Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 48 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 6180 celkom 468
A-OKNA s.r.o.

A-OKNA s.r.o.

Výroba, predaj a montáž - plastové okná, vchodové plastové dvere, verandy a plastové zimné záhrady. Dodávky okien so všetkými službami a doplnky na kľúč, bezplatné poradenstvo a zameranie zakázok, akosť podľa ISO 9001.
naše produkty: Plastové dvere, Plastové okná
Poslať správu A-OKNA s.r.o.
Ratus

Ratus

Prevádzame všetky inštalatérske a kúrenárske práce v obore voda, kúrenie a plyn. Ďalej prevádzame revízie plynu, inštalácie plynových spotrebičov, strojové a tlakové čistenie kanalizácie.
naše produkty: Čistenie a opravy kanalizácie Praha a Středočeský kraji, Inštalatérske práce Praha a středočeský kraj, Kúrenárske práce, Opravy kúrenie, Plynárske a kúrenárske práce Praha a Stredočeský kraj, Revízia plynu, Revízie plynu Praha a Stredočeský kraj, Údržba bytového fondu
Poslať správu Ratus
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.

Ponuka realizácie stavieb na kľúč i výstavba podľa individuálnych projektov so špecializáciou na nízkoenergetické a pasívne domy. Predaj materiálov pre stavbu nízkoenergetických a pasívnych domov. Polystyrénové bazénové steny - konštrukčný systém bazénov.
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Pasívne domy, Stratené debnenie polystyrénové
Poslať správu ASTING CZ PASIVNÍ DOMY s.r.o.
HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK

Ponúkame ubytovanie v centre Lednicko - valtického areálu. Architektonická pamiatka zapísaná v zozname UNESCO. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň, salóniky, terasy, kongresová sála, hudba, sauna, fitness, požičovňa bicyklov a športového náradia. Izba pre ZPS.
naše produkty: Firemné akcie Južná Morava, Hotel Hraničný zámoček, Ochutnávky vín južná Morava, Romantické pobyty Južná Morava, Svadobné hostiny Lednice, Ubytovanie Lednicko-valtický areál
Poslať správu HOTEL HRANIČNÍ ZÁMEČEK
ABX, spol. s r.o.

ABX, spol. s r.o.

Výroba a predaj: krbové pece, kachlové pece, plechové sporáky, krbové vložky, krby a záhradné krby. Vybrané typy krbových a kachľových pecí sú osadené liatinovou vložkou alebo umožňujú inštaláciu teplovodného výmenníka.
naše produkty: Krbové pece, Krbové vložky s výmenníkom, Kuchynské sporáky
Poslať správu ABX, spol. s r.o.
LORIKA Slovakia s.r.o.

LORIKA Slovakia s.r.o.

Priamy distribútor výrobcov profesionálnej hygieny. Produkty osobnej hygieny - dávkovače mydla, uterákov a rozvoz náplní, priemyselnej hygieny - priemyselné utierky, čistiace pasty, hygieny pracovného miesta - pracovné stoličky a protiúnavové rohože.
naše produkty: Ochranné pracovné rukavice, Pracovné stoličky, Priemyselné čistiace utierky, Priemyselné protiúnavové rohože, Zabudovateľné hygienické dávkovače na tekuté mydlo
Poslať správu LORIKA Slovakia s.r.o.
PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s.

PLOMA, a.s. je svojim nosným programom, výrobou preglejkových materiálov, významným producentom veľkoplošných materiálov v Českej republike. Výrobný program tvoria preglejky a latovky, ich modifikácia a dýhovaný materiál. Tradícia výroby od roku 1907.
naše produkty: Dýhované dosky, Latovky, Preglejkové dosky
Poslať správu PLOMA, a.s.
GENERI, s. r. o.

GENERI, s. r. o.

Firma vyrába a vyvíja nevýbušné elektrické zariadenia, navrhuje a kompletne realizuje vykurovacie systémy a dodáva nevýbušné svietidlá, ochranné skrine pre MaR, vykurovacie telesá, nevýbušné vidlice a zásuvky a ďalšie komponenty vhodné do výbušných prostredí.
naše produkty: Nevýbušné elektrické zariadenia, Nevýbušné svietidlá, Vykurovacie systémy
Poslať správu GENERI, s. r. o.
STEELING, s.r.o.

STEELING, s.r.o.

Dodávame kompletný sortiment priemyselných armatúr a predaj širokej škály potrubných komponentov - tvaroviek, vyrobených z bežnej ocele triedy 11, uhlíkatej ocele triedy 12, legovanej ocele triedy 15 a ocele vysoko legovanej triedy 17 ( nerez ).
naše produkty: Priemyselné armatúry, Príruby, Uloženie potrubia
Poslať správu STEELING, s.r.o.
MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO ponúka montované haly - výrobu i montáž. Montujeme zateplené haly, nezateplené haly, výrobné haly, sklady, predajné haly, športové haly, administratívne haly. Ponúkame zastrešenie haly, zateplenie haly, opláštenie haly, oceľové konštrukcie.
naše produkty: Montované haly, Oblúkové haly, Oceľové konštrukcie, Športové haly
Poslať správu MONT-KOVO, spol. s r.o.
KVINTAS s.r.o.

KVINTAS s.r.o.

Na trhu pôsobíme ako dodávateľ oceľových prírub všetkých akostí a rozmerov. Tieto príruby vyrábame vo vlastných priestoroch, na špeciálnych obrábacích poloautomatoch a viacvretenových vŕtačkách. Vďaka tomu dokážeme splniť náročné požiadavky zákazníkov.
naše produkty: Pedaj prírub, Príruba, Príruby, Výroba prírub
Poslať správu KVINTAS s.r.o.
DENAS COLOR a.s.

DENAS COLOR a.s.

Spoločnosť DENAS COLOR a. s. sa zaoberá výrobou vodou riediteľných náterových hmôt, tmelov a lepidiel. Firma sa presadzuje najmä dodávkami náterových hmôt do strojárenských podnikov, zlievární a na ochranu oceľových a betónových konštrukcií.
naše produkty: Farba na kov, Farby na drevo, Ochranné nátery na betón, Priemyselné farby
Poslať správu DENAS COLOR a.s.
PERFO LINEA a.s.

PERFO LINEA a.s.

PERFO LINEA a.s. je najväčším výrobcom dierovaných plechov a dodávateľom ťahokovu, oceľových roštov, pletív, kovových podhľadov a dopravných pásov v Českej republike. Zákazková výroba, doprava a rozvoz po Českej republike do 24 hodín.
naše produkty: Dierované plechy, Kovové podhľady, Oceľové podlahové rošty, Plotové panelové systémy, Ťahokov
Poslať správu PERFO LINEA a.s.
BAUDEKOR s.r.o.

BAUDEKOR s.r.o.

Plastové palubovky a parapety - malopredaj, inštalácia, veľkoobchod. Dodávame a pokladáme plávajúce podlahy, parkety, lino, PVC, marmoleum, linoleum, exotické dreviny a korok značiek Parador, Kronotex, Quick step, Pergo, Tarkett, Armstrong, Forbo, Fatra.
naše produkty: Belgické plastové palubovky a parapety, Drevené podlahy, Interiérové ​​dvere, Kamenný koberec, Laminátové podlahy, Plávajúce podlahy, Vinylové podlahy
Poslať správu BAUDEKOR s.r.o.
PILECKÝ s.r.o.

PILECKÝ s.r.o.

Nosným programom spoločnosti Pilecký s.r.o., je kompletný sortiment kovového oplotenia od pletív, zváraných sietí, stĺpikov, cez panelové oplotenie, kované ploty, vjazdové brány a bránky až po garážové vráta.
naše produkty: Bezpečnostné oplotenie, Drôtené ploty, Garážové vráta, Kované ploty, Priemyselné oplotenie, Samonosné brány
Poslať správu PILECKÝ s.r.o.
THERMONT spol. s r.o.

THERMONT spol. s r.o.

Kompletný hliníkový systém Sapa RC pre výrobu najkvalitnejších okien, dverí, fasád, zimných záhrad, strešných okien a svetlíkov.
naše produkty: Hliníkové okná, Svetlíky, Zasklenie lodžií a balkónov, Zimné záhrady
Poslať správu THERMONT spol. s r.o.
BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.

Vyrábame a predávame krby od návrhu po realizáciu. Celoliatinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodné krby, krbové stavebnice. Ďalej ponúkame spracovanie kameňa od krbových obkladov po kuchynské dosky a parapetné dosky.
naše produkty: Krbové stavebnice, Krbové vložky, Mastencové kachle, Peletkové kachle, Teplovodné krby, teplovzdušné krbové vložky
Poslať správu BeF Home, s.r.o.
TECHFLOOR  s. r. o.

TECHFLOOR s. r. o.

Realizujeme vysoko kvalitné priemyslové podlahy. Epoxidové systémy, samonivelačné systémy, antistatické podlahy. Betónové podlahy - podľa podmienok zaťaženia a prevádzky, vsypové materiály. Prevádzanie betónových dosiek za použitia laserového zakladača betónovej zmesi.
naše produkty: Betónové podlahy, Epoxidové podlahy, Liate podlahy, Priemyselné podlahy, Úpravy povrchov
Poslať správu TECHFLOOR  s. r. o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanín: bavlna, ľan, polyester a konfekcia. Textilné haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstrešné a iné fólie, syntetické usne a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utierky. Vysokopevnostné viazacie PET pásky.
naše produkty: Hebké povlečenie, Kašírované fólie, Koženky, Montované textilné haly, Paropriepustné podstrešné fólie, Povlečenie z mikrovlákna, Protipovodňové hradenia, Športové montované haly, Ťažké ľanové tkaniny, Textilné garáže, Textilné klimamembrány, Tkaniny pre pracovné ošatenie
Poslať správu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.