Stavebné drevo a doska

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 286
DYAS.EU, a.s.

DYAS.EU, a.s.

Firma sa zaoberá výrobou truhlárskych preglejok, multiplexov, fóliovaných preglejok, rámových líšt, tvarových výliskov, protihlukových preglejok a ďalších preglejkových dosiek z lúpanej bukovej dýhy. Je možné prevedenie všetkých výrobkov so zníženou horľavosťou.
Ukáž na mape   internet: www.dyas.eu  
naše produkty: Buková preglejka, Preglejka so zníženou horľavosťou
Poslať správu DYAS.EU, a.s.
COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

Naša rýdzo česká firma sa úspešne realizuje na domácom i zahraničnom trhu už od roku 1988. Nosným programom je výroba schodov, plotov, obkladových a podlahových paluboviek, v zákazkovej výrobe sú to drevostavby rodinné domy, zateplené a nezateplené chaty.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené schodiská, Drevené schody, Schodiská
Poslať správu COMMODUM, spol. s r.o.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s. je svojim nosným programom, výrobou preglejkových materiálov, významným producentom veľkoplošných materiálov v Českej republike. Výrobný program tvoria preglejky a latovky, ich modifikácia a dýhovaný materiál. Tradícia výroby od roku 1907.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dýhované dosky, Latovky, Preglejkové dosky
Poslať správu PLOMA, a.s.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Ponuku tvorí stavebný sortiment. Jedná sa o drevené konštrukcie, izolačné hmoty, truhlársky sortiment a záhradný nábytok. Dodávame drevotrieskové, drevovláknité, laminované, masívne a drevené materiály, drevo pre vonkajšie použitie a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevopredaj, Rezivo
Poslať správu Weyland Holz spol. s r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spoločnosť JACER-CZ, a. s. sa zaoberá výrobou a predajom palivového dreva (voľne ložené alebo balené v rašlových vreciach), predajom stavebného, konštrukčného (hranoly, fošne, dosky, laty) aj paletového reziva. Sme stabilným a dlhodobým producentom paliet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Palivové drevo
Poslať správu JACER - CZ, a.s.
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Vyrábame rezivo stavebné a ďalšie piliarske produkty, režeme smrekovú guľatinu, brúsime rezné nástroje v našej brusiarni. Vyrábame výrezy pre zrubové domy a stavby. Guľatinu pre výrobu reziva stavebného odkôrňujeme a krátime na vlastnej manipulačnej linke.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rezivo stavebné
Poslať správu WOOD-FOREST GROUP a.s.
Jakub Fiala

Jakub Fiala

Dovoz reziva a výrobkov z exotických drevín. Ide hlavne o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, mempas, hevea. Ďalej dodávame eurohranoly, rezivo, parkety, terasové dosky a obklady. Eurohranoly a drevené masívne podlahy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené masívne podlahy
Poslať správu Jakub Fiala
Ing. Štefan Madaj

Ing. Štefan Madaj

Vyrábame a dodávame smrekové a borovicové škárovky zo škandinávskej suroviny. Ponúkame škandinávske smrekové a borovicové rezivo, lepené dosky, lamely, drevené brikety, masívne a veľkoplošné dosky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Škárovka
Poslať správu Ing. Štefan Madaj
Solidbuy s.r.o.

Solidbuy s.r.o.

Dovoz reziva a výrobkov z exotických drevín. Ide najmä o maranti, gerutu, durian, bintangor, bangkirai, merbau, mempas, hevea. Ďalej dodávame eurohranoly, rezivo, parkety, terasové dosky a obklady. Eurohranoly a drevené masívne podlahy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Terasové dosky, Záhradný nábytok Teak
Poslať správu Solidbuy s.r.o.
P + K Lišty s.r.o.

P + K Lišty s.r.o.

Naša spoločnosť P+K Lišty s.r.o. bola založená v roku 1997 a zaoberá sa výrobou profilových lišt. Náš sortiment je zhruba rozdelený do šiestich kategórií podľa spôsobu použitia: lišty obrazové, podlahové, ploché krycie, profilové krycie, rohové a lišty nábytkárske.
Ukáž na mape  
naše produkty: Obrazové lišty
Poslať správu P + K Lišty s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.