Stoly

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 110 celkom 10
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytok, široký výber od renomovaných európskych výrobcov. Dodávame kartotéky, lístkovnice, skrine, trezory, dielenský nábytok, regály, kancelárske kontajnery. Posuvné regály, ohňuvzdorné skrine. Zameriavame sa i na školský nábytok pre školy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dielenské skrine, Dielenské stoly, Dielenský nábytok, Kancelárska skriňa, Kancelárske kontajnery, Kovové kartotéky, Kovové šatné skriňe, Kovový nábytok, Lístkovnice, Masérsky skladací stôl, Nábytok do ordinácií, Policové regály, Pracovné stoly ponky, Školský nábytok, Skrine na šanóny, Trezory, Zdravotnícke lôžka a ležadlá
Poslať správu ENPRAG, s.r.o.
HON a.s.

HON a.s.

Výroba a predaj: kancelársky nábytok a doplnky, servis s tým spojený. Poskytovanie sofware pre vypracovanie 3D návrhov zostáv a pracovísk. Firma poskytuje predajnú podporu svojím zástupcom v danom teritóriu.
Ukáž na mape  
naše produkty: HOBIS Integral stoly, HOBIS kontajnery, HOBIS Novel stoly, HOBIS skrine, HOBIS Štandard stoly
Poslať správu HON a.s.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line predaj bytového nábytku so zameraním na jedálenské stoly a predovšetkým stoličky. Okrem stolov a stoličiek ponúkame aj celé kuchynské zostavy, postele, nočné stolíky, skrine, komody, písacie stoly, detský nábytok, obývacie steny, záhradný nábytok a psie búdy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevená rastúca stolička, Jedálenské stoličky, Jedálenské zostavy, Jedálenský sety, Komody, Obývacie steny, Záťažové stoličky
Poslať správu STRAKOŠ NÁBYTEK
Prestar, s. r. o.

Prestar, s. r. o.

Prestar s.r.o. je strojárenská firma so zameraním na výrobu zdvíhacej techniky. Jedná sa o stroje pre manipuláciu s bremenami, slúžiace pre ich prenos, prípadne otáčanie. Zariadenia môžu byť zavesené na žeriave, alebo pracovať samostatne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Manipulačná technika, Manipulátory na kontajnery, Otočné stoly, Traverzy
Poslať správu Prestar, s. r. o.
NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK

Nerez výroba ŠPENDLÍK je česká výrobná firma zameraná na vývoj, výrobu a predaj gastro zariadenia - nerezový nábytok: pracovné stoly, umývacie stoly, umývacie drezy, regály, digestory, police, závesné skrinky, skrine, vozíky, výlevky, podstavce a príborníky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gastro nábytok, Nerez výroba, Nerezový nábytok
Poslať správu NEREZ VÝROBA ŠPENDLÍK
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.