Sklolaminát

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 11
SAKUTUS spol. s r.o.

SAKUTUS spol. s r.o.

Spoločnosť SAKUTUS pôsobí na trhu infravykurovania viac ako 25 rokov. Je českým výrobcom vykurovacích článkov Nomaterm, z ktorých sa vyrábajú najmä infrapanely pre kúrenie. Ďalej vyrába termodosky na ohrev loží zvierat a domácich maznáčikov a laminátové výrobky.
Ukáž na mape   internet: www.sakutus.cz  
naše produkty: Laminátové výrobky, Termodosky, Vykurovací článok Nomaterm+
Poslať správu SAKUTUS spol. s r.o.
SAVEA spol. s r.o.

SAVEA spol. s r.o.

Vyrábame priemyselné diely zo sklom vystužených plastov ( GFK ), kovovýroba, montované výrobky ako kompletné karosérie, diely karosérií, obloženie, zvárané konštrukcie, diely s PUR-penou a koľajové vozidlá. Ďalej kovové rámy, konštrukcie vlečných traktorov, priemyselné diely, predajné stánky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Certifikovaná výroba, Diely karosérií, Kompletácia dielov lepením, Nadstavby vozidiel, Priemyselné montáže, Sklolaminátové diely, Sklom vystužené plasty, Zvárané diely, Zvárané konštrukcie
Poslať správu SAVEA spol. s r.o.
LANIT PLAST, s.r.o.

LANIT PLAST, s.r.o.

LANIT PLAST je dovozcom plastových presvetľovacích dosiek pre zastrešenie priemyselných aj privátnych stavieb. Nosnými materiálmi sú polykarbonátové dosky Marlon, dosky zo sklolaminátu, plexisklo. Divízia Garden - predaj plastových skleníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Polykarbonátové dosky, Sklolaminát, Trapézový polykarbonát
Poslať správu LANIT PLAST, s.r.o.
BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Sme spoločnosť disponujúca technológiami vstrekovania PUR RIM, pomalého a rýchleho systému PUR a vstrekovania termoplastov. Ponúkame dizajn, konštrukciu, lakovanie (automatické i ručné), montáž dielov. Ďalej vyrábame kompozity technológiou PREPREG.

naše produkty: Automatická lakovňa, Kompozity, Lisovňa plastov, Nástrojáreň, Výroba karbónových dielov, Výroba polyuretánu technológiou RIM
Poslať správu BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
BEREN plast s.r.o.

BEREN plast s.r.o.

Firma BEREN plast s.r.o. patrí k popredným českým výrobcom sklolaminátových nádržiek, nádrží a septík. Výrobe zo sklolaminátu sa venujeme už od roku 1994. Dlhoročná skúsenosť s týmto materiálom sa prejavuje na vysokej kvalite naších výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové nádržky
Poslať správu BEREN plast s.r.o.
Jíša-composite

Jíša-composite

Zákazková a sériová výroba sklolaminátových kompozitov. Rybárske lode, kanoe, veslice, nádrže, septiky, kade, kĺzačky, zastropenie ČOV, wellnes + fitness produkty, diely pre automobilový priemysel, kryty na poľnohospodárske stroje, strešné manžety, opláštenie budov, hardtopy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Zákazková výroba zo sklolaminátu
Poslať správu Jíša-composite
COMLET, s. r. o.

COMLET, s. r. o.

Sme úzko špecializovaní na výrobu pevnostných kompozitov pre letecký a lodný sektor. Používané technológie: kontaktná laminácia, RTM. Z lodného príslušenstva sme zameraní na vysoko kvalitné kormidlá pre katamarány a triedu 420 (tu aj plutvy).
Ukáž na mape  
naše produkty: Kompozitové kormidlá pre katamarány, Kompozitové podvozky, Výroba kompozitov
Poslať správu COMLET, s. r. o.

Mirosep.cz

Sklolaminát
Ukáž na mape  
Poslať správu Mirosep.cz
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.