Výrobky zdravotnej starostlivosti

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 24
VEGALL Pharma s.r.o.

VEGALL Pharma s.r.o.

Stránky pre ženy i mužov venované zdravotným problémom modernej doby: klimaktérium, gynekologické problémy, menštruačné problémy, reuma a zápaly, sexuálne problémy, ochorenie prostaty. Možnosť priamej kúpy jednotlivých produktov v elektronickom obchode.
Ukáž na mape   internet: www.vegall.cz  
naše produkty: Červená ďatelina Plus Sója, Fertilan, Gelée Royale total plus Ginseng - andropauza/ mužský prechod, Immun44, Isoflavone - klimaktérium bez včelích produktov, Na klimaktérium Sarapis Soja, Sarapis Mensis, Sarapis Plus, Sarapis pre mužov
Poslať správu VEGALL Pharma s.r.o.
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábame pletivá pozink, plastované, priemyselné oplotenie 3D, ploty oplotenka, ohradenka, stĺpiky, rámy, brány, bránky, ostnatý drôt, plot trubičkový. Gabióny, rabice, tkaniny, kari siete, mriežky, betonárska výstuž, úväzky, spony. Železiarstvo.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drôtené ploty, Gabióny, Kvetinové podpery, Lesná a dialničná oplotenka, Ostnatý drôt, Plotové pletivo, Plotové stĺpiky, Práškové lakovanie, Úväzky, Vyhrievané dečky, Výstuhy do drobnozrnných betónov
Poslať správu DOPS s.r.o.
PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.

Spoločnosť PROMA REHA, s.r.o. vyrába a dodáva na trh nemocničné a ošetrovateľské polohovacie lôžka vrátane príslušenstva, detské postieľky, chodítka, kreslá pre kardiakov, transportné a vyšetrovacie lehátka, nočné a jedálenské stolčeky a mnoho ďalších výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lôžka intenzívnej starostlivosti, Nemocničné lôžka, Opatrovateľské lôžka, Polohovacie lôžka, Zdravotnícke vybavenie
Poslať správu PROMA REHA, s.r.o.
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Naša spoločnosť ponúka prístroje pre liečebné účely. Prístroje sú vhodné ako pre veľké rehabilitačné centrá tak aj pre jednotlivcov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na prístroje PNEUVEN. Doprava prístrojov po Českej a Slovenskej republike, zaškolenie obsluhy.

naše produkty: Domáce ošetrenie celulitídy, Liečba opuchu nôh, Multifunkčný prístroj na presoterapiu a vakuoterapiu, Prístroj pre domácu lymfodrenáž
Poslať správu EKOVUK MEDI, s.r.o
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Návrh, vývoj, výroba a distribúcia nástrojov a implantátov pre ortopédiu, traumatológiu, chirurgiu a strojárenskú výrobu. Firma bola založená v roku 1992, dodávame do štátnych i súkromných zdravotníckych zariadení v Českej republike, Slovensku, Rusku a Francúzsku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Externé fixátory
Poslať správu ProSpon, spol. s r.o
S-medics, s.r.o.

S-medics, s.r.o.

Spoločnosť S-MEDICS, skôr SensorMedics CZ, pôsobí v ČR a SR už od roku 1994. Dodáva kvalitné lekárske prístroje pre kardiológiu a oblasť funkčného vyšetrenia kardiopulmonálneho systému. Zabezpečuje servis a klinickú podporu pre všetky dodávané prístroje.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ambulantné meranie TK, Ambulantné meranie tlaku, Funkčné vyšetrenie pľúc, Prístroje pre športové lekárstvo, Spirometre, Spirometrické laboratórium, Stolný spirometer
Poslať správu S-medics, s.r.o.
R - MARK s.r.o.

R - MARK s.r.o.

Zastúpenie zahraničných farmaceutických firiem pre Českú republiku a Slovensko. Vývoz liekov a výrobkov zdravotníckych firiem. Výhradná distribúcia zdravotníckych prostriedkov s aktívnym uhlíkom BIACTIVE.
Ukáž na mape  
Poslať správu R - MARK s.r.o.
OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

V našej Optike prevádzkujeme predaj, zhotovenie a servis okuliarov. Vykonávame meranie zraku optometristom, aplikáciu a predaj kontaktných šošoviek, predaj roztokov na kontaktné šošovky, zvlhčujúcich kvapiek do očí, okuliarov a taktiež ponúkame ďalekohľady.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ďalekohľady, Kontaktné šošovky
Poslať správu OPTIKA - ŠIMŮNKOVÁ Teplice, s.r.o.

Blue step

Výrobky zdravotnej starostlivosti
Ukáž na mape  
Poslať správu Blue step

Zdeněk Oktábec

Výrobky zdravotnej starostlivosti
Ukáž na mape  
Poslať správu Zdeněk Oktábec
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.