Software

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 1884
ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o. výhradný dodávateľ programu TurboCAD, TurboCADCAM, TurboFLOORPLAN, DAEX. Program pre návrh domu, návrh interiéru, návrh kuchyne, návrh kúpeľne, návrh záhrada, stavebné projektovanie, stavebná architektúra, výroba nábytku.
Ukáž na mape   internet: www.spinar.cz  
naše produkty: CAD program, Návrhy interiérov, Program návrh interiéru
Poslať správu ŠPINAR - software s.r.o.
Ing. Vladimír Jehlička

Ing. Vladimír Jehlička

Vyvíjame účtovnícke programy AdmWin ( daňová evidencia, podvojné účtovníctvo ) previazaných evidenciou faktúr, skladu, pokladní, zákaziek, objednávok, kníh jázd, korešpondencie a miezd do jedného informačného systému. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
Ukáž na mape   internet: www.admwin.cz  
naše produkty: Účtovnícke programy
Poslať správu Ing. Vladimír Jehlička
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
KODYS, spol. s r.o.

KODYS, spol. s r.o.

Identifikačné systémy využívajúce čiarové kódy, technológie RFID, hlasové technológie, bezdrôtové siete - vhodné riešenia pre logistiku, riadenie a sledovanie výroby, evidenciu majetku, aplikácie pre mobilné terminály, skladové systémy - riadený sklad.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné terminály, Samolepiace etikety, Tlačiarne čiarových kódov, Warehouse Management System
Poslať správu KODYS, spol. s r.o.
BARCO, s.r.o.

BARCO, s.r.o.

Systémy pre riadenie skladov, logistiky a výroby, skladové systémy využívajúce čiarové kódy, RFID technológie, mobilné technológie pre zber dát, dátové terminály, snímače čiarových kódov, tlačiarne etikiet, bezdrôtové siete, WiFi a WiMAX broadband technológie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Warehouse Management System
Poslať správu BARCO, s.r.o.
SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o. je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa zavádzaním Lean a Six Sigma. Zároveň je autorizovaným predajcom softwaru Minitab v Českej republike a na Slovensku, poriada kurzy a poskytuje technickú podporu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Black Belt tréning, Inovácia produktov a procesov, Lean Six Sigma
Poslať správu SC&C Partner, spol. s r.o.
KS - program, spol. s r.o.

KS - program, spol. s r.o.

Vyvíjame a implementujeme mzdový a personálny software pre riadenie ľudských zdrojov, personalistiku a spracovávanie mzdy. Zameriavame sa na silnú technickú podporu každého klienta, na outsourcing miezd a poradenstvo v oblasti riadenia ľudských zdrojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: KS Mzdy, KS mzdy PROFi, KS Personalistika, KS portál
Poslať správu KS - program, spol. s r.o.
AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.

AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.

Dodávky PC, serverov, periférií, výpočtovej techniky pre spracovanie utajovaných skutočností, tempestované zariadenia, dodávky, inštalácia a administrácia sietí Novell a Microsoft, podpora riešenia Linux, vývoj zákazníckych aplikácií, informačné terminály-kiosky.
Ukáž na mape  
naše produkty: E-learning, Informačné kiosky, Tempest
Poslať správu AUROTON COMPUTER, spol.s r.o.
SiUX

SiUX

SiUX je profesionálny monitorovací systém slúžiaci k meraniu dostupnosti a kvality sieťových služieb. Pre jeho spoľahlivosť a užívateľskú prívetivosť si ho obľúbili administrátori celej rady významných internetových projektov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Monitoring serverov
Poslať správu SiUX
PHOBOS, spol. s r.o.

PHOBOS, spol. s r.o.

Naša firma ponúka dochádzkové a prístupové systémy, bezkontaktné identifikácie, RFID, inteligentné bezpečnostné boxy pre prevoz penazí, trezory pre bezobslužný výdaj kľúčov, elektronické súčiastky, vývoj a programovanie hradľových polí Actel a Lattice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dochádzkový systém
Poslať správu PHOBOS, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.