Viazacie prostriedky

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 19 celkom 9
Pavlínek s.r.o.

Pavlínek s.r.o.

Pavlínek s.r.o. patrí k najväčším firmám v oblasti reťazových, lanových a textilných viazacích prostriedkov, priviazovacích reťazí a pásov, zdvíhacej a manipulačnej techniky a predaja oceľových i nerezových lán v Českej republike. Taktiež ponúkame nerezový lankový systém.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lanové navijáky, Nerezové oceľové laná, Reťazové viazacie prostriedky, Upínacie pásy, Viazacie kotevné body, Zariadenia pre manipuláciu, Zdvíhacia technika
Poslať správu Pavlínek s.r.o.
Řetězárna a.s.

Řetězárna a.s.

Reťazáreň a. s. - vyrába zvárané článkové reťaze od Ø 2 mm do Ø 60 mm v akosti 24 až 100. Ďalej potom vyrábame reťazové kované príslušenstvo. Sú to rôzne háky, strmene, spojky, hlavy, závesné oká a iné. Ďalej dodávame reťaze na kolesá (snehové, záberové a ochranné).
Ukáž na mape  
naše produkty: Ochranné reťaze, Reťaze, Tahaný drôt, Výroba reťazí, Závesné reťaze
Poslať správu Řetězárna a.s.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment lisovacej techniky na likvidáciu odpadov. Paketovacie lisy 3-50 ton, kontajnerové lisy. Ďalej dodávame shozy na odpad alebo prádlo, viazacie pásky a motouz. Poradenstvo zdarma.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balíkovacie lisy, Kontajnerové lisy, Lisovacie kontajnery, Odpadové hospodárstvo, Paketovacie lisy, Viazacia páska, Zhozy na prádlo
Poslať správu LUX - PTZ s.r.o.
F&S MAGNET s.r.o.

F&S MAGNET s.r.o.

Predaj a výroba magnetických systémov. Bremenové magnety pre žeriavy HD, sklady hutného materiálu, šrotové vákuové manipulátory na nerez, farebné kovy, sklo, drevo. Magnety pre veľmi ťažké bremená, magnety heavy duty lifting. Manipulátory.
Ukáž na mape  
naše produkty: Magnety pre veľmi ťažké bremená
Poslať správu F&S MAGNET s.r.o.
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner je Váš partner pre závesné a zdvíhacie zariadenia, techniky s lanami, upevnenie nákladu a vybavenie pre bezpečnosť osôb. Kvalita a servis, v našej firme stojí v popredí zákazník. Výroba, predaj, servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Manipulačná technika, Viazacia technika, Zdvíhacia technika
Poslať správu WANNER s.r.o.
VÁŽEME s.r.o.

VÁŽEME s.r.o.

Naša spoločnosť predáva a dodáva viazací polypropylénový motúz, ktorý sa používa pre paketovacie lisy na odpad. Dodávame kompletný sortiment viazacích PP a PE pások - lepených i splietaných a obalové fólie. Motúzy, viazacie pásky, obalové fólie, EUR palety.
Ukáž na mape  
naše produkty: Viazací motúz pre lisy na odpad, Viazacie pásky
Poslať správu VÁŽEME s.r.o.

Granula akciová společnost

Viazacie prostriedky

Poslať správu Granula akciová společnost

FELI - KOČA s.r.o.

Viazacie prostriedky

Poslať správu FELI - KOČA s.r.o.

ZenithOptimedia Prague, s.r.o.

Mediálne agentúry

Poslať správu ZenithOptimedia Prague, s.r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.