U

UNIHAL - Svět montovaných hal

UNIHAL - Svět montovaných hal

Ponúkame výrobu oceľových konštrukcií, montáž a dodávku montovaných hál - výrobné haly, sklady, administratívne haly, predajné haly, autosalóny, poľnohospodárske haly, športové haly, opláštenie hál a rekonštrukciu oceľových hál. Zateplené i nezateplené haly.
naše produkty: Montované haly, Montované výrobné haly, Oceľové konštrukcie, Opláštenie hál
Poslať správu
UVAX, s. r. o.

UVAX, s. r. o.

Naša spoločnosť sa špecializuje na produkty z kovových, drôtených materiálov pre potravinársky, farmaceutický, chemický a automobilový priemysel. Za viac ako dvadsaťročné pôsobenie na trhu sme realizovali desiatky projektov po celej ČR a v zahraničí.
naše produkty: Drôtené produkty, Drôtený program na objednávku
Poslať správu
UNEX a.s.

UNEX a.s.

Špecializujeme sa na zariadenie pre povrchovú ťažbu hornín, zvárané oceľové konštrukcie a diely ako sú základové rámy, podvozky, výložníky či diely žeriavov. Samozrejmou súčasťou našej ponuky je zlievárenská a kovárenská produkcia.
naše produkty: Výpalky, Výroba odliatkov, Zápustkové výkovky, Zvárané oceľové konštrukcie, Zvarence
Poslať správu
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Našou špecializáciou je výroba strojov a zariadení určených pre ekologickú likvidáciu odpadov. Drviče, mlyny a pásové separátory je možné využiť i v iných technológiách vyžadujúcich rozdrobenie materiálu, separáciu magnetických kovov a drvenie.
naše produkty: Drviče odpadu, Parné turbíny, Pásový separátor
Poslať správu
URBAN KOVO s.r.o.

URBAN KOVO s.r.o.

Pod značkou URBAN vyrábame štiepkovače vlastnej konštrukcie, ktoré vytvárajú z odpadového dreva veľkú štiepku – klátiky vhodné na kúrenie. Naše portfólio zahŕňa štiepkovače za traktor, benzínové, elektrické i s hydraulickým pohonom a príslušenstvo. Servis. Export.
naše produkty: Štiepkovače s benzínovým motorom, Štiepkovače s elektrickým motorom, Štiepkovače s hydraulickým pohonom, Štiepkovače za traktor
Poslať správu
UNIMAN s.r.o.

UNIMAN s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu manipulačnej a uchopovacej techniky. Vyrábame zdvíhacie zariadenia, nájazdové rampy pre logistiku, zariadenia pre technické prístupy, zariadenia na čistenie vody. Žeriavy, traverzy, c-háky, elektrické a hydraulické kliešte, preklápače a iné.
naše produkty: C-háky, Manipulačná technika, Preklápače
Poslať správu
UNIS - N spol. s r.o.

UNIS - N spol. s r.o.

Naša firma vyrába drevený nábytok z masívu. V našom sortimente môžete nájsť drevené skrine, skrinky, TV skrinky, komody z masívu, drevené prádelníky, knihovne, postele z masívu, príborníky, konferenčné stolíky, jedálenské stoly a drevené stoličky.
naše produkty: Drevené postele, Drevený nábytok, Drevený nábytok z masívu, Nábytok z masívu, Postele z masívu, Výroba nábytku
Poslať správu
UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s.

UNITES Systems a.s. sa zaoberá vývojom a výrobou vlastných automatických testovacích zariadení ( ATE ) pre testovanie širokého spektra polovodičových súčiastok. Súčasne ponúka vývoj a výrobu test aplikácií na zakázku a pozáručný servis testerov.
naše produkty: Automatické testovacie zariadenie pro polovodiče, Tester pre testovanie hybridných súčiastok, Vysokorýchlostný tester pre diskrétne polovodiče, Vývoj test aplikácií
Poslať správu
Urbania, s.r.o.

Urbania, s.r.o.

Predaj, návrh, výroba, predaj a inštalácia mestského mobiliára - lavičky, odpadkové koše, stojany na bicykle, informačné panely. Lavičky drevené, kovové, lavičky kombinácia drevo kov, liatinové lavičky. Odpadkové koše - materiál polyethylen, plast, plech.
naše produkty: Parkové lavičky
Poslať správu
UNIBAL s.r.o.

UNIBAL s.r.o.

Spoločnosť Unibal poskytuje služby v oblasti zdravotníctva už od roku 1992. Od začiatku vzniku sa zameriava na sterilizáciu zdravotníckych výrobkov. Do jej produktového portfólia patria obalové materiály, sterilizátory, sterilizačné kontajnery, zváračky atď.
naše produkty: Proti opici
Poslať správu
UNICOM Agro, a.s.

UNICOM Agro, a.s.

Predaj a servis – poľnohospodárska technika, traktory, pozberové technológie, skladovanie tekutých hnojív, drevené, kovové haly, komunálna technika. Zastupujeme Amazone, Grimme, Dina, Geschwill, Conrads, Mecmar, Agritech, SIP, Tatoma, Lehner.
naše produkty: Sejacie stroje, Traktorové návesy
Poslať správu
UNITECH Trading s.r.o.

UNITECH Trading s.r.o.

Predaj špeciálnych náterových systémov Scotchkote, Thortex a Copon. Predaj náterových hmôt Hempel. Tryskovanie a aplikácia antikoróznych náterov. Chemicky odolné a oteruvzdorné povlaky. Komplexná inšpekčná, poradenská a servisná činnosť v oblasti povrchových úprav.
naše produkty: Frosio inšpekčná činnosť
Poslať správu
UNICO MODULAR a.s.

UNICO MODULAR a.s.

Našou špecializáciou sú modulárne stavby. Projektujeme a vyrábame napríklad školy, škôlky, nemocnice a kliniky, administratívne budovy, ďalej obytné, sanitárne, špeciálne a technologické kontajnery a moduly. Ponúkame atypické riešenia do celého sveta.
naše produkty: Modulárne stavby, Obytné moduly, Technologické moduly
Poslať správu
UNIPAP a.s.

UNIPAP a.s.

Vyrábame priemyselné obaly, papierové obaly – klopové krabice, tvarovo vysekávané obaly, lepené obaly, plastové obaly – role, fólie, sáčky, tvarové výseky, ovíjacie pásky, drevené obaly – palety EUR, drevené boxy, kombinované boxy, tvarové vložky z PE, PUR a PS.
naše produkty: Kartónové obaly, Tvarové vložky
Poslať správu
Universal Gastro s. r. o.

Universal Gastro s. r. o.

Stroje, zariadenia, nábytok, riad pre gastrónomiu, náradie, potreby a ďalšie pre kuchárov, mäsiarov, cukrárov, čašníkov. Zariadenia výdajní stravy. HACCP program.
naše produkty: Riad pre gastronómiu
Poslať správu
UNIPROX, spol. s r.o.

UNIPROX, spol. s r.o.

Zaisťujeme predaj, servis a poradenstvo v oblasti baliacich strojov a pokladných systémov. Ponúkame pokladný systém CPS, váhy DIBAL, registračné pokladne UNITRON a etiketovacie kliešte. Dodávame etikety, kotúčiky do pokladní a fólie pre baliace stroje.
naše produkty: Registračné pokladne
Poslať správu
UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

UNI-IMPORT Praha spol. s r.o.

Dovážame priemyselné armatúry ( guľové kohúty, klapky, filtre, odvádzače kondenzátu, regulačné a poistné ventily, uzávery, hydranty, ejektory a ďalšie ). Nami dodávané produkty značiek AUDCO, PSA Armaturen, MAGVEN, ARGUS, SEMPELL a iné.
naše produkty: Káblové prestupy, Priemyselné armatúry, Tesnenie potrubia
Poslať správu
U Fleků

U Fleků

Reštaurácia U Flekov, výroba piva ( pivovar ), kabaretný program, múzeum. Pivo ( flekovský 13° ležiak ) ktoré sa v pivovare varí od roku 1499. Denne živá hudba a možnosť prehliadky múzea pivovaru u Flekov.
Poslať správu
United Polymers, s.r.o.

United Polymers, s.r.o.

Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na vstrekované plastové diely, lisované a vstrekované gumové diely, vysekávané gumové diely a to i s lepiacou vrstvou. Pre našu spoločnosť je kľúčová zakázková výroba podľa požiadaviek klienta lebo nemáme vlastný katalóg výrobkov.
Poslať správu
UNIKO stroje, s. r. o.

UNIKO stroje, s. r. o.

Vývoj, výroba, predaj a servis strojov pre plnenie a uzatváranie plastových, laminátových a kovových túb. Lineárne a karuselové stroje na plnenie a uzatváranie kelímkov, dóz a fľaší. Stroje na zaváranie viečkových fólií. Špeciálne plniace a uzatváracie zariadenia.
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.