Stavebné obklady

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 71
Technistone, a.s.

Technistone, a.s.

Vyrábame konglomerovaný kameň vo viac ako 30 odtieňoch. Použitie: kuchynské dosky, kúpeľňové a nábytkové dosky, obklady, dlažby, parapety, schodiská a iné. Materiál Technistone má vynikajúce úžitné vlastnosti: vysoká pevnosť, nenasiakavosť, jednoduchá údržba.
Ukáž na mape   internet: www.technistone.com  
naše produkty: Konglomerovaný kameň, Kuchynské dosky, Pracovné dosky
Poslať správu Technistone, a.s.
IMIT spol. s r.o.

IMIT spol. s r.o.

Sme rýdzo českou firmou podnikajúcou v odbore obkladov viac ako 17. rokov. Našim zákazníkom ponúkame obklady a obkladové zostavy s Liaporom. V našom portfóliu nájdete širokú škálu obkladov pre interiér i exteriér.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenné obklady, Obkladový kameň
Poslať správu IMIT spol. s r.o.
LINDAB s.r.o.

LINDAB s.r.o.

Výroba a montáž strešnej krytiny z lakoplastovaného plechu, trapézových profilov a opláštenie budov. Klampiarská výroba - odkvapy, haly, C kazety, obkladové panely, stratené bednenie. Striháme pozinkované, lakoplastované a hliníkové plechy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Falcovaná krytina, Ľahké strešné krytiny, Odkvapový systém, Plechová strešná krytina, Plechové strechy, Plechové strešné krytiny, Strešná krytina, Strešné doplnky, Strešné odkvapy, Strešné žľaby, Strešné zvody, Tenkostenné oceľové profily, Trapézové plechy
Poslať správu LINDAB s.r.o.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážame a predávame obklady, dlažby, listely, mozaiky pre: kúpeľne, kuchyne, bazény, terasy, schody, obchodné priestory. Rozvoz po celej Českej republike. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obkladmi zo Španielska.
Ukáž na mape  
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do kúpeľne, Vonkajšia dlažba
Poslať správu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

DAHA NEHVIZDY, s.r.o.

Kamenárstvo Daha Nehvizdy sa špecializuje na kamenárske práce a výrobu z prírodného kameňa. V našej realizácii nájdete okrem iného pomníkové diely, hroby, obklady a dlažby. Parapety, schody, kuchynské dosky a krby. Zabezpečujeme montáže, dopravu i zákazky na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kamenárske práce, Kamenné dlažby, Kamenné obklady, Kuchynské pracovné dosky, Náhrobné kamene, Obklady fasád
Poslať správu DAHA NEHVIZDY, s.r.o.
EuroKan parapetní systémy s.r.o.

EuroKan parapetní systémy s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj okenných parapet či už vonkajších ( hliníkové, pozinkované, medené ), tak aj vnútorných ( plastové, drevotrieskové ) z rôznych materiálov v širokej farebnej škále. Parapety režeme, montujeme, rozvážame a posielame po republike do 24 hodín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové okenné parapety
Poslať správu EuroKan parapetní systémy s.r.o.
Keramika Knap, s.r.o.

Keramika Knap, s.r.o.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj obkladov a dlažby a zároveň akéhokoľvek sortimentu tovaru, ktorý je potrebný pre zariadenie kúpeľní, stavebná chémia HENKEL, KREISEL. Ďalej predaj náradia pre murárov a obkladačov, návrhy kúpeľní, realizácia obkladov a dlažby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľne obklady, Stavebná keramika
Poslať správu Keramika Knap, s.r.o.
Stavební keramika spol. s r.o.

Stavební keramika spol. s r.o.

Ponúkame komplet sortiment stavebnej keramiky. Máme k dispozícii veľké skladové priestory. Keramika od A-Z. Takmer všetko, čo v našej vzorkovej predajni zo stavebnej keramiky nájdete, si tak môžete hneď aj odviesť. Teraz na ukážku cez 54 kompletne zariadených kúpeľní.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dlažby, Obklady do kúpeľne, Sanitárna keramika, Sprchové kúty
Poslať správu Stavební keramika spol. s r.o.
Brickland s.r.o.

Brickland s.r.o.

Spoločnosť BRICKLAND patrí k najväčším českým dodávateľom lícových tehál, tehlových pásikov a tehlovej dlažby. Vďaka viac ako desaťročnej tradícii, spoľahlivosti a perfektným zákaznickým službám patrí k vyhľadávaným dodávateľom nielen v Českej republike a na Slovensku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lícové tehly, Tehlové dlažby, Tehlové pásiky
Poslať správu Brickland s.r.o.

De.Mann Group s.r.o.

Stavebné obklady
Ukáž na mape  
Poslať správu De.Mann Group s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.