Stroje a zariadenia na výrobu plastov

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 24
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikácia vo výrobných procesoch a logistike. Čiarové kódy - implementácie do systémov. Tepelné tlačiarne pre tlač samolepiacich etikiet. Spotrebný materiál pre tlač - etikety, TTR farbiace pásky. Snímače čiarových kódov. Mobilné terminály pre zber dát.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aplikátory etikiet, Etikety, Farbiace pásky, RFID etikety, RTLS, Samolepiace etikety, Snímače čiarových kódov, Terminály čiarových kódov, Tlačiarne etikiet
Poslať správu GABEN, spol. s r. o.
KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Výroba: vstrekovacie formy pre termoplasty, postupové, strižné a ohýbacie nástroje, montážne prípravky, technické plastové výlisky. Komplexná ponuka služieb: konštrukcia, výroba foriem alebo nástrojov, doladenie, sériová výroba výliskov, údržba a montáž.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lisovanie plastov, Lisovňa plastov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Vstrekovacie formy, Vstrekovanie plastov, Výroba z plastov
Poslať správu KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
KUBOUŠEK s.r.o.

KUBOUŠEK s.r.o.

Predaj meracích prístrojov, jediný dodávateľ kompletného sortimentu MITUTOYO pre Českú republiku, servis. Predaj vtstrekovacích strojov na plasty a periférnych zariadení. Zaistenie dodávky na kľúč, inštalácie, servisu a školenia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracie prístroje, Meradlá MITUTOYO, Stroje na plasty
Poslať správu KUBOUŠEK s.r.o.
BRAHA plasty, s.r.o.

BRAHA plasty, s.r.o.

Patríme ku kľúčovým dodávateľom technických výliskov z plastu pre stroje a zariadenia. Vyrábame otočný stojánik pod telefón, kĺbový stojánik pod telefón, stojánik malý a malý s miskou, plastové kancelárske odkladače, policové zostavy, flipcharty a ťažítka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelársky stojan na telefón, Kancelárske odkladače, Lisovňa plastov s vlastnou nástrojárňou, Otočný stojan pod telefón, Policové zostavy, Veže na tlačivá
Poslať správu BRAHA plasty, s.r.o.
ALEMA Lanškroun a.s.

ALEMA Lanškroun a.s.

Firemnou stratégiou je zaisťovanie komplexných služieb pre zákazníkov, ktoré spočívajú vo vlastnej konštrukcii vstrekovacích foriem a strižných nástrojov, ich výrobe, ovzorkovaní, lisovaní plastových i kovových dielov a tiež v montáži vyrobených dielov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové výlisky
Poslať správu ALEMA Lanškroun a.s.
Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Moulds and Tools - Technic s.r.o.

Spoločnosť Moulds and Tools - Technic s.r.o. je zameraná na výrobu prototypových foriem a malosériových vstrekovacích foriem zo zliatin hliníka. Naše služby zahŕňajú konštrukčnú prípravu, výrobu formy (frézovanie - HSC technológia), vzorkovanie a skúšanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové prototypové formy
Poslať správu Moulds and Tools - Technic s.r.o.
INVERA s.r.o.

INVERA s.r.o.

INVERA je výrobcom vstrekovacích strojov na spracovanie plastov a gumy. Vyrábame vstrekovacie stroje na plasty a gumy, hydraulické, vertikálne, vulkanizačné a jednoúčelové stroje. Modernizácia tuzemských i zahraničných vstrekovacích strojov. Predaj príslušenstva.
Ukáž na mape  
naše produkty: Stroje na gumy, Vstrekovacie stroje na plasty
Poslať správu INVERA s.r.o.
GF Machinery s.r.o.

GF Machinery s.r.o.

Zaoberáme sa konštrukciou a výrobou jednoúčelových strojov a liniek na spracovanie technických vlákien a pre automobilový priemysel napríklad: stroje na sekanie skleneného vlákna, úpravárenské linky, linky na výrobu striech áut a podobne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Linky na spracovanie technických vlákien, Stroje na spracovanie skleneného vlákna, Stroje pre automobilový priemysel, Výroba textilných strojov
Poslať správu GF Machinery s.r.o.

Duál s.r.o.

Stroje a zariadenia na výrobu plastov
Ukáž na mape  
Poslať správu Duál s.r.o.

Tedok, spol. s r.o.

Stroje a zariadenia na výrobu plastov
Ukáž na mape  
Poslať správu Tedok, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.