Spracovanie dreva

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 88
MOIRY, s.r.o.

MOIRY, s.r.o.

Zaoberáme sa tradičnou zakázkovou výrobou z masívu - nábytok, altány, chatky, pergoly, Eurookná, Eurodvere, podlahy, schodiská, obklady a iné. Špecializujeme sa na prepravné bedne a atypické palety. Vyrábame drevené bedne pre tuzemskú i medzinárodnú dopravu.
Ukáž na mape   internet: www.moiry.cz  
naše produkty: Drevené prepravné obaly, Nábytok z masívu, Pergoly, Prepravné bedne, Žiaruvzdorné izolácie
Poslať správu MOIRY, s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje servis v oblasti prvotného spracovania dýh. Hlavným výrobným programom sú dýhové zosadenky. Ďalším výrobkom, ktorý produkujeme, sú matričné dýhové role pre výrobu hrán. Ponúkame predaj širokého sortimentu dýh vrátane exotických.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čalúnené sedacie súpravy, Drevotrieskové dosky, Dýhové zosadenky, Dýhy, Spracovanie dýh
Poslať správu Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Ponuku tvorí stavebný sortiment. Jedná sa o drevené konštrukcie, izolačné hmoty, truhlársky sortiment a záhradný nábytok. Dodávame drevotrieskové, drevovláknité, laminované, masívne a drevené materiály, drevo pre vonkajšie použitie a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevopredaj, Rezivo
Poslať správu Weyland Holz spol. s r.o.
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o. sa zaoberá predajom dreva, výkupom dreva od ostatných vlastníkov lesov, pestovaním a následným predajom sadeníc. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poplatkové lovy, Predaj a nákup dreva
Poslať správu MP LESY, spol. s r.o.
URBAN KOVO s.r.o.

URBAN KOVO s.r.o.

Pod značkou URBAN vyrábame štiepkovače vlastnej konštrukcie, ktoré vytvárajú z odpadového dreva veľkú štiepku – klátiky vhodné na kúrenie. Naše portfólio zahŕňa štiepkovače za traktor, benzínové, elektrické i s hydraulickým pohonom a príslušenstvo. Servis. Export.
Ukáž na mape  
naše produkty: Štiepkovače s benzínovým motorom, Štiepkovače s elektrickým motorom, Štiepkovače s hydraulickým pohonom, Štiepkovače za traktor
Poslať správu URBAN KOVO s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spoločnosť JACER-CZ, a. s. sa zaoberá výrobou a predajom palivového dreva (voľne ložené alebo balené v rašlových vreciach), predajom stavebného, konštrukčného (hranoly, fošne, dosky, laty) aj paletového reziva. Sme stabilným a dlhodobým producentom paliet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Palivové drevo
Poslať správu JACER - CZ, a.s.
Stolárna Santo a.s.

Stolárna Santo a.s.

Stolárstvo, truhlárstvo. Výroba, drevovýroba, dodávka, montáž, predaj: drevené káblové bubny, dvere, okná, eurookná, drevené schodisko, interiéry. Pre tuzemský i zahraničný trh ponúkame výrobu drevených káblových bubnov podľa požiadaviek zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Eurookná, Káblové bubny, Záhradné domčeky
Poslať správu Stolárna Santo a.s.
LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.

Výroba a predaj obrazových líšt a rámov. Výroba na moderných strojových technológiach aj klasickým ručným postupom založeným na historickej tradícii. Akékoľvek rámovacie služby v obore rámovanie. 4000 druhov líšt priamo od výrobcu s dlhoročnou skúsenosťou a tradíciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obrazové rámy, Rámovanie, Rámovanie obrazov
Poslať správu LIRA, obrazové lišty a rámy, a.s.
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Vyrábame rezivo stavebné a ďalšie piliarske produkty, režeme smrekovú guľatinu, brúsime rezné nástroje v našej brusiarni. Vyrábame výrezy pre zrubové domy a stavby. Guľatinu pre výrobu reziva stavebného odkôrňujeme a krátime na vlastnej manipulačnej linke.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rezivo stavebné
Poslať správu WOOD-FOREST GROUP a.s.
HOUFEK a.s.

HOUFEK a.s.

Výroba a predaj drevoobrábacích strojov. Našim sortimentom sú širokopásové brúsky, pásové brúsky, profilové a oscilačné brúsky, kartáčovacie stroje, hrúbkovacie frézy, dlabačky a CNC obrábacie centrá.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC drevoobrábacie centrá, Širokopásové brúsky
Poslať správu HOUFEK a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.