuje najvyšší medzinárodný štandard pohodlia a vybavenosti, bez toho, aby zotrel pôvab historickej a romantickej časti mesta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Boutique hotel Praha, Boutique hotel v historickej Prahe, Hotel v Prahe, Luxusný hotel v centre Prahy, Päťhviezdičkový hotel v Prahe
Poslať správu Hotel Hoffmeister
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE sa nachádza v historickom centre malebného juhočeského mesta Český Krumlov, ktoré je zapísané v zozname prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Súčasťou objektu je hotelová reštaurácia v pivničných priestoroch, ďalej pizzéria a predajná galéria.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Hotel Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Hotel ARCADIE
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Reštaurácie a kaviarne v Prahe s českou, talianskou, brazílskou, francúzskou, tex-mex kuchyňou, s cieľom obnoviť tradíciu gurmánstva v Čechách a oživiť české kulinárske umenie. Degustačná reštaurácia v Prahe predstavuje pokrmy vybranej českej gourmet kuchyne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česká kuchyňa, Reštaurácie v Prahe, Talianska reštaurácia v Prahe
Poslať správu AMBI CZ, s.r.o.
Hotel Čertousy

Hotel Čertousy

Náš hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. V priestoroch hotela je reštaurácia, vínna pivnica, sál pre kongresy a konferencie, svadby, salóniky pre školenie firiem. Parking je v areáli hotela - 100 miest. Centrum Prahy 30 minút.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Svadba v Prahe
Poslať správu Hotel Čertousy
Hotel IBERIA

Hotel IBERIA

Hotel IBERIA je moderne vybaveným hotelom v centre Opavy s výbornou českou a španielskou kuchyňou. V lete posedenie na zahrádke.
Ukáž na mape  
naše produkty: Opava ubytovanie
Poslať správu Hotel IBERIA
Penzion Český statek

Penzion Český statek

Celoročné ubytovanie v Prahe 9 pre jednotlivcov i skupiny. Penzión 12 izieb a 30 lôžok. Reštaurácia s krbom a letnou terasou. Štýlová stodola pre 70 ľudí. Parkovanie v uzavretom areále. Firemné a rodinné akcie, poriadanie svadieb.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reštaurácia Praha 9, Ubytovanie Praha 9, Ubytovanie v penzióne Praha 9
Poslať správu Penzion Český statek
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.