Stavebné sklo

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 46
PRIMAGLASS spol. s r. o.

PRIMAGLASS spol. s r. o.

Naša firma vyrába jednoduché, vrstvené i tepelne izolačné ohýbané sklá. Vysoká kvalita skla umožňuje rôzne možnosti použitia. Na inštaláciu do výťahových šácht, výplň dverí, zábradlí. Predajné pulty, výklady, nábytok a iné. Kusová výroba autoskiel.
Ukáž na mape   internet: www.primaglass.cz  
naše produkty: Autosklá, izolačné sklá, Ohýbané sklo, Ploché sklo, Vrstvené sklá, Výroba autoskel, Výroba autoskiel
Poslať správu PRIMAGLASS spol. s r. o.
Glass innovation s.r.o.

Glass innovation s.r.o.

Sme poprednou firmou na európskom trhu špecializujúcou sa na kompletnú realizáciu Hi-tech technológií, elektricky prepínateľné stmievateľné sklá a fólie (PDLC fólie a sklá). Ucelenú ponuku dopĺňajú celohliníkové zárubne a celosklenené systémy.
Ukáž na mape   internet: www.glass-innovation.cz  
naše produkty: Chytré sklo, Elektricky prepínateľné sklo, Inteligentné sklo, PDLC fólie, Stmievacie sklo, Stmievateľné fólie
Poslať správu Glass innovation s.r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábame a realizujeme interiérové premiestniteľné priečky, sklenené priečky, posuvné mobilné akustické steny, vstavby a velíny do priemyselných a skladových hál. Disponujeme mnohými skúsenými odborníkmi, ktorí sú schopní riešiť aj neštandardné požiadavky našich zákazníkov. Kancelária spoločnosti v Prahe, Brne a Bratislave.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné priečky, Montované systémy, Posuvné priečky, Presklené steny, Prestaviteľné priečky, Skladacie steny, Sklenené priečky, Sklenené steny
Poslať správu MILT s.r.o.
Pelechovská sklárna s.r.o.

Pelechovská sklárna s.r.o.

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou ponúka spracovanie skla technikami: leptanie, pieskovanie plošné i reliéfne, trhané sklo. Spracovávame sklo do interiéru i exteriéru. Vyrábame leptané a pieskované vitráže, výplne do okien a dverí, deliace steny a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Leptanie skla, Pieskovanie skla, Sklenené pilníky, Trhanie skla, Výrobky zo skla
Poslať správu Pelechovská sklárna s.r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Sklenený svet dodáva a montuje celosklenené dvere, bezrámové priečky, deliace steny a sklenené zábradlia. Realizujeme objednávky na sklenené výklady, pochôdzne sklá, sklenené schody, Lacobel a izolačné dvojsklá. Zrkadlové steny a obklady farebným smaltovaným sklom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celosklenené dvere, Pochôdzne sklá, Sklenené markízy, Sklenené podhľady, Sklenené priečky, Sklenené sprchové kúty, Sklenené zábradlia
Poslať správu Patrik Bujdák - Skleněný svět
SPEGLASS s.r.o.

SPEGLASS s.r.o.

Firma bola založená v roku 1994 a behom niekoľkých rokov sa stala významným výrobcom špeciálnych, predovšetkým ohýbaných skiel. Od roku 1997 firma zahájila výrobu viacvrstvových bezpečnostných skiel, ktoré sa používajú hlavne ako sklá pochodzie a nepriestrelné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ohýbané sklo
Poslať správu SPEGLASS s.r.o.
Sedlák - System s.r.o.

Sedlák - System s.r.o.

Špecializujeme sa na celosklenené systémy, dverovú a bránovú techniku. Vyrábame automatické dvere, sklenené dvere, presklené steny a výklady. Realizujeme schodiská, zábradlie, podlahy, obklady kuchynských liniek, sprchové kúty, garážové vráta a brány.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatické dvere, Presklené steny, Sklenené priečky, Vstupné portály, Výklady
Poslať správu Sedlák - System s.r.o.
OBSIDIAN a.s.

OBSIDIAN a.s.

Špecializujeme sa na výrobu nadrozmerných a inak špeciálnych presklených konštrukcií. Vykonávame bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, štrukturálne a fasádne zasklenie. Realizujeme pochôdzne sklenené svetlíky, terčové fasády, celosklenené interiérové prvky.

naše produkty: Bezrámové zasklenie nadrozmernými sklami, Presklené konštrukcie, Screenové rolety, Veľkoformátové zasklenie
Poslať správu OBSIDIAN a.s.
IZOS s.r.o.

IZOS s.r.o.

Firma je najväčším špecializovaným výrobcom izolačných skiel v ČR. Izolačné sklá vyrába na najmodernejších technológiách v dvoch výrobných závodoch Plzni a Žatci. Pre produkciu izolačných skiel používa materiály so špičkovými parametrami v obore.
Ukáž na mape  
naše produkty: Izolačné sklo
Poslať správu IZOS s.r.o.

Jan Košata

Stavebné sklo
Ukáž na mape  
Poslať správu Jan Košata
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.