Štvorhviezdičkové hotely

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 150
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderné štvorhviezdičkový hotel Pohoda je situované v najznámejších moravských kúpeľoch Luhačovice. Ich doménou sú týždenné a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty alebo pobyty pre seniorov.
Ukáž na mape   internet: www.pohoda-luhacovice.cz  
naše produkty: Hotely Luhačovice, Kúpele Luhačovice, Last moment Luhačovice, Ubytovanie Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslať správu Wellness hotel Pohoda
Hotel Panorama

Hotel Panorama

Luxusný rodinný Hotel Panorama sa nachádza v Rychnove nad Kňažnou v Orlických horách na veľmi kľudnom mieste na okraji mesta. V hoteli je reštaurácia, krytý bazén, vírivka, sauna, 3 salóniky, letná záhradná reštaurácia, detské ihrisko, parkovisko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Orlické hory, Hotel na horách v Českej republike, Priestory pre firemné akcie, Romantické pobyty pre dvoch, Ubytovanie v Českej republike, Ubytovanie v Orlických horách, Víkendové wellness pobyty
Poslať správu Hotel Panorama
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Ponúkame ubytovanie v centre Lednicko - valtického areálu. Architektonická pamiatka zapísaná v zozname UNESCO. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň, salóniky, terasy, kongresová sála, hudba, sauna, fitness, požičovňa bicyklov a športového náradia. Izba pre ZPS.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie Južná Morava, Hotel Hraničný zámoček, Ochutnávky vín južná Morava, Romantické pobyty Južná Morava, Svadobné hostiny Lednice, Ubytovanie Lednicko-valtický areál
Poslať správu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
INGO HOTEL ARNIKA

INGO HOTEL ARNIKA

Hotel v južných Čechách na Šumave ležiaci na úpätí Boubína. Hotel má vlastné tenisové kurty, minigolf, lyžovanie 400 m od hotela. Sauna a krytý bazén sú súčasťou hotela. Okrem možnosti ubytovania sa v hoteli nachádza reštaurácia, salóniky, Lobby bar.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Šumava, Šumava ubytovanie, Ubytovanie Šumava, Ubytovanie v hoteli na Šumave
Poslať správu INGO HOTEL ARNIKA
Hotel Gondola

Hotel Gondola

Hotel Gondola má k dispozícii 20 klimatizovaných izieb ( 2 jednolôžkové a 18 dvojlôžkových, z toho 12 double a 6 twin ), s vlastnou kúpeľňou s WC, televíziou so satelitným príjmom, rádiom, prípojkou na internet, telefónom s priamou voľbou a minibarom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Plzni, Wellness v Plzni
Poslať správu Hotel Gondola
Hotel Union Praha

Hotel Union Praha

Hotel Union Praha poskytuje ubytovanie v centre Prahy. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, minibarom, kúpelňa + WC, sušiče vlasov, možnosť pripojenia k internetu WIFI, telefón.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v centre Prahy, Lacné ubytovanie Praha, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Union Praha
HOTEL Vacek

HOTEL Vacek

Ubytovanie v hoteli**** v historickom centre Hradca Králové. Hotel je situovaný vo veľmi atraktívnej časti mesta či už sa jedná o historické, kultúrne alebo športové vyžitie. Ubytovanie ponúkame v dvaciatich izbách či apartmánoch so špičkovým vybavením.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Hradec Králové
Poslať správu HOTEL Vacek
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander ponúka ubytovanie v 24 moderne vybavených izbách vhodných nielen pre firemnú, ale i rodinnú a turistickú klientelu. Ideálny východiskový bod pre výlety do prírody a za pamiatkami alebo aktívnu dovolenku ( golf, cykloturistika a iné ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytovanie Plzeňsko
Poslať správu Hotel Alexander
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Najväčší český hotelový reťazec s 25 hotelmi po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkame horské, športové, seniorské, vianočné, silvestrovské pobyty, relaxáciu v kúpeľoch a wellness, rodinnú dovolenku, aktívny odpočinok. Široká ponuka konferenčných priestorov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Kúpeľné pobyty, Kúpeľné pobyty Mariánské Lázně, Ubytovanie Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslať správu OREA HOTELS s.r.o.
MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL s.r.o.

Najväčší hotel Lednicko-valtického areálu vhodný pre rodiny s deťmi, firemné i súkromné akcie, v tesnej blízkosti Zámku Lednice. My Hotel ponúka 49 izieb, celkem 120 lôžok, kongresové priestory, vínnu pivnicu, catering. Vlastná produkcia bio vína.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Lednice, Ubytovánie Lednice, Ubytovanie v Lednici na Morave
Poslať správu MY HOTEL s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.