Samolepiace etikety

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 13
TECOM paper s.r.o.

TECOM paper s.r.o.

Zaoberáme sa spracovaním papiera a polygrafickou výrobou. Vyrábame roličky do pokladní s možnosťou potlače, samolepiace etikety a kartónové visačky, registračné papiere pre zdravotníctvo a priemysel, parkovacie lístky, vstupenky, cestovné lístky, kancelársky papier.
Ukáž na mape   internet: www.tecompaper.cz  
naše produkty: Parkovacie lístky, Samolepiace etikety
Poslať správu TECOM paper s.r.o.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikácia vo výrobných procesoch a logistike. Čiarové kódy - implementácie do systémov. Tepelné tlačiarne pre tlač samolepiacich etikiet. Spotrebný materiál pre tlač - etikety, TTR farbiace pásky. Snímače čiarových kódov. Mobilné terminály pre zber dát.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aplikátory etikiet, Etikety, Farbiace pásky, RFID etikety, RTLS, Samolepiace etikety, Snímače čiarových kódov, Terminály čiarových kódov, Tlačiarne etikiet
Poslať správu GABEN, spol. s r. o.
SVS, spol. s r.o.

SVS, spol. s r.o.

SVS, Spol. s.r.o. vyrábame odolné samolepiace a špeciálne etikety pre automobilový, chemický, farmaceutický a spotrebný priemysel. Sme držiteľom certifikácie ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.
Ukáž na mape  
naše produkty: Braillovo písmo, Etikety a štítky, Visačky
Poslať správu SVS, spol. s r.o.
KODYS, spol. s r.o.

KODYS, spol. s r.o.

Identifikačné systémy využívajúce čiarové kódy, technológie RFID, hlasové technológie, bezdrôtové siete - vhodné riešenia pre logistiku, riadenie a sledovanie výroby, evidenciu majetku, aplikácie pre mobilné terminály, skladové systémy - riadený sklad.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné terminály, Samolepiace etikety, Tlačiarne čiarových kódov, Warehouse Management System
Poslať správu KODYS, spol. s r.o.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Výroba, vývoj v súlade s ISO 9001 : hliníkové, nerezové a mosadzné štítky, PVC, plasty, papier, ovládacie prístrojové panely, samolepky, klávesnicové fólie, psie a evidenčné známky, etikety, informačné systémy, leptanie, gravírovanie, dierovanie a UV lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezové štítky, Samolepky, Sieťotlač
Poslať správu Agentura-D, s.r.o.
PURGINA, spol. s r.o.

PURGINA, spol. s r.o.

Dodávame samolepiace etikety, štítky, etikety na víno a alkohol, grafické etikety, termo etikety, print etikety, termotransferové etikety, termotransferové pásky. Použitá technológia umožňuje kvalitnú výrobu etikiet v kotúčoch a na listoch ( archoch ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Výroba samolepiacích etikiet
Poslať správu PURGINA, spol. s r.o.
CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE s. r. o. je česká spoločnosť, ktorá patrí už takmer dvadsať rokov k lídrom na tuzemskom trhu v oblasti automatickej identifikácie. Okrem Českej republiky pôsobíme aj v krajinách Európskej únie. Sme distribútorom svetových výrobcov Honeywell, CipherLab, Opticon či TSC.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Čítačky čiarových kódov, Mobilné terminály, Samolepiace etikety a TTR pásky, Tlač etikiet, Tlačiarne čiarových kódov
Poslať správu CODEWARE, s.r.o.
Label design, a.s.

Label design, a.s.

V oblasti výroby samolepiacich etikiet získavame skúsenosti už od roku 1992. Vyrábame samolepiace etikety v širokom sortimente, ktoré sú určené pre aplikáciu na potravinárske, kozmetické, chemické a ďalšie priemyselné výrobky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Samolepiace etikety, Výroba samolepiacich etikiet
Poslať správu Label design, a.s.
AGENTURA OSMA a.s.

AGENTURA OSMA a.s.

Našim nosným výrobným programom sú hlavne samolepiace etikety. Patríme medzi najväčších výrobcov etikiet v Českej republike. Samolepiace etikety vyrábame ofsetovou, sieťo- i flexotlačovou technológiou. Spoločnosť je členom združení výrobcov samolepiacich etikiet Finat.
Ukáž na mape  
naše produkty: Samolepiace etikety
Poslať správu AGENTURA OSMA a.s.
Rathgeber, k.s.

Rathgeber, k.s.

Naša firma sa radí k popredným európskym výrobcom etikiet a štítkov. Zabezpečujeme naše výrobky pre rôzné priemyselné obory – automobilový, šport, elektro, domáce spotrebiče a iné. Viac ako päťdesiat-ročná tradícia v obore.
Ukáž na mape  
naše produkty: Etikety, Kovové štítky, Reklamné etikety, Voľne stojace písmená z kovu
Poslať správu Rathgeber, k.s.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.