Trojhviezdičkové penzióny

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 25
PENSION MUSEUM

PENSION MUSEUM

Penzión Museum *** má ideálne umiestnenie v centre Prahy, niekoľko krokov od Václavského námestia. Je obklopený historickými pamiatkami a najlepšími nákupnými miestami. Atrium s malou záhradou prináša jedinečné podmienky pre príjemnu relaxáciu a odpočinok.
Ukáž na mape   internet: www.pension-museum.cz  
Poslať správu PENSION MUSEUM
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytovanie v kúpeľnom a historickom centre Teplíc. 15 *** luxusných priestranných izieb ( telefón, TV-SAT, internet, chladnička, vaňa, bidet, fén, trezor ). Reštaurácia 11-23hod, salónik, terasa, garáže, parkovisko, výťah, detské ihrisko. Príjemná rodinná atmosféra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Ubytovanie Teplice
Poslať správu TEHUM, a.s.
Guest House Lida

Guest House Lida

Ponúkame lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami. Jedná sa o rodinný penzión v kľudnej vilovej štvrti v blízkosti historického centra a plaveckého bazénu. Lacné ubytovanie s raňajkami s kompletným servisom a internetom zdarma. V blízkosti kongresové centrum.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lacné ubytovanie Praha 4, Lacné ubytovanie v Prahe s raňajkami
Poslať správu Guest House Lida
Penzion Chaloupka

Penzion Chaloupka

Rodinný penzión Chaloupka ponúka príjemné ubytovanie v Prahe. Ubytovanie v blízkosti centra Prahy. Ubytovanie v jedno, dvoj, troj alebo štvorlôžkových izbách so sprchou, WC a televíziou. V jedálni podávame raňajky. Minibar k dispozícii celý deň.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Penzion Chaloupka
Penzion Krumlov

Penzion Krumlov

Novo postavený penzión sa nachádza 7 minút chôdze od námestia historického mesta Český Krumlov, zapísaného na zozname UNESCO. Ponúkame komfortné ubytovanie, máme uzamykateľné parkovisko zdarma pri objekte. Súčasťou penziónu je vonkajšia terasa a malá záhrada.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Penzión Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Penzion Krumlov
Prague Hotel Reservation

Prague Hotel Reservation

Naša spoločnosť sa zameriava na on-line rezervácie ubytovania v Prahe za výhodných podmienok a bez rezervačných poplatkov. Ponúkame hotely a penzióny v Prahe všetkých kategórií pre jednotlivcov i pre skupiny. Zaistíme transféry z letiska Praha do hotela.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely a penzióny Praha
Poslať správu Prague Hotel Reservation
Hotel Club

Hotel Club

Hotel Club ponúka hotelové a ubytovacie služby v krásnom prostredí moravského slovácka. Hotel Club ponúka firemné školenie, firemnú image, vinný sklípek s cimbálovou muzikou. Hotel je vhodný pre firemné akcie i pre rodinné rekreácie a cykloturistiku.
Ukáž na mape  
Poslať správu Hotel Club
KARLŠTEJNSKO s.r.o.

KARLŠTEJNSKO s.r.o.

Hotel Karlštejn sa nachádza priamo na ceste smerom na hrad Karlštejn. Nový hotel, ktorý poskytuje kvalitné ubytovanie s výhľadom na hrad Karlštejn. Hotel vám ponúka 11 izieb štýlovo zariadených s výhľadom na hrad Karlštejn.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Karlštejn, Penzión Karlštejn
Poslať správu KARLŠTEJNSKO s.r.o.
Penzion P

Penzion P

Ubytovanie v Plzni ponúka penzión - Restaurant „P” nachádzajúci sa v centre Plzne v Borskej ulici. Kľudné prostredie penziónu poskytuje 18 jednolôžkových až trojlôžkových izieb za veľmi priaznivé ceny. Zľavy pre skupiny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Penzión Plzeň
Poslať správu Penzion P
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.