Sanitárná technika

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 31
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba a servis laminárnych boxov, projekcia a dodávky čistých priestorov, akreditované skúšobné laboratórium na meranie a validáciu laminárnych boxov, čistých priestorov, vzduchotechniky a tepelných procesov, kalibrácia počítačov častíc a aerosólových fotometrov.
Ukáž na mape   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditované skúšobné laboratórium, Čisté priestory, Facility management, Kalibrácia počítačov častíc, Laminárne boxy, Telefón pre čisté priestory
Poslať správu LABOX spol. s r.o.
FALCON - Jihlava s.r.o.

FALCON - Jihlava s.r.o.

Firma FALCON-Jihlava s.r.o. vyrába a predáva už 25 rokov úsporné napúšťacie i vypúšťacie ventily. Ďalej ponúka vlastné WC nádrže, či pripojovacie hadičky. V ich ponuke je možné nájsť aj rozsiahly sortiment ostatného sanitárneho tovaru.
Ukáž na mape   internet: www.falcon-jihlava.cz  
naše produkty: Napúšťacie ventily
Poslať správu FALCON - Jihlava s.r.o.
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dodávame úplný sortiment spotrebného tovaru, jedná sa hlavne o dávkovače mydla, zásobníky papierových utierok, sušiče na ruky, osviežovače vzduchu, tekuté mydlá, papierové utierky, toaletný papier, upratovaciu techniku a chémiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dávkovače mydla, Profesionálny vysávač Merida, Zásobníky na toaletný papier, Zásobníky na papierové ručníky
Poslať správu Merida Hradec Králové, s.r.o.
ARTTEC s.r.o

ARTTEC s.r.o

Dodáváme vodovodné batérie sprchových kútov, masážnych a parných boxov. Ďalej ponúkame sauny, luxusné masážne vane, kúpelňové doplnky, PP sáčky s lepiacou chlopňou, dnom, odvetrávaním a perforácia BOPP.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hydromasážne vane, Masážne boxy, Sprchové boxy, Vaničky do sprchového kúta
Poslať správu ARTTEC s.r.o
Sanitec, s.r.o.

Sanitec, s.r.o.

Exkluzívna séria keramiky a nábytku Keramag, sanitárna keramika a kúpeľňový nábytok Delta a Kolo vrátane riešenia pre malé kúpeľne a telesne postihnutých, ekonomická kúpeľňa Panda, sprchové kúty a vane Koralle, Kolo. Masážne vane a boxy Albatros.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľne, Kúpeľne fotogalérie, Kúpeľňový nábytok, Luxusné kúpeľne, Sprchové kúty, Vane
Poslať správu Sanitec, s.r.o.
LORIKA Slovakia s.r.o.

LORIKA Slovakia s.r.o.

Priamy distribútor výrobcov profesionálnej hygieny. Produkty osobnej hygieny - dávkovače mydla, uterákov a rozvoz náplní, priemyselnej hygieny - priemyselné utierky, čistiace pasty, hygieny pracovného miesta - pracovné stoličky a protiúnavové rohože.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ochranné pracovné rukavice, Pracovné stoličky, Priemyselné čistiace utierky, Priemyselné protiúnavové rohože, Zabudovateľné hygienické dávkovače na tekuté mydlo
Poslať správu LORIKA Slovakia s.r.o.
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Ponúkame kúpelňový nábytok, vane, hydromasážne vane, infrasauny, sprchové kúty, umývadlá, kúpelňové doplnky a osvetlenie, spa, parné boxy, sprchové panely, batérie, sprchové vaničky, zásteny, sprchy, vykurovacie telesá, relaxačné zariadenie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Akrylátové vane, Kúpelňový nábytok, Sanitárna keramika
Poslať správu SAPHO s.r.o.
ABADIA a.s.

ABADIA a.s.

Naša firma disponuje širokým výrobným programom v obore strojárenskej, zámočníckej výroby a zváraním oceľových konštrukcií. Zaoberáme sa sériovou, ale taktiež predovšetkým zákazkovou výrobu. Naši kvalifikovaní pracovníci, využívajú programy ako sú Auto Cad, Solid Works.
Ukáž na mape  
naše produkty: Oceľové zábradlia a schodiská, Stroje a zariadenie pre sanitárnu techniku, Tlakové liatie sanitárnej keramiky, Výroba oceľovej konštrukcie, Závesné balkóny
Poslať správu ABADIA a.s.
Alca plast s.r.o.

Alca plast s.r.o.

Naša firma Alca plast patrí medzi najväčších výrobcov sanitárnej techniky. Vyrábame predstenové inštalačné WC systémy, WC plastové nádržky, montážne rámy, napúšťacie a vypúšťacie ventily, vaňové, vaničkové, umývadlové a drezové sifóny a príslušenstvo.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sanitárna technika
Poslať správu Alca plast s.r.o.
EDEN CZ s.r.o.

EDEN CZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment štandardného i moderného prevedenia kúpelňového nábytku, atypické kúpelňové zostavy, kuchynské linky, nábytok najrôznejšieho typu. Nábytok do kúpelne vo vysokom lesku a matnom laku, rada farieb laminátov a masívnych prvkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok do kúpeľne
Poslať správu EDEN CZ s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.