Volný čas

Je tu 4 sekcia v ktorej sú 51 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 2140 celkom 66
KWK spol. s r.o.

KWK spol. s r.o.

Vyrábame špičkové posilňovacie stroje. Ponúkame ucelený sortiment vybavenia fitness centier, hotelových fitness a domácich posilovní. Všetky stroje sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu funkčnosť, nenáročnú údržbu a dlhú životnosť.
naše produkty: Vybavenie fitness
Poslať správu KWK spol. s r.o.
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zabezpečujeme maloobchodný i veľkoobchodný predaj doplnkov pre bowlingové centrá a pre hráčov. Dodávame náhradné diely na zariadenia rôznych značiek. Zabezpečujeme výstavby bowlingových centier, servis a rekonštrukcie bowlingových centier.
naše produkty: bowlingová obuv, Bowlingové dráhy, Stavby bowlingových dráh
Poslať správu BOWLCZECH LIMITED
Galerie U Betlémské kaple

Galerie U Betlémské kaple

Galéria je zameraná na české povojnové umenie. Galéria s dlhoročnou tradíciou vystavuje a predáva diela popredných českých umelcov. V galérii prebehli napríklad výstavy umelcov ako sú Alphonse Mucha, Josef Váchal, Kamil Lhoták, Toyen, František Tichý, V. Vasarely
naše produkty: Galéria výtvarného umenia Praha
Poslať správu Galerie U Betlémské kaple
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha ponúka návštevníkom jedinečný vodný svet, rozsiahly svet sáun, luxusné spa, dvojpodlažné fitness, reštaurácie a bary. Naším zákazníkom ponúkame viac zábavy, relaxácie a vitality a prispievame tak k ich zdravému životnému štýlu.
naše produkty: Aquapark Praha, Aquaparky v ČR, Fitness Praha, Kúpele Praha, Wellness centrum
Poslať správu Aquapalace Praha
OBCHOD LOVEC s.r.o.

OBCHOD LOVEC s.r.o.

Internetový obchod zameraný na lovecké zbrane, nože a ďalšie lovecké vybavenie. Predaj streliva a príslušenstva ku zbraniam. Predaj špeciálnej optiky, napríklad ďalekohľady, kolimátory. Predaj špeciálnej obuvi a oblečenia. Kvalitný značkový tovar.
naše produkty: Lovecké nože, Lovecké tovar, Lovecké vybavenie, Lovecké zbrane
Poslať správu OBCHOD LOVEC s.r.o.
AFFcentrum.cz, s.r.o.

AFFcentrum.cz, s.r.o.

Prevádzame tandemové zoskoky na letisku v Kolíne, Příbrami a Kunoviciach. Pod vedením vysoko kvalifikovaných inštruktorov. Výcvik voľného pádu za pomoci dvoch AFF inštruktorov. Používame najmodernejšiu padákovu techniku Sigma od firmy Relative Workshop.
naše produkty: AFF výcvik, Tandemový zoskok padákom
Poslať správu AFFcentrum.cz, s.r.o.
JIROUT CS, spol. s r.o.

JIROUT CS, spol. s r.o.

Lyžovanie a letná turistika v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený špecialista na Alpy na leto a zimu za nízke ceny. Ponúkame celoročne pobyty a servis pre jednotlivcov, rodiny a skupiny vo všetkých alpských strediskách a vo všetkých alpských krajinách.
naše produkty: Dovolenka v Alpách, Lyžovanie v Alpách
Poslať správu JIROUT CS, spol. s r.o.
FILIPSPORT, spol. s r. o.

FILIPSPORT, spol. s r. o.

Výroba a predaj: tradičná výroba posilňovacích strojov a športového náradia pre fitness, kulturistiku, školské zariadenia aj ostatné športoviská. Ďalšia činnosť je v oblasti spolupráce na výrobe výmenníkov tepla, absorbérov, slnečných kolektorov, kontajnerov a stoličiek.
naše produkty: Fitness zariadení, Posilňovacie stroje, Viacúčelové stroje
Poslať správu FILIPSPORT, spol. s r. o.
The Dixieland Messengers Praha

The Dixieland Messengers Praha

Skupina The Dixieland messengers Praha, má stále angažovanosti v prednom pražskom jazzovém klubu Reduta a jazzové kaviarni Imperiál.
naše produkty: Dixieland, Hudobné vystúpenia, Jazzová hudba
Poslať správu The Dixieland Messengers Praha
Tandem2

Tandem2

Tandemové zoskoky, adrenalínový zážitok, tandemové zoskoky padákom pod vedením profesionálneho parašutistu v Brne, Kunoviciach u Uherského Hradišťa, Moste a Prostejove. Samostatné zoskoky, výcvik voľného pádu, propagačné tandemové zoskoky.
naše produkty: Tandemové zoskoky
Poslať správu Tandem2
EURO - BOWLING s.r.o.

EURO - BOWLING s.r.o.

Spoločnosť EURO-BOWLING podniká v predaji, výrobe, servise a inštalácii bowlingových dráh. EURO-BOWLING predstavuje v celej Európe najvhodnejšie ponúkané prevedenie bowlingových výrobkov za nízke obstarávacie ceny a následnú prevádzku.
naše produkty: Bowlingové dráhy
Poslať správu EURO - BOWLING s.r.o.
GEOSVĚT

GEOSVĚT

Múzeum Praha a Geosvet Vás pozýva na výstavu, kde uzriete špičkové vzorky minerálov z Čiech aj zo zahraničia. Výstava je tvorená zo súkromných zbierok autorov, časť je požičaná alebo darovaná. V Múzeu Praha niektoré z vystavených minerálov už možno zakúpiť.
naše produkty: Múzeum Praha
Poslať správu GEOSVĚT
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Chceš si zahrať akčnú adrenalínovú hru - paintball? Nájdeš nás v bývalej sovietskej radarovej základni u Milovíc o rozlohe 4000 m2, ktorá bola pre zraky verejnosti dlhé roky prísne utajovaná. Členstvo v našom klube pre teba predstavuje mnoho výhod a zľiav.
naše produkty: Paintball Milovice
Poslať správu Paintball Milovice
SPORTEN, a.s.

SPORTEN, a.s.

Firma s dlhoročnou tradíciou zaoberajúcou sa výrobou bežeckých lyží, špeciálnych back country lyží, ale tiež zjazdových lyží od začiatočníkov až po závodníkov a snowboardy.
naše produkty: Výroba lyží
Poslať správu SPORTEN, a.s.
WARMPEACE s.r.o.

WARMPEACE s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu vybavenia do prírody, predovšetkým na páperové spacie vaky, outdoorové oblečenie a ďalšie doplnky.
naše produkty: Páperové spacie vaky
Poslať správu WARMPEACE s.r.o.
Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany s.r.o.

Ranč Kostelany sa nachádza v Prírodnom parku Chřiby nedaľeko Kroměříže, kde sa nachádza Hotel*** Crazy Mary, štýlová reštaurácia, aquacentrum, jazdecká škola. Chov koní amerického plemena Quarter Horse, firemná akcia na kľúč, westernové divadlo.
naše produkty: Ranč
Poslať správu Ranč Kostelany s.r.o.
PEROPE Tábor s.r.o.

PEROPE Tábor s.r.o.

Výroba a predaj turistických kanoí z polyesterového sklolaminátu. Vysoká kvalita lodí vychádza z mnohoročných výrobných a vodáckych skúseností. Vykonávame záručný aj pozáručný servis lodí a opravy rôzných výrobkov zo sklolaminátu. Poskytujeme záruku 24 mesiacov.
naše produkty: Kanoe
Poslať správu PEROPE Tábor s.r.o.
FUN DIVING, s.r.o.

FUN DIVING, s.r.o.

Ponúkame výuku prístrojového potápania, kurzy potápania, potápanie v Chorvátsku, česká základňa v Chorvátsku na ostrove Murter a Srima, potápanie v Karibiku, Panenské ostrovy Saint Croix, PADI diving Centrum, kapitánske skúšky, prenájom lodí a plachetníc.
naše produkty: Potápanie v Chorvátsku
Poslať správu FUN DIVING, s.r.o.
NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY s.r.o.

NED HOCKEY je ideálnym tréningovým miestom pre amatérskych aj profesionálnych športovcov a kluby. Poskytujeme ideálne podmienky pre sústredenia a tréningové kempy. Ponúkame: hotel, parkovisko, fitness, pizzériu s dvoma salónikmi, pivnicu, telocvičňu a ďalšie.
naše produkty: Zimný štadión Česká republika
Poslať správu NED HOCKEY s.r.o.
TECHTEX s.r.o.

TECHTEX s.r.o.

Výroba veľkopriestorových a pretlakových hál s textilným opláštením, realizácia športových povrchov, výstavba detských ihrísk. Výroba stanov, predajné stánky, reklamné transparenty, prístrešky, vojenské stany. Spoločnosť sa zaoberá stavebnou činnosťou - športové stavby.
naše produkty: Nafukovacie pretlakové haly, Športové stavby, Umelé športové povrchy
Poslať správu TECHTEX s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.