Technické vybavenie a strojné zariadenie

Je tu 67 sekcií v ktorej sú 107 podsekcií

(0)
Filtre (141)
Formy (96)
Hydraulika (30)
Laná (26)
Ložiská (169)
Pružiny (41)
Reťaze (31)
Ventily (33)
Zbrane (129)
 
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie
Zobrazujem firmy 91110 celkom 575
Appec Group, a.s.

Appec Group, a.s.

Firma vyvíja, konštruuje a vyrába hadicové baliace stroje, dávkovacie stroje ako sú kombinačné a lineárne váhy, objemové a závitovkové dávkovače, horizontálne dávkovacie / plniace automaty, špeciálne linky na spracovanie slaných tyčiniek, dopravníky a ďalšie.
naše produkty: Balenie do hotových sáčkov, Baliace stroje, Dávkovacie stroje, Dopravníky, Kombinačné váhy, Lineárne váhy
Poslať správu Appec Group, a.s.
GENERI, s. r. o.

GENERI, s. r. o.

Firma vyrába a vyvíja nevýbušné elektrické zariadenia, navrhuje a kompletne realizuje vykurovacie systémy a dodáva nevýbušné svietidlá, ochranné skrine pre MaR, vykurovacie telesá, nevýbušné vidlice a zásuvky a ďalšie komponenty vhodné do výbušných prostredí.
naše produkty: Nevýbušné elektrické zariadenia, Nevýbušné svietidlá, Vykurovacie systémy
Poslať správu GENERI, s. r. o.
A. Pöttinger, spol. s r.o.

A. Pöttinger, spol. s r.o.

Predávame poľnohospodársku techniku, zaisťujeme náhradné diely a servis. Poľnohospodárska technika Pöttinger zahŕňa žacie stroje, obracače, ohrnovače, lisy, vejačky, senážne vozy, samozberacie vozy, rezačky, pluhy, kypryče, podmietače, sejacie stroje aj rozmetávače.
naše produkty: Poľnohospodárska technika, Sejacie stroje Pöttinger, Servis poľnohospodárskej techniky
Poslať správu A. Pöttinger, spol. s r.o.
Pramet Tools, s.r.o.

Pramet Tools, s.r.o.

Pramet Tools, s.r.o. vyrába a dodáva nástroje pre trieskové obrábanie kovov. Všetky produkty sú vyrábané v závode Šumperk, Česká republika. Výrobky sú predávané vlastnou pobočkovou sieťou a sieťou autorizovaných distribútorov vo viac ako 50 krajinách sveta.
naše produkty: Doštičky pre sústruženie, Nástroje pre frézovanie, Nástroje pre sústruženie, Nástroje pre vŕtanie, Technické frézy, Vymeniteľné rezné doštičky
Poslať správu Pramet Tools, s.r.o.
CINK Hydro - Energy k.s.

CINK Hydro - Energy k.s.

CINK Hydro – Energy k.s. - líder v oblasti dodávok technológie pre malé a stredné vodné elektrárne. Ponúkame know-how potrebné pre uskutočnenie technicky perfektne zabezpečených dodávok všetkých významných typov turbín a to až do výkonu 3 MW na jednotku.
naše produkty: Čistiace stroje filtrov, Malé vodné elektrárne, Vodné turbíny
Poslať správu CINK Hydro - Energy k.s.
ELMET, spol. s r. o.

ELMET, spol. s r. o.

Zákazková výroba elektroniky ( osadzovanie DPS technológií SMT ) a presnej mechaniky ( spracovanie plechov na CNC strojoch ). Vlastné výrobky sú ELAIR, Visuality Multimédia, Paravent, C-gas, autobusové zosilovače a ich príslušenstvá.
naše produkty: Rekuperácia, Osadzovanie dosiek plošných spojov, Prietokomer plynu, Prístroj na liečbu hemeroidov, Rekuperačná jednotka, Umelá pľúcna ventilácia, Zákazková kovovýroba, Multimediálne LCD
Poslať správu ELMET, spol. s r. o.
PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

Vyrábame pružiny tlačné, pružiny ťažné, pružiny krútiace, pružiny dvojkrútiace, pružiny tvarové, závlačky. Spracovanie drôtu 3D, rovnanie drôtu, autopútače a iné diely z drôtu kruhového prierezu. Naše výrobky vyrábame podľa prianí a požiadaviek zákazníka.
naše produkty: Pružiny, Skrutné pružiny, Ťažné pružiny, Výroba pružín
Poslať správu PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Mettler - Toledo, s.r.o.

Mettler - Toledo, s.r.o.

Predaj a servis elektronických váh, váhových systémov a laboratórnych prístrojov pre laboratóriá, výrobu a obchod. Akreditovaná kalibrácia. Kvalifikácia prístrojov - zaistenie zhody so systémami riadenia kvality ISO, GLP, GMP.
naše produkty: Laboratórne prístroje, Laboratórne váhy, Priemyselné váhy, Váhy do obchodu
Poslať správu Mettler - Toledo, s.r.o.
ARaPO spol. s r.o.

ARaPO spol. s r.o.

Naša firma dodáva potrubné diely: príruby krkové, zaslepovacie, ploché, točité, privarovacie obruby, privarovacie krúžky, zátky potrubí, trubkové hrdlá, doskové dná, trubkové oblúky, T - kusy. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2001.
naše produkty: Príruby krkové, Spojovací materiál
Poslať správu ARaPO spol. s r.o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikačné systémy, platobné a GSM aplikácie, konzultácie. NFC. Dochádzkové, prístupové, vjazdové, korelačné a stravovacie systémy. ID systémy pre výdajové automaty. Internetové kiosky s platobným terminálom. SW a služby pre dochádzky a prípravu miezd.
naše produkty: Mobilná čítačka kariet, NFC technológia, Plastové karty
Poslať správu Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
ISOBAST s.r.o.

ISOBAST s.r.o.

Výroba plochých vysekávaných tesnení a pások z penových chemických materiálov, samolepiace alebo bez lepidiel. Vypěňované tvarové PUR diely do foriem. Predaj penových materiálov a používaných lepidiel ( obojstranne samolepiace fólie s krycou vrstvou ).
naše produkty: Dielce na pozemné staviteľstvo, Penové materiály pre cestné stavby, Samolepiace tesnenie, Tesnenie pre automobilový priemysel, Tesniace pásky, Výroba tesnenia
Poslať správu ISOBAST s.r.o.
František Toman - ELO

František Toman - ELO

Ložiská, lineárne vedenie, guličkové skrutky, guferá, klínové remene, reťaze, O-krúžky, manžety, technická pryž, hydraulika-valce, agregáty, hadice a nákrutky, mazacia technika. Zastúpenie firiem : NTN, NSK, IKO, SNR, THK, STAR, LOCTITE, KNOMI, MOGUL, RUBENA.
naše produkty: Guličkové skrutky, Lineárne vedenie, Ložiská, Poistné krúžky
Poslať správu František Toman - ELO
Jihostroj a.s.

Jihostroj a.s.

Výrobný program sa rozvinul do dvoch základnych aktivít: hydraulika pre vozidlá a stroje, letecká výroba ( palivové a hydraulické prvky a systémy lietadiel ). Ostatné aktivity: tepelné spracovanie materiálov, povrchové úpravy, výroba náradia, nástrojov a meradiel.
naše produkty: Hydraulické deliče prietoku, Hydraulické prístroje lietadiel, Hydraulické valce, Palivové prístroje lietadiel, Zubové čerpadlá, Zubové hydromotory
Poslať správu Jihostroj a.s.
ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.

ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.

Ponúkame stroje a zariadenia pre tvárnenie plechov ( spájanie plechov presadením a rozlisovaním - clinching, utĺkanie, vyťahovanie, bombírovanie, lemovanie a falcovanie ), plynové vzpery ( plynové pružiny ) tlačné, ťažné, s tvrdou blokáciou, s pružnou blokáciou.
naše produkty: Dúchadlá, Plynové vzpery, Stroje na spájanie plechu, Stroje na tvárnenie plechov
Poslať správu ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.
TRIBOTEC, spol. s r.o.

TRIBOTEC, spol. s r.o.

Centrálne mazanie - hydraulika. Mazacia technika, hydraulika pre priemysel a dopravnú techniku. Projekt, výroba, montáže a servis.
naše produkty: Centrálne mazanie
Poslať správu TRIBOTEC, spol. s r.o.
CIPRES FILTR BRNO s.r.o.

CIPRES FILTR BRNO s.r.o.

Vyrábame a dodávame: priemyselné filtre s rôznymi druhmi regenerácie, ventilátory radiálne a radiálno-transportné, odlučovače hmloviny, chladiče spalín, vynášacie orgány ( slimáky, rotačné podávače ), potrubia, elektrické rozvádzače a akékoľvek ďalšie príslušenstvo.
naše produkty: Filtračné zariadenie
Poslať správu CIPRES FILTR BRNO s.r.o.
MEROS, spol. s r.o.

MEROS, spol. s r.o.

Akreditované kalibračné laboratórium. Autorizované metrologické stredisko. Vykonávame overovanie stanovených meradiel a kalibráciu meradiel elektrických a fyzikálnych veličín. Oprava, predaj meracej techniky a poradenstvo v obore kalibrácia meradiel.
naše produkty: Akreditované kalibračné laboratórium, Kalibrácia meradiel
Poslať správu MEROS, spol. s r.o.
FERRIT s. r. o.

FERRIT s. r. o.

Spoločnosť Ferrit s.r.o. začala svoju podnikateľskú činnosť v roku 1993. Od začiatku svojej existencie sa zameriava na stavbu strojov s mechanickým pohonom, ktoré nachádzajú uplatnenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu.
naše produkty: Banské lanovky, Banské ozubnicovej dráhy, Banskej lokomotívy, Dobývacie technika, Dodávateľ banských strojov, Drviacej linky, Drviče a triediče, Banská doprava, Podzemné dopravné stroje, Podzemné manipulačné stroje, Stroje pre ťažbu uhlia, Výrobca banských strojov, Závesná doprava, Závesná lokomotíva
Poslať správu FERRIT s. r. o.
SMARIS, s.r.o.

SMARIS, s.r.o.

Výroba komponentov na meranie a reguláciu. Špecializujeme sa na priemyselné prevodníky, prevodníky s ethernetom, digitálne zobrazovače a prevodníky vodivosti. Vyrábame tlakomery, termočlánky, meradlá vodivosti a pH, snímače s Pt100, Pt1000, Ni1000, NTC. Vývoj HW a SW.
naše produkty: Převodník pro měření pH, redoxu, chloru a kyslíku, Snímače teploty
Poslať správu SMARIS, s.r.o.
EBK ERET BERNARD, s.r.o.

EBK ERET BERNARD, s.r.o.

Tesnenia ploché, hydraulické, profilové, tesniace dosky a šnúry, priemyslové i nehorľavé textílie, krbové a kachľové izolačné žiaruvzdorné materiály, hadice, guma i silikónová, PTFE - teflón, PA6 - silon, lepidlá a tmely, šitie plachiet, izolácií a krycích mechov.
naše produkty: Silikónové tesnenia, Vzduchové hadice
Poslať správu EBK ERET BERNARD, s.r.o.
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.