Rodinné domy na kľúč

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 84
VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA - domy pre radosť ... už 19 rokov. Vyrábame a montujeme drevostavby – drevené rodinné domy, rodinné domy na kľúč, strešné väzníkové a tesárske konštrukcie, bytové domy, výrobné haly a iné objekty. Staviame montované rodinné domy zo sendvičových drevených panelov. Zateplenie fúkanou izoláciou.
Ukáž na mape   internet: www.variovila.cz  
naše produkty: Drevené domy, Drevostavby typové domy, Fúkaná izolácia, Montované drevostavby na kľúč, Nízkoenergetické domy na kľúč, Pasívne rodinné domy, Strešné väzníkové konštrukcie
Poslať správu VARIO VILA s.r.o.
ELK s.r.o.

ELK s.r.o.

Spoločnosť ELK s.r.o. patrí do koncernu jedného z najväčších výrobcov drevostavieb a zrubov v Európe. Domy ELK sú domy pre život s vysokým štandardom, nízkou spotrebou energie a rozsiahlym servisom dostupné pre každého.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby, Montované rodinné domy, Nízkoenergetické domy, Domy na kľúč, Zrubové domy
Poslať správu ELK s.r.o.
VS DOMY a.s.

VS DOMY a.s.

Projekcia, výstavba, realizácia - ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč, drevostavby. Celostenové sendvičové panely. Montované stavby na báze celostenových sendvičových panelov. Ekologická výstavba rodinných domov na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Domy na kľúč, Drevostavby, Montované drevostavby, Nízkoenergetické domy
Poslať správu VS DOMY a.s.
MS HAUS s.r.o.

MS HAUS s.r.o.

Drevostavby, zrubené domy, sendvičové domy, rodinné domy na kľúč. Montované rodinné domy. Komplexné služby od projekcie po dodávku na kľúč v oblasti drevostavieb. Drevostavby na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby na kľúč, Drevostavby - rodinné domy, Montované rodinné domy, Projekčné práce, Rodinné domy na kľúč, Zrubové domy
Poslať správu MS HAUS s.r.o.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Ponuka realizácie stavieb na kľúč i výstavba podľa individuálnych projektov so špecializáciou na nízkoenergetické a pasívne domy. Predaj materiálov pre stavbu nízkoenergetických a pasívnych domov. Polystyrénové bazénové steny - konštrukčný systém bazénov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Pasívne domy, Stratené debnenie polystyrénové
Poslať správu ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábame a staviame drevené domy - montované domy, zrubové domy, rúbené domy, zrubové chaty. Drevostavby, energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč, drevostavby na kľúč. Atypické rodinné domy – drevostavba, bývanie pre každého.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevenice, Montované drevostavby, Montované domy, Rodinné domy
Poslať správu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
FINN-STAV

FINN-STAV

Realizujeme dodanie a výstavbu zrubových drevených domov a chát z finskej polárnej borovice. Naše drevostavby zaručujú zdravé a veľmi príjemné prostredie. Drevostavby sú tiež výrazne energeticky hospodárnejšie než stavby z iných materiálov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené domy na kľúč, Drevostavby
Poslať správu FINN-STAV
DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Drevostavby - ekonomické, nízkoenergetické rodinné domy na kľúč, pasívne domy, montované drevené rodinné domy a stavby. Typové projekty drevených nízkoenergetických rodinných domov na kľúč. Staviame typové drevené montované rodinné domy a stavby na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby - montované nízkoenergetické rodinné domy na kľúč
Poslať správu DOMY D.N.E.S. s.r.o.
WOOD SYSTEM s.r.o.

WOOD SYSTEM s.r.o.

Dodávame rodinné domy - drevostavby, montované domy s drevenou masívnou konštrukciou. Drevostavby, ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč i v rôznom stupni rozostavanosti. Individuálne riešenie veľkosti, dispozíc a rozsahu dodávky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby rodinné domy
Poslať správu WOOD SYSTEM s.r.o.
1. VASTO spol. s r.o.

1. VASTO spol. s r.o.

Naša firma má dlhoročné skúsenosti v obore stavebníctvo. Zamestnávame viac ako 80 kvalifikovaných pracovníkov a radíme sa medzi najväčšie firmy v regióne. Hlavná činnosť: bytové, priemyselné, obchodné a administratívne objekty a výrobné haly.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Rodinné domy, Stavebná firma, Stavebná firma Zlín, Strechy Zlín
Poslať správu 1. VASTO spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.