Rodinné penzióny

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 45
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytovanie v kúpeľnom a historickom centre Teplíc. 15 *** luxusných priestranných izieb ( telefón, TV-SAT, internet, chladnička, vaňa, bidet, fén, trezor ). Reštaurácia 11-23hod, salónik, terasa, garáže, parkovisko, výťah, detské ihrisko. Príjemná rodinná atmosféra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Ubytovanie Teplice
Poslať správu TEHUM, a.s.
Guest House Lida

Guest House Lida

Ponúkame lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami. Jedná sa o rodinný penzión v kľudnej vilovej štvrti v blízkosti historického centra a plaveckého bazénu. Lacné ubytovanie s raňajkami s kompletným servisom a internetom zdarma. V blízkosti kongresové centrum.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lacné ubytovanie Praha 4, Lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami
Poslať správu Guest House Lida
Penzion Anitka Brno

Penzion Anitka Brno

Ubytovanie v Brne v penzióne Anitka. Kľudné prostredie, kúsok od stredu mesta Brna, spojenie mestskou dopravou. Vhodné ubytovanie v Brne pre jednotlivca i skupiny s plným zázemím. Možnosť stravovania v mieste ubytovania. Ubytovanie je celoročné i s parkoviskom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celoročné ubytovanie v Brne, ubytovanie BVV Brno, Ubytovanie Južná Morava, Ubytovanie moto GP Brno
Poslať správu Penzion Anitka Brno
Penzion Chaloupka

Penzion Chaloupka

Rodinný penzión Chaloupka ponúka príjemné ubytovanie v Prahe. Ubytovanie v blízkosti centra Prahy. Ubytovanie v jedno, dvoj, troj alebo štvorlôžkových izbách so sprchou, WC a televíziou. V jedálni podávame raňajky. Minibar k dispozícii celý deň.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Penzion Chaloupka
AUTOCAMP OSEK

AUTOCAMP OSEK

Osecký autocamp a penzión Horal Vám ponúka ubytovanie pod svahmi Krušných hôr v okrese Teplice v ústeckom kraji. Behom letnej sezóny poriadame kultúrne akcie, zamerané najmä na folk a country. Festival „ Osecké leto “ má už viac než desaťročnú tradíciu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autocamp Krušné hory
Poslať správu AUTOCAMP OSEK
Penzion Krumlov

Penzion Krumlov

Novo postavený penzión sa nachádza 7 minút chôdze od námestia historického mesta Český Krumlov, zapísaného na zozname UNESCO. Ponúkame komfortné ubytovanie, máme uzamykateľné parkovisko zdarma pri objekte. Súčasťou penziónu je vonkajšia terasa a malá záhrada.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Penzión Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Penzion Krumlov
Vila Kozlovka

Vila Kozlovka

Penzión Vila Kozlovka je postavený v kopci nad Európskou triedou, nedaľeko hotela Praha vo vilovej štvrti Hanspaulka. Penzión poskytuje príjemné ubytovanie s raňajkami. V letných mesiacoch možnosť posedenia na terase či záhrade. Metro len 10 minút chôdzou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Luxusný hotel v centre Prahy, Penzión v Prahe
Poslať správu Vila Kozlovka
Tourist Service Český Krumlov

Tourist Service Český Krumlov

Ponúkame ubytovanie v Českom Krumlove v penziónoch v centre mesta. Pre klientov ubytovaných v našich penziónoch Myšia Diera, Wok, Margarita a U Hada zaistíme dopravu po dohovore osôb. Český Krumlov je každoročne cieľom státisícov zahraničných i domácich turistov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Penzión Český Krumlov, Požičovňa lodí
Poslať správu Tourist Service Český Krumlov
Penzion Český statek

Penzion Český statek

Celoročné ubytovanie v Prahe 9 pre jednotlivcov i skupiny. Penzión 12 izieb a 30 lôžok. Reštaurácia s krbom a letnou terasou. Štýlová stodola pre 70 ľudí. Parkovanie v uzavretom areále. Firemné a rodinné akcie, poriadanie svadieb.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reštaurácia Praha 9, Ubytovanie Praha 9, Ubytovanie v penzióne Praha 9
Poslať správu Penzion Český statek
Penzion Šalamoun

Penzion Šalamoun

Rodinný penzión Šalamoun sa nachádza v krásnej prírode Jevišovickej pahorkatiny v okrese Znojmo. Penzión Šalamoun ponúka ubytovaciu kapacitu 32 miest v 8 apartmánoch s kuchynkou a sociálnym zariadením.
Ukáž na mape  
Poslať správu Penzion Šalamoun
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.