Starostlivosť o telo

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 27
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pre ženy i mužov venované zdravotným problémom modernej doby: klimaktérium, gynekologické problémy, menštruačné problémy, reuma a zápaly, sexuálne problémy, ochorenie prostaty. Možnosť priamej kúpy jednotlivých produktov v elektronickom obchode.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červená ďatelina Plus Sója, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský prechod, Immun44, Isoflavone - klimaktérium bez včelích produktov, Na klimaktérium Sarapis Soja, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pre mužov
Poslať správu VEGALL Pharma s.r.o.
Pacific Direct, s.r.o.

Pacific Direct, s.r.o.

Výrobca a dodávateľ hotelovej kozmetiky, kúpeľňových a izbových doplnkov a cestovných sád. Značková aj logovaná kozmetika, výroba na objednávku, vývoj novej formulácie podľa prianí zákazníka. Celosvetové zastúpenie. Dodávame do viac ako 100 krajín sveta.
Ukáž na mape   internet: www.pacificdirect.cz  
naše produkty: Hotelová kozmetika, Hotelové doplnky, Výroba kozmetiky na objednávku
Poslať správu Pacific Direct, s.r.o.
ALFIDA s.r.o.

ALFIDA s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka zdravotné matrace Amethyst Bio-Mat, ktoré predstavujú modernú liečebnú technológiu a Alkal-Life čo je technologicky pokročilá čistiaca a ionizačná jednotka pre úpravu vody.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hypoalergénny matrac, Infračervená podložka, Ionizátor vody, Terapia infračerveným svetlom, Termo pás
Poslať správu ALFIDA s.r.o.
Léčivé včelí produkty Pleva

Léčivé včelí produkty Pleva

Firma Pleva spracováva kvalitné liečivé včelie produkty do kozmetiky a potravinových doplnkov. V súčasnosti má najväčší sortiment. Ponúka propolisové kvapky, zubné pasty, masti, gély, krémy, pleťové mlieka, šampóny, vlasové vody, mydlá, medy, medovinu a medové vína.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiaca kozmetika, Krém s včelím jedom, Medové pleťové krémy, Medovina, Propolisová masť, Sviečky z včelieho vosku
Poslať správu Léčivé včelí produkty Pleva
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Naša spoločnosť ponúka prístroje pre liečebné účely. Prístroje sú vhodné ako pre veľké rehabilitačné centrá tak aj pre jednotlivcov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na prístroje PNEUVEN. Doprava prístrojov po Českej a Slovenskej republike, zaškolenie obsluhy.

naše produkty: Domáce ošetrenie celulitídy, Liečba opuchu nôh, Multifunkčný prístroj na presoterapiu a vakuoterapiu, Prístroj pre domácu lymfodrenáž
Poslať správu EKOVUK MEDI, s.r.o
Petr Rulc - KC

Petr Rulc - KC

Firma Petr Rulc - KC sa špecializuje na vývoj, výrobu a distribúciu doplnkov stravy a kozmetických prípravkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Argentum gel, Gyn-lakt, Symbi-lakt ®, Výroba prírodných kozmetických prípravkov
Poslať správu Petr Rulc - KC
ASTRID COSMETICS, a.s.

ASTRID COSMETICS, a.s.

Astrid je tradičným českým výrobcom kozmetických prípravkov určených pre krásu a zdravie pleti a pokožky celého tela so zameraním zvlášť na prípravky na opaľovanie ( pleťové krémy, oleje, sun spreje a mlieka na opaľovanie ), prípravky starostlivosti o nohy a starostlivosti o pery.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mlieko na opaľovanie
Poslať správu ASTRID COSMETICS, a.s.
ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s.

ALTERMED CORPORATION a.s. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom lékárenskej kozmetiky, zdravotníckych prostriedkov a doplnkov stravy. Špecializuje sa na prípravky určené k ochrane pred slnkom – altermed sun a panthenol, k starostlivosti o deti, kĺby a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Panthenol Spray
Poslať správu ALTERMED CORPORATION a.s.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Výroba kozmetických prístrojov značky NIODE, pravidelné dodávky spotrebného materiálu, záručný a pozáručný servis, široká ponuka príslušenstva, intenzívne školenie pre prácu s prístrojmi, obchodná činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Odstránenie celulitídy, Vacupressový masážny prístroj
Poslať správu NIODE s.r.o.
DATURA s.r.o.

DATURA s.r.o.

Ponúkame Vám úplnú starostlivosť o pleť a telo, ktorá zahŕňa: základné kozmetické ošetrenie, špeciálne hĺbkové omladzujúce programy, odstraňovanie pigmentácií a iných chýb, vrátane akné, telové zábaly, odstraňovanie celulitídy, ultrazvukovú liposukciu, fototerapiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Liposukcia ultrazvukom
Poslať správu DATURA s.r.o.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.