Rybárstvo

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 44
Rybářství Třeboň a.s.

Rybářství Třeboň a.s.

Sme najväčším producentom sladkovodných rýb v Českej republike i v EÚ. Ročná produkcia cca 3200 ton rýb. Z toho je 95% kapor a 5 % ďalšie druhy rýb - lieň, candát, šťuka, amur a iné. Takmer 80% produkcie je exportované do Nemecka, Rakúska, Francúzska a ďalších krajín EÚ.
Ukáž na mape   internet: www.rybarstvi.cz  
naše produkty: Treboňský kapor
Poslať správu Rybářství Třeboň a.s.
EKORY Jihlava, spol. s r.o.

EKORY Jihlava, spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou z plastu pre rybárstvo, stavebníctvo a poľnohospodárstvo. Pre rybárov vyrábame bedne na prepravu rýb, kruhové odchovné nádrže, odguľovacie a odchovné žľaby, Rückel-Vackovy aparáty na odchov ikier, pracovné lode, lode na vyvážanie kŕmenia a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kruhové odchovné nádrže pre rybárov, Plastové nádrže pre rybárov z polypropylénu ( PP ), Polypropylénové ( PP ) pracovné lode, Pracovné lode pre rybárov, Prepravné bedne na prepravu rýb z polypropylénu ( PP ), Septiky, Vodomerné šachty
Poslať správu EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Vranovská pláž s.r.o.

Vranovská pláž s.r.o.

CAMP PLÁŽ Vranovská priehrada s.r.o. ponúka ubytovanie: v chatkách 2 - 4 lôžkových, U Prevozu v 3 lôžkových izbách, v penzióne Na Stráni 2 - 4 lôžkových apartmánoch. Ubytovanie – miesta pre 400 stanov a 50 miest pre karavány s elektrickou prípojkou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česko Camping Južná Morava, Prírodné jazero Česko Camping
Poslať správu Vranovská pláž s.r.o.
Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.

Zaoberáme sa chovom a predajom tržných a násadových rýb. Chováme predovšetkým kapra obyčajného, lieňa obyčajného, amura bieleho, šťuku obyčajnú, zubáča obyčajného a sumca veľkého. Zabezpečujeme dopravu rýb. Vo vybraných rybníkoch prevádzkujeme športový rybolov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chov kapra
Poslať správu Rybářství Kardašova Řečice s.r.o.
Braunstar

Braunstar

Internetový obchod Braunstar ponúka všetko pre rybárčenie, rybárske potreby, rybárske prúty, navijáky, vlasce a šnúry, krmivá, nástrahy, knižky, videá, mapy, doplnky pre rybárov, obuv pre rybárov, rybárske háčiky, nože a ďalšie potreby pre rybárov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rybárske potreby, Rybárske prúty, Rybárstvo
Poslať správu Braunstar

Josef Boček

Rybárstvo
Ukáž na mape  
Poslať správu Josef Boček
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.