Výroba potravín

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

Cestoviny (49)
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 110
Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Krnovská škrobárna spol. s r.o.

Krnovská škrobáreň patrí medzi jedných z najväčších výrobcov pšeničného škrobu v strednej Európe. Výroba škrobu s viac než storočnou tradíciou, využitie najmodernejšej techniky a technológie, garantujú prvotriednu kvalitu produkovaných výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krémový prášok s vanilkovou príchuťou, Pšeničný lepok, Pšeničný škrob Tritest BT, Škrob pšeničný bez lepku
Poslať správu Krnovská škrobárna spol. s r.o.
PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Vyrábame a dodávame talianske tyčinky GRISSINI, celozrnné grahamové tyčinky, sypané talianske tyčinky, sezamové talianske tyčinky, Opavské tyčinky s príchuťou cesnak, syr, syr a chilli a s príchuťou slaniny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Grahamové tyčinky, Slané tyčinky, Syrové tyčinky, Tyčinky Grissini, Tyčinky so syrovou príchuťou
Poslať správu PEKÁRNA KRÁL s.r.o.
NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.

Rodinná firma NOMINAL sa od začiatku (*1993) zameriava na výrobu potravín prírodného charakteru, vhodných na podporu zdravého životného štýlu a bezlepkové potraviny. Veľký dôraz je kladený na kvalitu používaných surovín. Časť je z vlastnej produkcie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezlepková hrnčeková torta MUG CAKE, Bezlepková múka NOMIX, Cereálna kaša Nomina, Cereálna kaša Nomina pšenová BIO, Cereálne kaše NOMÍK, Cereálne kaše športové, Potraviny bez lepku, Zmes na chlieb sa ľanovou vlákninou
Poslať správu NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Akras Bohemia, spol. s r.o.

Akras Bohemia, spol. s r.o.

Patríme k popredným dodávateľom v obore. Vyrábame tekuté a práškové arómy, aromatické báze a emulzie, koncentráty, mikrozapuzdrené arómy, granuláty, wellness extrakty a iné dochucovacie prostriedky. Rýchle a efektívne riešenie aromatizácie potravín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Arómy a aromatické látky, Extrakty ovocné koncentráty oleoresiny, Prísady do potravín
Poslať správu Akras Bohemia, spol. s r.o.
CATUS spol. s r.o.

CATUS spol. s r.o.

Vyrábame instantné zmesi na prípravu teplých a studených nápojov, instantných dezertov, vitamínových preparátov a špeciálnych nutrične modifikovaných výrobkov. Instatné zmesi vyrábame taktiež na zákazku. Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001:2000.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nápoje
Poslať správu CATUS spol. s r.o.
OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o.

OPAC s.r.o. je rodinný podnik, ktorý vyrába trvanlivé pečivo a produkty zdravej výživy. Našou špecialitou je výroba celozrnných cereálnych sušeniek, bezlepkových sušeniek a nízkoenergetických sušeniek s vysokým podielom vlákniny podľa vlastných receptúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celozrnné cereálne sušienky
Poslať správu OPAC s.r.o.
JiPO - CZ s.r.o.

JiPO - CZ s.r.o.

Sme výrobci českej špeciality, klasických kúpeľných oplátkov. Dnes spoločnosť rozváža svoje výrobky po celej Českej republike a zvlášť do miest navštevovaných našimi i zahraničnými turistami, pretože oplatky sa stali tradičným darčekom pre rodinu i priateľov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Tradičné kúpeľné oplátky
Poslať správu JiPO - CZ s.r.o.
VÁHALA a spol. s r.o.

VÁHALA a spol. s r.o.

Firma Váhala a spol. sa zameriava na výrobu a predaj mäsových špecialít, akými sú: formované šunky, paštéty podľa pôvodných receptúr, údené mäsá, pečené výrobky, aspikové výrobky. Takmer všetky výrobky firmy Váhala a spol. sú vyrábané ako bezlepkové.
Ukáž na mape  
naše produkty: Tradičné klobása Váhala, Váhalova slanina, Výberová šunka
Poslať správu VÁHALA a spol. s r.o.
ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

Čokoládové figúrky a pralinky. Vyrábame 80 druhov figúrok a viac ako 40 druhov plnených praliniek, ktoré určite oslovia každého milovníka tohoto sladkého pokušenia. Zaujímavou novinkou sú čokoládové CD, pralinky alebo priania s potlačou podľa zadania zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čokoládové figúrky, Pralinky
Poslať správu ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.
TANY, spol. s r.o.

TANY, spol. s r.o.

Spoločnosť TANY, spol. s r.o. je moderná spoločnosť, ktorá v Nýrsku v roku 1992 obnovila taviarenskú výrobu. Výroba tavených syrov s dobre roztierateľnou konzistenciou je jediným výrobným programom spoločnosti.
Ukáž na mape  
naše produkty: Tavené syry
Poslať správu TANY, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.