Stavebné stroje a zariadenia

Je tu 4 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 91
DAS  spol. s r. o.

DAS spol. s r. o.

Výroba transportnej a manipulačnej techniky, pásové dopravníky, válčekové trate, konzolové a portálové žeriavy, kladkostrojové dráhy a výhybky, špeciálne vozíky a zariadenia pre manipuláciu, kovoobrábanie, strojná konštrukčná kancelária, priemyslové elektromontáže.
Ukáž na mape   internet: www.dasfm.cz  
naše produkty: Dopravné systémy, Dopravníkové pásy, Dopravníky, Manipulačná technika, Pásové dopravníky, Reťazové dopravníky, Valčekové dopravníky
Poslať správu DAS  spol. s r. o.
KASTO Tábor, s.r.o.

KASTO Tábor, s.r.o.

Predávame a servisujeme stavebné stroje CASE - rýpadlo-nakladače, rýpadlá, čelné nakladače, minibagre. Dodávame náhradné diely, oleje a mazivá na stroje CASE. Máme skúsenosti i so servisom ostatných renomovaných značiek stavebných strojov.
Ukáž na mape   internet: www.kasto-tabor.cz  
naše produkty: Servis Case, Stroje Case
Poslať správu KASTO Tábor, s.r.o.
DB BÖHM Sdružení

DB BÖHM Sdružení

Hlavnou činnosťou je predaj náhradných dielov na buldozéry ruskej a poľskej výroby. Ďalej sa zaoberáme predajom nových i starších strojov ako sú buldozéry, dozéry, predajom a prenájmom teplovzdušného vykurovania.
Ukáž na mape   internet: www.buldozery.cz  
naše produkty: Buldozéry
Poslať správu DB BÖHM Sdružení
MaBara, s.r.o.

MaBara, s.r.o.

Vyrábame flotačné jednotky BM flot, ponúkame montáže vodárenských technológií a montáže potrubných rozvodov z nerez ocele, rotačné kartáčové sitá na mechanické prečistenie odpadových vôd, projektovanie vodárenských technológií. Dodávky a montáže ČOV.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česlicové koše, Flotačné jednotky, Flotátor, Mobilné zdvíhacie zariadenie, Rotačné sito
Poslať správu MaBara, s.r.o.
OTAS s.r.o.

OTAS s.r.o.

Sme moderná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Vyrábame a predávame stavebné stroje, rýpadlá, minirýpadlá, bagre a minibagre, hydraulické príslušenstvo, stavebnú techniku. Naše výrobky sa plne osvedčili i na svetovom trhu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bagre, Minibagre, Minirýpadlá, Rýpadlá
Poslať správu OTAS s.r.o.
Mátl & Bula, spol. s r.o.

Mátl & Bula, spol. s r.o.

Predaj, leasing, prenájom a servis manipulačnej techniky, vysokozdvižných vozíkov. Výroba, predaj, servis hydraulických prvkov, tesnenie, opravy hydraulických valcov. Výroba, predaj a servis techniky pre obrábanie kameňa, betónu a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Paletové vozíky, Čelné vysokozdvižné vozíky, Manipulačná technika, Stavebná mechanizácia, Špeciálna manipulačná technika, Štvorcestné vysokozdvižné vozíky
Poslať správu Mátl & Bula, spol. s r.o.
TRIBOTEC, spol. s r.o.

TRIBOTEC, spol. s r.o.

Centrálne mazanie - hydraulika. Mazacia technika, hydraulika pre priemysel a dopravnú techniku. Projekt, výroba, montáže a servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Centrálne mazanie
Poslať správu TRIBOTEC, spol. s r.o.
STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.

Výroba, predaj, montáž a požičovňa zdvíhacích zariadení - osobonákladných výťahov, pracovných plošín, závesných lavičiek, špeciálnych a permanentných výťahov. Naše výrobky dosahujú parametre a kvalitu renomovaných svetových výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pracovné plošiny, Stavebné výťahy, Závesné lavičky
Poslať správu STROS - Sedlčanské strojírny, a.s.
PROGRESSA s.r.o.

PROGRESSA s.r.o.

Progressa od roku 1994 vyrába stavebnú mechanizáciu. Naše výrobky sa plne osvedčily na náročných trhoch krajín EU. Úspešne dodávame renomovaným svetovým firmám ( napríklad Husqvarna ). Ponúkame výhodnú spoluprácu pre obchod s našimi výrobkami.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lámačky betónovej zámkovej dlažby, Rotačné hladičky betónu, Stolové kotúčové diamantové píly pre rezanie stavebných materiálov
Poslať správu PROGRESSA s.r.o.
FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

Zákazková výroba zvarencov - jednorázová, malosériová i opakovaná. Výroba a montáž strojných zariadení a montážnych celkov. Banské stroje. Kovovýroba, opracovanie, zváranie a obrábanie. Kompletná realizácia vrátane projektovania, montáže, vývoja.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kooperačná výroba, Zvárané oceľové konštrukcie
Poslať správu FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.